Pavlogoalkeepe
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ostatnia runda od Faze, masterclass.
1
Dla Hamiltona za ten wyścig po prostu brawa się należą i docenić to co zrobił.
1
@FC1899Barca
udowodnił w tamtym sezonie, a no tak zapomniałem.
0
@FC1899Barca boli ten Red Bull aż tak?
2
@derlysy1979
a potem na koniec sezonu by się okazało, że właśnie tych 7 pkt zabraknie, co wtedy?
1
@FC1899Barca
ahhh typowy antyfan
0
@FC1899Barca
yyyy. dziwisz się?
w tym sezonie co chwile RB ma problemy z bolidem
0
@Comfortable_
tak, tak, idź kibicuj ruskim dalej.
3
Ruscy przegrali. Piękna sprawa.
0
Kaaaaaaaaarrigan
0
@Comfortable_
jak można ruskim kibicować?
1
Karrigan, TOP. Piękna sprawa
0
Mistrz tenisa powrócił.
0
@michal26
Serena Williams?
1
Ależ walka Shapovalova.
2
Piękny to był mecz. Brawo Alcaraz, a Djokovicia witamy z powrotem w tej lepszej dyspozycji.
0
@Cadafaz
Djoković w półfinale RG 2021
1
@michal26
Ornatu bardzo dobre zawody?
Piękne poczucie humoru masz.
Kartka dla Sterlinga???
Foden dostaje z ręki w twarz i... Foden według Orsato fauluje. Brak kartki dla Casemiro za faul na Kevinie?
Sterling o dziwo nie nurkuje, ale oczywiście nie gwizdnął tego faulu.
Od kiedy kończy się przed przed końcem doliczonego czasu gry??
Ederson miał czas by jeszcze dać piłkę w pole karne Realu.
Fantastyczne zawody rzeczywiście.
Można wymieniać i wymieniać jego błędy.
0
@Sau_Ron
Nie no, chłop karnych nie widzi, Varu nie używa, robi z meczu cyrk.
Nie ma wymówki pisz tak dalej
0
ale jak przyfarci? Charles popełnił ewidentny błąd.
0
@PatrykBarca
1 dla Atletico powinien być. Rozumiem, że w City Pep, że styl Atletico nie lubiany.
0
@DCHX
piszesz o AM, a dlaczego nie wspominasz o Fodenie?
0
@kamiVeB
Większość napisze nie, bo nie lubią stylu Atletico.
1
@Adran360
Nie no. W pierwszym meczu w Hiszpanii Villarrealowi tylko skuteczności zabrakło, tam 3 śmiało mogło być.
0
@Bykunn
szkoda, że tak Var nie reagował gdy Donnarumma był faulowany przez Benzeme
1
Co Robert zrobił, że podobno powinien czerwo?
0
@TheNekro94
Sezon 12, Odcinek 10, tytuł: Śmierć Prezydenta
9
@TheNekro94
wydaję mi się, że już zrobili
0
@adi7adi8
patrząc jakie mecze są, obstawiałbym Putinceve.
1
@Ls0811
Szkoda bardzo Barty.
Chociaż, jest piękniejsze zakończenie kariery niż wygranym szlemem, którego zdominowała?