1

Ostatnia runda od Faze, masterclass.

1

Dla Hamiltona za ten wyścig po prostu brawa się należą i docenić to co zrobił.

1

@FC1899Barca
udowodnił w tamtym sezonie, a no tak zapomniałem.

0

@FC1899Barca boli ten Red Bull aż tak?

2

@derlysy1979
a potem na koniec sezonu by się okazało, że właśnie tych 7 pkt zabraknie, co wtedy?

1

@FC1899Barca
ahhh typowy antyfan

0

@FC1899Barca
yyyy. dziwisz się?
w tym sezonie co chwile RB ma problemy z bolidem

0

@Comfortable_
tak, tak, idź kibicuj ruskim dalej.

3

Ruscy przegrali. Piękna sprawa.

0

Kaaaaaaaaarrigan

0

@Comfortable_
jak można ruskim kibicować?

1

Karrigan, TOP. Piękna sprawa

0

Mistrz tenisa powrócił.

0

@michal26
Serena Williams?

1

Ależ walka Shapovalova.

2

Piękny to był mecz. Brawo Alcaraz, a Djokovicia witamy z powrotem w tej lepszej dyspozycji.

0

@Cadafaz
Djoković w półfinale RG 2021

1

@michal26
Ornatu bardzo dobre zawody?
Piękne poczucie humoru masz.
Kartka dla Sterlinga???
Foden dostaje z ręki w twarz i... Foden według Orsato fauluje. Brak kartki dla Casemiro za faul na Kevinie?
Sterling o dziwo nie nurkuje, ale oczywiście nie gwizdnął tego faulu.
Od kiedy kończy się przed przed końcem doliczonego czasu gry??
Ederson miał czas by jeszcze dać piłkę w pole karne Realu.

Fantastyczne zawody rzeczywiście.

Można wymieniać i wymieniać jego błędy.

0

@Sau_Ron
Nie no, chłop karnych nie widzi, Varu nie używa, robi z meczu cyrk.
Nie ma wymówki pisz tak dalej

0

ale jak przyfarci? Charles popełnił ewidentny błąd.

0

@PatrykBarca
1 dla Atletico powinien być. Rozumiem, że w City Pep, że styl Atletico nie lubiany.

0

@DCHX
piszesz o AM, a dlaczego nie wspominasz o Fodenie?

0

@kamiVeB
Większość napisze nie, bo nie lubią stylu Atletico.

1

@Adran360
Nie no. W pierwszym meczu w Hiszpanii Villarrealowi tylko skuteczności zabrakło, tam 3 śmiało mogło być.

0

@Bykunn
szkoda, że tak Var nie reagował gdy Donnarumma był faulowany przez Benzeme

1

Co Robert zrobił, że podobno powinien czerwo?

0

@TheNekro94
Sezon 12, Odcinek 10, tytuł: Śmierć Prezydenta

9

@TheNekro94
wydaję mi się, że już zrobili

0

@adi7adi8
patrząc jakie mecze są, obstawiałbym Putinceve.

1

@Ls0811
Szkoda bardzo Barty.
Chociaż, jest piękniejsze zakończenie kariery niż wygranym szlemem, którego zdominowała?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?