0

@Sysia11
mogę odbić piłkę i gdyby nie Węgry i Silverstone to Max dawno byłby mistrzem, ale po co?

0

@Sysia11
Jakie podważanie? Z perspektywy całego sezonu zasłużył. Przez większość sezonu miał pecha do przeróżnych decyzji. W ostatnim wyścigu szczęście w końcu się do niego uśmiechnęło.

0

Tak jest, najpiękniejsza historia

0

Protest Mercedesa w sprawie wyprzedzania Hamiltona przez Verstappena podczas neutralizacji został odrzucony.

Inaczej być nie mogło.

0

Mercedes trochę wcześniej - niech wszystko rozwiąże się na torze.
Mercedes dzisiaj - podwójny protest.

0

@takisobiektos
nie no, nie ma opcji by wyniki zmienili.

5

@Encore
i cud się wydarzył.

0

Toto żenujący wywiad.

0

@DonMatteo901
Piękna Sprawa.

5

@TheMefju
narzekać na sędziów będąc za Hamiltonem

2

@barcowy1899
po wszystkich incydentach na korzyść Hamiltona, w końcu szczęście do Maxa się uśmiechnęło.

0

Karma Panie Hamilton.

0

Coś pięknego. On to naprawdę zrobił.

0

Ależ piękna jazda Maxa. Po Q1 wydawało się, że będzie ciężko. To okrążenie w Q3, coś nieprawdopodobnego. Jak w Arabii tylko teraz bez błędu na ostatnim zakręcie.

0

@Encore
Silverstone, Węgry, potrzebuje, potrzebuje

0

Bardzo szybki Hamilton w Q1

0

@Chaoss
czyli oczywiście sędziowie mają rację? Max winny, Hamilton niewinny, okej niech wam będzie

0

@Encore
cóż jeden otrzymuje karę za karą, drugi bez żadnych konsekwencji, ale bądź zaślepionym fanem Hamiltona ;)

0

@Encore
patrz jaka podobna sytuacja. Max też wygrywał parę wyścigów pod rząd przed Silverstone. Twój idol nie wytrzymał tego i go skasował, lecz gdyby Max to zrobił byłbyś mocno oburzony, prawda?

2

@Encore
Mercedes 3 razy wjeżdżał już w Maxa,
Verstappenowi można Monze zarzucić, to nadal o wiele mniej niż Mercedes w Maxa.

Byłoby 4, ale Bottas w Arabii spudłował.

1

@Encore okej, czyli Destruction Derby, nie ma kar?
brak konsekwencji u sędziów.

Po co reprymendy w takim razie jak przed kluczowym momentem nie mają jaj, by dać tą 3 reprymende?

5

FIA nawet nie zajmie się incydentem między Hamiltonem, a Mazepinem.

ahhhh drukowanie mistrza krok po kroku. Teraz czekać, aż za najmniejszą rzecz Verstappen dostanie kare

4

@mekston
niestety, też by aż takich kontrowersji nie było gdyby sędziowie byli po prostu konsekwetni. Ich niezgodność w werdyktach powoduje taka atmosferę.

1

@kiper09
tutaj +10 dla Hamiltona powinno być ;) za blokowanie Mazepina, każdy inny kierowca tą karę by otrzymał.

20

@kiper09
serio? kibice Hamiltona to już naprawdę odklejeni?
Gościu ląduje przez Hamiltona w bandach przy 200 km/h, a tutaj pojawia się odpowiedź, iż poniósł karę za to jak jeździ.

0

@mekston
Już gdyby sędziowie byli obiektywni, większe szanse miałby Red Bull, ale Lewis posiada immunitet

5

@zadafcb
Immunitet działa. Każdy inny by dostał, ale to Hamilton więc wina Mazepina

3

Logika FIA jeszcze będzie kara dla Mazepina za to, że Hamilton go zablokował.

6

@MesQueUnClub96
Typowy Hamilton

0

@zadafcb
Brytyjczycy robiący coś bardzo głupiego, ahhh standard

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?