Olszak1986
Dołączył/a: lipiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A co się dzieje z de Light? Dogadał się z jakimś klubem? My już go nie chcemy?
1
A co dzieje się z de Light? Dogadał się już z jakimś klubem? My już się nim nie interesujemy?
3
Sędzia z dupy. Strasznie
0
Tylko Roberto mi średnio pasuje... mam nadzieję na ciekawy mecz i na to ze Cou się w koncu przebudzi o ile wejdzie w drugiej połowie.
0
O kurde teraz widzę.... Ale gamon ze mnie. Wstyd na całego.
1
W Psg marzą aby obaj cholendrzy grali dla nich. Wtf??? A przypadkiem psg nie ma obowiązku przestrzegać finance fair play??
0
Tak przeczytałem tylko tytuł i się zagotowalem. Dlatego ten komentarz ;)
0
Czyli dostali 50? 8 baniek kosztowala pensja więc zarobili 42. Dobrze rozumiem?
4
Sędzia z dupy !!!!
1
Jak myślicie Ile możemy za niego dostać?
1
Cou do zmiany za Malcom w drugiej połowie. Messi mało widoczny ale to jest Messi jeszcze odpali. Dembele oby tak dalej.
0
Jeśli na ma innego wyjścia bo uraz się będzie powtarzał to nie operacja będzie nieoplacalna w zasadzie juz jest.
0
Niestety ale zgadzam się z Tobą w 100%
6
Rakieta nie istnieje. Bez Suareza nie ma aż tak dużo błędnych podań i strat. Wiem że każdy spodziewa się dużo lepszego meczu ale my nie musimy wygrać i gramy malym nakładem sil. Widzę że dużo ludzi tutaj już narzeka. Trzeba cieszyć się meczem.
0
Co ja cpie czy co Ty cpiesz? Z konstytucją mi tu wyjeżdża. Co za pacjent
0
Wczoraj to mysle ze cala nasza druzyna byla bezużyteczna w ataku, a jeśli ktoś nie gra przez jakiś czas to nie wejdzie w ten mecz tak jak by grał cały czas.
0
Czepiaja się szczegółów A Psg i City robią co chcą z transferami, daleko i głęboko mają finance fair play czy jakos Tak ;) a co do naszego trenera to powinni go zawiesić za nude i brak pomysłu na grę. Gdyby Real był w formie to byśmy mieli sporo punktów straty. Na szczęście nie jest.
26
Pomoc to musimy Tobie trenerze ale w znalezieniu nowego klubu!!! Chciał bym Klopa albo Xavi na ławce trenera obawiam się że obie opcje nie realne.
0
Sędzia z dupy i suchy mecz.
5
Jak zobaczyłem że Rafinia się rozgrzewa to mnie normalnie szlag trafił... dac szansę Malcom albo Dembele
0
Nie chodzi o to ze sie raz pomylił czy cos ale ostatnie 3-4 mecze jest totalnie bez formy A Semedo daje radę na obronie.
0
Obys miał racje.
26
Kur... Roberto, znowu muszę parę piwek strzelić przed bo na trzeźwo nie da się tego chłopa ostatnio oglądać. VEB!
0
Oby wyszedł w pierwszym składzie Vidal i Semedo nie chce widzieć Roberto no chyba że od 75 min.
0
El clasico wydaje mi sie?
10
Już dawno powinni ukarać PSG żeby ukrycic szejka ktory sobie robi co chce.
26
Dlaczego Roberto A nie Semedo? I szczerze mam nadzieję że to taki żarcik z Rafinia zamiast Malcom.
2
Rafinia co on tam robi? Jest bardziej niż słaby. Dembele od drugiej połowy jak dla mnie.
0
Ale nie pokazuje poziomu nawet zblizonego do swojego wlasnego z poprzedniego sezonu a z tego co pamietam to Semedo tez grał przeciw kurewskim...
0
Ooo polonista się znalazl jak tak dalej pójdzie to każdy mecz będzie ważny i nigdy nie zagra.