Olszak1986
Dołączył/a: lipiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale kaszanka. Masakra. Ernescki miej że honor i wypier....
0
@jolowanila powiedz mi że podoba Ci się gra naszych i że jesteś spokojny o CL ? O to chodzi że z dobrymi drużynami wygrywamy A z cieniasami dostajemy baty, dlatego się trochę martwię o mecz z Realem ;-)
0
@pero1983 dokładnie tak samo my mamy ostatnio niestety.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Bramkarz najlepszy na boisku. Dobrze to świadczy o naszych....
2
Obym nie dostal bana dziś. VEB!!!!
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zobaczylem mordę tego pseudo sędziego i ciśnienie na 200 te dolne oczywiście....
0
Podpinam się z pytaniem
0
@robsons23 ok dzięki. Masz rację lepiej nieee
0
@kejdzi lepiej nie bo w pracy jestem;) aż taka tragedia?
0
@LionelM95 tego się obawiałem. Dzięki za info.
0
Witam. Ma ktoś jakiś link do meczu? Czy nie warto?
0
@noface jeśli ma wylecieć to dla mnie mogą nawet 10-1 dostać. Tylko jakiego trenera by mogli wyciągnąć??
0
Oby było z 5-1 Może zaczną coś mysles
0
Jest pięknie... czy gorzej być może??? Chyba nie.
8
@pepulinho nie ma opcji. Wątpię żeby w pierwszej 3ce był. To tylko włoskie marzenia ;)
1
Vidal i dembele na boisko. No co czekać?
0
@ToJa79 ma opcję przedłużenia na kolejny sezon niestety.
1
Dlaczego nie Fati????
2
Oby Dembele zakończył mecz bez kontuzji. Po 3 punkty Barcelono!!!
0
@monsterrize niedługo? W 2021. Zdążą zniszczyć ten piękny klub do końca. Niestety...
0
@LionelM95 zdrówko
0
@LionelM95 namowiles mnie :D
1
Zaje kur.. biscie....
0
@damcio24 spokojnie kolego dopiero siódma minuta :)
11
@awoo Rafinia I Rakitic jak dla mine.
8
A może by się tak Suareza pozbyć?
2
Ciężko się ten mecz ogląda...
3
Ludzie nie ma co płakać!!! Liverpool zasłużył na final my niestety nie. Taki jest futbol. Kocham Cię Barco ale sorry nikt nie wyszedł na boisko. Dobranoc.