2

@Cariones
nie tak szybko, w ćwierćfinale Zverev może wyrzucić Nadala.

0

@Azacca
Rozbrajasz mnie pisząc cały czas, iż złamał zasady. W którym miejscu złamał niby te zasady? Widzę, że słowa ministra który sam mu wizę anulował nie trafiają do głowy.

0

@MarioVeB!
tak bardzo prosta. To czemu nie powiedzieli wprost, że deportują go z powodu iż nie zaszczepił i koniec historii??
No tam bo sam minister potwierdzil jego zwolnienie medyczne, również iż ryzyko dla zdrowia jest małe.
Poszło o poglądy i jego postawę wobec Covidu i szczepień powiedzieli to wprost. Novak żadnych zasad nie złamał. Można mieć wątpliwości co do jego wyników testów, ale nadal nikt nie obalił tego zwolnienia.

2

@Azacca i tutaj po raz kolejny, jeśli uważasz, że wykluczanie zdrowego sportowca z turnieju jest w porządku to ciekawe, a jak tylko ktoś jest zaszczepiony to może grać nawet jak się słania na nogach i mówi sędziemu, że będzie miał pozytywny wynik (Bernard Tomic). Nie widzisz tu krzywej logiki?

0

@Azacca
Odpowiedzieć na pytania gdzie pytasz o dane, które powinny być prywatne, a nie dawane do strefy publicznej.

4

@Azacca jeśli uważasz, że odpowiednie jest niedopuszczenie zdrowego zawodnika na zawodu tylko dlatego, że nie ma papieru, to trochę mi szkoda słów.
Sam minister wprost stwierdził, dlaczego nie chce go na tym turnieju i dziwne bo kompletnie mu o zdrowie nie chodziło.

0

@Azacca
2 niezależne Komisję stwierdziły, iż no nie może się zaszczepić czy nie musi.
Lecz nadal masz danie, że mieliby gdzieś opinie lekarzy gdyby zagrał?

26

@Azacca
No jak ktoś już 2 razy bezobjawowo to przechodził, plus bardzo aktywny fizycznie, to dla niego tak, może być to groźniejsze o dziwo.

1

@Azacca
Dla niego jak przeszedł Covid 2 razy bezobjawowo, można by zaryzykować takie stwierdzenie.

0

@Persyfl
Oczywiście, że tak, wtedy jesteś po prostu człowiekiem bez kultury jeśli tak łatwo przychodzi Ci atakowanie słowne innych ludzi.

0

@Persyfl
ahh no tak, bo każdy z inną opinią to od razu szur. Obrażaj sobie dalej innych ludzi tak łatwo. Każdego o innych poglądach, opinii, zdaniu obrażasz?

0

@MarioVeB!
Uwielbiam stwierdzenie, że się pchał.
Jego stanowisko było jasne od początku. Australia wyciągnęła nagle wyjątek medyczny dla niego, no to poleciał. Zdążyli zmienić zdanie, traktować jak jakiegoś przestępcę to jest nieporozumienie.

0

@Persyfl
Jak łatwo Ci obrażać innych, to jest hit jak to wszystko przez ten czas się podzieliło.

0

@Encore
W takich sytuacjach właśnie Novak gra najlepiej.

0

@Barca1992
Ależ to by była piękna sprawa.

0

@mkord
Nie przegrał w sądzie. Minister anulował jego wizę, mówiąc, iż jego dokumenty i zwolnienie było prawidłowe. Piękny fikołek. Ten sam minister obawia się "ideologii antyszczepionkowej".

Ale sam Novak w sądzie ani razu w Australii jeszcze nie przegrał.

0

@Encore
W mojej opinii Zverev pokazał o wiele większą klasę.

1

@mkord
No i wygrał w sądzie.

2

@BartqRKO
Na razie prawnicy Djoko wszelkie wyjaśnienia złożyli, niebawem druga strona będzie je składać.

1

Tymczasem sprawa Djokovicia w toku, ciekawe jak to się zakończy.

0

@swiergol2
To najprawdopodobniej źle się wyraziłem, uniemożliwianie komukolwiek udziału z tego powodu w turnieju tej rangi dla mnie słabe.
Akurat padło na Novaka, to wydźwięk jest o wiele większy i mocniejszy

0

@swiergol2
Jeśli zaczyna być akceptowalne uniemożliwianie udziału największej gwieździe z takiego powodu to brak nadziei. To Wielki Szlem, a nie jakiś podrzędny turniej.

0

@swiergol2
Australia się skompromitowała.

Kto komu utarł nosa?
Novak od początku miał jasne, niezmienne stanowisko.
To Australia tak pokreciła, nie chcieli go, potem wyjątek medyczny czyli go chcą, a jak już poleciał to zmienili zdanie i go jednak nie chcą. Nie potrafią się zdecydować.

0

@Azacca
Bardzo sprawiedliwie xd Po co zmienili zdanie, by zrobić tą medialna szopkę?
Najpierw mówią nie, potem jednak mu pozwalają, a gdy już tam poleciał, nagle go nie chcą.

1

@norbi77 bardzo dziwny ten atak, nazwanie hipokryta kogoś kto chce spędza czas z rodziną w święta. Jakby zależało od tego czy ktoś wierzy czy nie, może spędzić tego dnia czas z najbliższymi.

2

@Deviler
według mnie Gregor Schlierenzauer pod względem dominacji pozdrawia

a za jakiś czas Ryoyu Kobayashi też pozdrowi :D

5

@tomek8756
18 .

0

Dobry ten sędzia xd

0

@BorzyKrzys
Nie idź na wybory, a potem narzekaj jak jest źle. Gdzieś trzeba ten głos oddać

0

@Medium
po prostu kontuzja u rywala, to jest jednak rodzaj szczęścia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?