0

Na Polsat sport

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Znalazlem cos takiego.

3

Coutinho has posted a message on Instagram stories offering his view.

“We should never listen to people who will demotivate us, because their speeches only gonna deviate us from the real focus we should take. Never in my life I disrespected anyone, inside or out of football.”

3

A raczej obys sie zdziwil ! ;)

0

No masakra opisać się nie da tego. Wszystko wygląda zupełnie inaczej niż w tv.

0

Polecialem z żoną i dwójka małych dzieci ale na stadion poszedlem sam. Nie da się opisać przeżyć. Nie wachaj się i jedź. Ja hiszpańskiego też nie ogarniam. Dogadalem się po angielsku.

0

Na oficjalnej stronie Barcelony. Dzięki i pozdro.

0

Na którą się tam wybierasz? I z której bramki? Ja mam Access 15 gate 23.

0

Bilet kupiłem jakiś miesiąc temu. W 6h sprzedali wszystkie, zostały tylko VIP ja dałem 265.50 euro.

66

Nie chwaląc się dziś ogladam mecz na żywo
Na Camp Nou. VEB

1

Miałem nadzieję że Suarez zejdzie

5

Mam nadzieję że mu się uda!!!

10

Co teraz napiszecie na Luisa?

0

Sędzia już mnie irytuje

0

Obym nie musiał się wkur.... na sędziego.

0

Teraz szukałem i faktycznie już nie ma tej aplikacji. Ale jak jakimś cudem uda Ci się ja znaleźć to działa bez problemu. Pozdro

0

Na telefonie z androidem w sklepie play

0

Polecam aplikację free sports tv. Działa bez zarzutów. Nigdy nie mialem problemów.

0

Polecam aplikację free sports tv

0

Xavi też bym bardzo chciał ale jeszcze nie teraz. W następnym sezonie.

3

Wszyscy piszecie Valverde out. Kogo widzicie z trenerów na jego miejsce? Nie ma nikogo dobrego dostępnego moim zdaniem. Chodzi mi tylko o realne opcje.

0

Widzę kolego że nie doceniasz Atleticu. To jest bardzo dobra drużyna szczególnie na swoim stadionie.

0

Widzę ze sa tu sami pesymisci. Przetrwalismy pierwsza połowę teraz ruszamy po swoje. Moim zdaniem wygramy ten mecz. W 60 minucie Dembele za Cou i będzie gitara.

0

Masz rację. Jestem sfrustrowany i przerażony jednocześnie tym co pokazuje.

8

Suarez najsłabsze ogniwo dziś. Pomijając Roberto oczywiscie

1

Jest Alba i jest Roberto pewnie Semedo zszedł. Kur....

0

Brawo Roberto, sędzia Ty kur...

4

Mnie najbardziej ciesz że Cou się przebudzil i zaczyna powoli grać swoje. No i to ze jesteśmy dalej w grze.

1

I to jest bardzo dobra wiadomość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?