2

A co się dzieje z de Light? Dogadał się z jakimś klubem? My już go nie chcemy?

1

A co dzieje się z de Light? Dogadał się już z jakimś klubem? My już się nim nie interesujemy?

3

Sędzia z dupy. Strasznie

0

Tylko Roberto mi średnio pasuje... mam nadzieję na ciekawy mecz i na to ze Cou się w koncu przebudzi o ile wejdzie w drugiej połowie.

0

O kurde teraz widzę.... Ale gamon ze mnie. Wstyd na całego.

1

W Psg marzą aby obaj cholendrzy grali dla nich. Wtf??? A przypadkiem psg nie ma obowiązku przestrzegać finance fair play??

0

Tak przeczytałem tylko tytuł i się zagotowalem. Dlatego ten komentarz ;)

0

Czyli dostali 50? 8 baniek kosztowala pensja więc zarobili 42. Dobrze rozumiem?

4

Sędzia z dupy !!!!

1

Jak myślicie Ile możemy za niego dostać?

1

Cou do zmiany za Malcom w drugiej połowie. Messi mało widoczny ale to jest Messi jeszcze odpali. Dembele oby tak dalej.

0

Jeśli na ma innego wyjścia bo uraz się będzie powtarzał to nie operacja będzie nieoplacalna w zasadzie juz jest.

0

Niestety ale zgadzam się z Tobą w 100%

6

Rakieta nie istnieje. Bez Suareza nie ma aż tak dużo błędnych podań i strat. Wiem że każdy spodziewa się dużo lepszego meczu ale my nie musimy wygrać i gramy malym nakładem sil. Widzę że dużo ludzi tutaj już narzeka. Trzeba cieszyć się meczem.

0

Co ja cpie czy co Ty cpiesz? Z konstytucją mi tu wyjeżdża. Co za pacjent

0

Wczoraj to mysle ze cala nasza druzyna byla bezużyteczna w ataku, a jeśli ktoś nie gra przez jakiś czas to nie wejdzie w ten mecz tak jak by grał cały czas.

0

Czepiaja się szczegółów A Psg i City robią co chcą z transferami, daleko i głęboko mają finance fair play czy jakos Tak ;) a co do naszego trenera to powinni go zawiesić za nude i brak pomysłu na grę. Gdyby Real był w formie to byśmy mieli sporo punktów straty. Na szczęście nie jest.

26

Pomoc to musimy Tobie trenerze ale w znalezieniu nowego klubu!!! Chciał bym Klopa albo Xavi na ławce trenera obawiam się że obie opcje nie realne.

0

Sędzia z dupy i suchy mecz.

5

Jak zobaczyłem że Rafinia się rozgrzewa to mnie normalnie szlag trafił... dac szansę Malcom albo Dembele

0

Nie chodzi o to ze sie raz pomylił czy cos ale ostatnie 3-4 mecze jest totalnie bez formy A Semedo daje radę na obronie.

0

Obys miał racje.

26

Kur... Roberto, znowu muszę parę piwek strzelić przed bo na trzeźwo nie da się tego chłopa ostatnio oglądać. VEB!

0

Oby wyszedł w pierwszym składzie Vidal i Semedo nie chce widzieć Roberto no chyba że od 75 min.

0

El clasico wydaje mi sie?

10

Już dawno powinni ukarać PSG żeby ukrycic szejka ktory sobie robi co chce.

26

Dlaczego Roberto A nie Semedo? I szczerze mam nadzieję że to taki żarcik z Rafinia zamiast Malcom.

2

Rafinia co on tam robi? Jest bardziej niż słaby. Dembele od drugiej połowy jak dla mnie.

0

Ale nie pokazuje poziomu nawet zblizonego do swojego wlasnego z poprzedniego sezonu a z tego co pamietam to Semedo tez grał przeciw kurewskim...

0

Ooo polonista się znalazl jak tak dalej pójdzie to każdy mecz będzie ważny i nigdy nie zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?