0

Jest gdzies mecz w TV?

1

@Alcazar tak z kilku powodów. Za rok odejdzie za darmo i klub nie zobaczy ani grosza. Jestem fanem Barcelony a nie Leo wiec on jest tylko wisienką na torcie ( albo az) Drugi w sumie najważniejszy to mogl bym go częściej ogladac na żywo ponieważ mieszkam na wyspach.

4

Marzy mi się jeden rekord. A mianowicie odejście za 700 dużych baniek.

1

@LukaszJ mialem to napisac ;)

0

@blaugrana_36 tez racja. Oby się im udało.

0

Troche późno sie za to biora.

1

wybory na juz, żaden listopad tym bardziej styczen. O marcu juz nie wspomnę bo to bedzie katastrofa totalna.

0

Planuje od kilku lat i na planowaniu się kończy. Jeżeli sprzedamy jednego może dwóch to będzie max. Chyba ze pójdą za darmo. Niestety ale żeby się odbić od dna to potrzebujemy 3-4 lata

0

Wszyscy po kolei ale to wszystko zaczęło się od zarządu, oni zatrudniają trenera, kupują piłkarzy itd... wiec zdecydowanie zarzad.

0

@donleo12 tu bym się troche kłócił. Przypominam chelsea, tottenham, i to ze 26 ostatnich meczów Bayern nie przegrał. City tez nie gra nie wiadomo co. Moim zdaniem Bayern wygra ale nie tak jak z nami moze bedzie 3-2 albo coś podobnego z City, ale Psg to juz zupelnie nie ta klasa. Nie zdziwil bym się ja final by był Bayern albo City vs Lipsk.
.

0

Najgorsze jest to ze jeżeli Bayern wygra Lige Mistrzów (a raczej tak się stanie) czyli Couthinio również to Barcelona musi zapłacić Liverpool dodatkowe 5 dużych baniek, zapis z klauzuli.

0

@baby_face_killer tak. Frankiemu. Nawet 3 bym mu dal. No i Fati 5 bo grał zbyt krótko :)

0

@VeiliaFCB nic zupełnie nic, masz racje. Ale powiedz mi gdzie byśmy byli teraz gdyby nie on? Załapali byśmy się na lige Europy czy nie?

0

@CatalanVeBFCB ja jestem kibicem ale nie ślepym i nie glupim. Pozdrawiam milej nocy

2

Ciężko będzie naszym ocenę wystawic. Co każdemu 1 ?

0

@robertocarlos76 nie to nie tak. To barca byla za slaba na Coutinho

2

Jutro pewnie nasz trener bedzie bezrobotny ale co to da jeśli u nas nadal emeryci i renciści beda po boisku biegać. Suarez, Busquets, Roberto, Rakitic, Alba, Vidal to pierwsze nazwiska których musimy się pozbyc.

0

@CatalanVeBFCB nie ma takiej opcji juz jest po meczu. Każdy narzekał na Valdka ale ten pasterz jest jeszcze gorszy.

1

Na klawiaturę cisna mi się słowa za które dostane bana na bardzo długo...

1

Zmiany kurla!!!

0

Od 62 minut gramy w dziesiątkę...

6

Grizman i Rakieta do zmiany, nie musze pisac na kogo.

1

@Remi70 kto mogl to przewidzieć...

1

Dobra zmiana. Po zwyciestwo

5

Wróciła stara dobra Barcelona. Jeden dobry mecz na sezon wystarczy. Suarez dziś totalnie bez formy, ale w drugiej połowie może mieć jeden kontakt z piłką i strzelić gola.

11

Real jest liderem niestety dzięki Barcelonie bo większość sezonu grali padaczkę. Gdyby grali tak jak w ostatnim meczu to by Realowi nawet var nie pomógł.

1

@pepulinho tak samo jak nasza Reprezentacja

0

Sedzia porażka totalna, nasi grali 15 minut A później jak szmaciarze. Nie ma się co oszukiwać. Jesteśmy słabi jak nigdy. W przyszłym sezonie liga Europy A nie champions league. Suarez on powinien piłki podawać. Niektórzy się podniecają że jak strzela to każdy komentarze usuwa. Moim zdaniem on bardziej irytuje niż cieszy w tym sezonie.

0

Co za kurestwo. Przepraszam ale inaczej się tego nie da napisać.

1

Każdy sędzia robi co może żeby real wygrał ligę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?