2

Ale kaszanka. Masakra. Ernescki miej że honor i wypier....

0

@jolowanila powiedz mi że podoba Ci się gra naszych i że jesteś spokojny o CL ? O to chodzi że z dobrymi drużynami wygrywamy A z cieniasami dostajemy baty, dlatego się trochę martwię o mecz z Realem ;-)

0

@pero1983 dokładnie tak samo my mamy ostatnio niestety.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bramkarz najlepszy na boisku. Dobrze to świadczy o naszych....

2

Obym nie dostal bana dziś. VEB!!!!

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Zobaczylem mordę tego pseudo sędziego i ciśnienie na 200 te dolne oczywiście....

0

Podpinam się z pytaniem

0

@robsons23 ok dzięki. Masz rację lepiej nieee

0

@kejdzi lepiej nie bo w pracy jestem;) aż taka tragedia?

0

@LionelM95 tego się obawiałem. Dzięki za info.

0

Witam. Ma ktoś jakiś link do meczu? Czy nie warto?

0

@noface jeśli ma wylecieć to dla mnie mogą nawet 10-1 dostać. Tylko jakiego trenera by mogli wyciągnąć??

0

Oby było z 5-1 Może zaczną coś mysles

0

Jest pięknie... czy gorzej być może??? Chyba nie.

8

@pepulinho nie ma opcji. Wątpię żeby w pierwszej 3ce był. To tylko włoskie marzenia ;)

1

Vidal i dembele na boisko. No co czekać?

0

@ToJa79 ma opcję przedłużenia na kolejny sezon niestety.

1

Dlaczego nie Fati????

2

Oby Dembele zakończył mecz bez kontuzji. Po 3 punkty Barcelono!!!

0

@monsterrize niedługo? W 2021. Zdążą zniszczyć ten piękny klub do końca. Niestety...

0

@LionelM95 zdrówko

0

@LionelM95 namowiles mnie :D

1

Zaje kur.. biscie....

0

@damcio24 spokojnie kolego dopiero siódma minuta :)

11

@awoo Rafinia I Rakitic jak dla mine.

8

A może by się tak Suareza pozbyć?

2

Ciężko się ten mecz ogląda...

3

Ludzie nie ma co płakać!!! Liverpool zasłużył na final my niestety nie. Taki jest futbol. Kocham Cię Barco ale sorry nikt nie wyszedł na boisko. Dobranoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?