Pavlogoalkeepe
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11
mogę odbić piłkę i gdyby nie Węgry i Silverstone to Max dawno byłby mistrzem, ale po co?
0
@Sysia11
Jakie podważanie? Z perspektywy całego sezonu zasłużył. Przez większość sezonu miał pecha do przeróżnych decyzji. W ostatnim wyścigu szczęście w końcu się do niego uśmiechnęło.
0
Tak jest, najpiękniejsza historia
0
Protest Mercedesa w sprawie wyprzedzania Hamiltona przez Verstappena podczas neutralizacji został odrzucony.
Inaczej być nie mogło.
0
Mercedes trochę wcześniej - niech wszystko rozwiąże się na torze.
Mercedes dzisiaj - podwójny protest.
0
@takisobiektos
nie no, nie ma opcji by wyniki zmienili.
5
@Encore
i cud się wydarzył.
0
Toto żenujący wywiad.
0
@DonMatteo901
Piękna Sprawa.
5
@TheMefju
narzekać na sędziów będąc za Hamiltonem
2
@barcowy1899
po wszystkich incydentach na korzyść Hamiltona, w końcu szczęście do Maxa się uśmiechnęło.
0
Karma Panie Hamilton.
0
Coś pięknego. On to naprawdę zrobił.
0
Ależ piękna jazda Maxa. Po Q1 wydawało się, że będzie ciężko. To okrążenie w Q3, coś nieprawdopodobnego. Jak w Arabii tylko teraz bez błędu na ostatnim zakręcie.
0
@Encore
Silverstone, Węgry, potrzebuje, potrzebuje
0
Bardzo szybki Hamilton w Q1
0
@Chaoss
czyli oczywiście sędziowie mają rację? Max winny, Hamilton niewinny, okej niech wam będzie
0
@Encore
cóż jeden otrzymuje karę za karą, drugi bez żadnych konsekwencji, ale bądź zaślepionym fanem Hamiltona ;)
0
@Encore
patrz jaka podobna sytuacja. Max też wygrywał parę wyścigów pod rząd przed Silverstone. Twój idol nie wytrzymał tego i go skasował, lecz gdyby Max to zrobił byłbyś mocno oburzony, prawda?
2
@Encore
Mercedes 3 razy wjeżdżał już w Maxa,
Verstappenowi można Monze zarzucić, to nadal o wiele mniej niż Mercedes w Maxa.
Byłoby 4, ale Bottas w Arabii spudłował.
1
@Encore okej, czyli Destruction Derby, nie ma kar?
brak konsekwencji u sędziów.
Po co reprymendy w takim razie jak przed kluczowym momentem nie mają jaj, by dać tą 3 reprymende?
5
FIA nawet nie zajmie się incydentem między Hamiltonem, a Mazepinem.
ahhhh drukowanie mistrza krok po kroku. Teraz czekać, aż za najmniejszą rzecz Verstappen dostanie kare
4
@mekston
niestety, też by aż takich kontrowersji nie było gdyby sędziowie byli po prostu konsekwetni. Ich niezgodność w werdyktach powoduje taka atmosferę.
1
@kiper09
tutaj +10 dla Hamiltona powinno być ;) za blokowanie Mazepina, każdy inny kierowca tą karę by otrzymał.
20
@kiper09
serio? kibice Hamiltona to już naprawdę odklejeni?
Gościu ląduje przez Hamiltona w bandach przy 200 km/h, a tutaj pojawia się odpowiedź, iż poniósł karę za to jak jeździ.
0
@mekston
Już gdyby sędziowie byli obiektywni, większe szanse miałby Red Bull, ale Lewis posiada immunitet
5
@zadafcb
Immunitet działa. Każdy inny by dostał, ale to Hamilton więc wina Mazepina
3
Logika FIA jeszcze będzie kara dla Mazepina za to, że Hamilton go zablokował.
6
@MesQueUnClub96
Typowy Hamilton
0
@zadafcb
Brytyjczycy robiący coś bardzo głupiego, ahhh standard