Olszak1986
Dołączył/a: lipiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest gdzies mecz w TV?
1
@Alcazar tak z kilku powodów. Za rok odejdzie za darmo i klub nie zobaczy ani grosza. Jestem fanem Barcelony a nie Leo wiec on jest tylko wisienką na torcie ( albo az) Drugi w sumie najważniejszy to mogl bym go częściej ogladac na żywo ponieważ mieszkam na wyspach.
4
Marzy mi się jeden rekord. A mianowicie odejście za 700 dużych baniek.
1
@LukaszJ mialem to napisac ;)
0
@blaugrana_36 tez racja. Oby się im udało.
0
Troche późno sie za to biora.
1
wybory na juz, żaden listopad tym bardziej styczen. O marcu juz nie wspomnę bo to bedzie katastrofa totalna.
0
Planuje od kilku lat i na planowaniu się kończy. Jeżeli sprzedamy jednego może dwóch to będzie max. Chyba ze pójdą za darmo. Niestety ale żeby się odbić od dna to potrzebujemy 3-4 lata
0
Wszyscy po kolei ale to wszystko zaczęło się od zarządu, oni zatrudniają trenera, kupują piłkarzy itd... wiec zdecydowanie zarzad.
0
@donleo12 tu bym się troche kłócił. Przypominam chelsea, tottenham, i to ze 26 ostatnich meczów Bayern nie przegrał. City tez nie gra nie wiadomo co. Moim zdaniem Bayern wygra ale nie tak jak z nami moze bedzie 3-2 albo coś podobnego z City, ale Psg to juz zupelnie nie ta klasa. Nie zdziwil bym się ja final by był Bayern albo City vs Lipsk.
.
0
Najgorsze jest to ze jeżeli Bayern wygra Lige Mistrzów (a raczej tak się stanie) czyli Couthinio również to Barcelona musi zapłacić Liverpool dodatkowe 5 dużych baniek, zapis z klauzuli.
0
@baby_face_killer tak. Frankiemu. Nawet 3 bym mu dal. No i Fati 5 bo grał zbyt krótko :)
0
@VeiliaFCB nic zupełnie nic, masz racje. Ale powiedz mi gdzie byśmy byli teraz gdyby nie on? Załapali byśmy się na lige Europy czy nie?
0
@CatalanVeBFCB ja jestem kibicem ale nie ślepym i nie glupim. Pozdrawiam milej nocy
2
Ciężko będzie naszym ocenę wystawic. Co każdemu 1 ?
0
@robertocarlos76 nie to nie tak. To barca byla za slaba na Coutinho
2
Jutro pewnie nasz trener bedzie bezrobotny ale co to da jeśli u nas nadal emeryci i renciści beda po boisku biegać. Suarez, Busquets, Roberto, Rakitic, Alba, Vidal to pierwsze nazwiska których musimy się pozbyc.
0
@CatalanVeBFCB nie ma takiej opcji juz jest po meczu. Każdy narzekał na Valdka ale ten pasterz jest jeszcze gorszy.
1
Na klawiaturę cisna mi się słowa za które dostane bana na bardzo długo...
1
Zmiany kurla!!!
0
Od 62 minut gramy w dziesiątkę...
6
Grizman i Rakieta do zmiany, nie musze pisac na kogo.
1
@Remi70 kto mogl to przewidzieć...
1
Dobra zmiana. Po zwyciestwo
5
Wróciła stara dobra Barcelona. Jeden dobry mecz na sezon wystarczy. Suarez dziś totalnie bez formy, ale w drugiej połowie może mieć jeden kontakt z piłką i strzelić gola.
11
Real jest liderem niestety dzięki Barcelonie bo większość sezonu grali padaczkę. Gdyby grali tak jak w ostatnim meczu to by Realowi nawet var nie pomógł.
1
@pepulinho tak samo jak nasza Reprezentacja
0
Sedzia porażka totalna, nasi grali 15 minut A później jak szmaciarze. Nie ma się co oszukiwać. Jesteśmy słabi jak nigdy. W przyszłym sezonie liga Europy A nie champions league. Suarez on powinien piłki podawać. Niektórzy się podniecają że jak strzela to każdy komentarze usuwa. Moim zdaniem on bardziej irytuje niż cieszy w tym sezonie.
0
Co za kurestwo. Przepraszam ale inaczej się tego nie da napisać.
1
Każdy sędzia robi co może żeby real wygrał ligę.