0

Wspaniały Taylor Fritz

0

@Borneo
Czyli za tytuły i fundusze zrobiłbyś wszystko, rozumiem.
Jak widać dla Novaka są ważniejsze rzeczy.

0

@Borneo
Na pewno są rzeczy ważniejsze niż tytuły i pieniądze.
Jeśli uważasz to za frajerstwo cóż, czyli nie rozumiesz, iż jednak są wartości o wiele większe niż tytuły.
Przykład tych wartości Novak dał np. w wiadomościach które udostępnił ukraiński tenisista oraz pokazuje to w wielu innych przypadkach.
Sam powiedział, iż kwestia brak obecności na turniejach, kosztem tytułów, jest w stanie zapłacić taką cenę.

0

@Borneo
zależy dla kogo głupie. Sprzeciwia się temu co się dzieje. Dla jednego głupie jest zasada z przymusowym szczepieniem jeśli chce się grać, jakby nie można było zawodnika testować nawet codziennie
a dla drugiego głupie jest zachowania No lepiej. Tutaj po prostu inne. Nie użyłbym słowa głupie.

0

@Borneo
Taka sama gadka była na RG 2021, a skończyło się jak się skończyło. Francja zeszła już trochę i Novak będzie mógł najprawdopodobniej zagrać na RG.

Stawia wyżej swoje zasady niż tytuły i pieniądze. Są rzeczy od tego ważniejsze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@IronSanHybrid
podobno finał od razu

0

@Emhyr
straszyli też w listopadzie kiedy mówili, że Rosja nabędzie na Ukraine?

Akurat wywiad USA przez te miesiące, trafiał praktycznie za każdym razem.

0

@DaPidejpi
Konkurencyjne auto rywala i od razu brudne zagrywki się pojawiły.

0

@amanter
dlaczego miałaby dostać medal?
Doping to doping, co kogo ma interesować wiek czy cokolwiek. Zostały wykryte niedozwolone środki? Zostały. Dyskwalifikacja i zawieszenie.
Szkoda tylko innych zawodniczek, które nie dostaną medalu teraz na IO przez tą dopingowiczkę.

0

@Lisek
Oczywiście, że dyskwalifikacja powinna być. Oby jej po czasie, ale zabrali medal. Sam jej udział jest skandalem.

0

@amanter
Doping to doping. Skandalem jest jej udział. Powinna być natychmiastowa dyskwalifikacja i zawieszenie na jakiś czas. Brawo dla MKOL za brak ceremonii medalowej jak będzie w top3. Oby finalnie jej medale zabrali, a ją zdyskwalifikowali.

0

@potrojnakorona
+14 za wiatr, troche fatalne warunki miał.

0

@Kluivert_P
ciężko się nie zgodzić.

2

@Abominacja
Rosja krok po kroku zbiera się na Ukrainę, ale to NATO jest agresorem?

0

@Azacca
Czy właśnie porównałeś kontuzje, która kompletnie wyklucza udział z problemów zdrowotnych do testu, który może wyjść fałszywie pozytywny, a zawodnik sam nie ma żadnych objawów by być w niedyspozycji?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sysia11
Można tylko jej współczuć.
Trzymam kciuki by w przyszłości udało jej się i PŚ i złoto IO zdobyć.

10

@Azacca
Szykuj się 4 lata na taką imprezę, i zostań z nie swojej winy niedopuszczony, to jest katastrofa dla danego zawodnika/zawodniczki.

Życiowa szansa czyt. Kramer, a jej tym bardziej współczuję, szczególnie, iż w tamtym roku dostała fałszywie pozytywny i przez to przegrała PŚ, a teraz ten test zabrał jej najprawdopodobniej złoto IO.

5

@Azacca
tak samo jak Kramer, to jest dramat dla zawodniczek, iż o takiej imprezie decyduje coś takiego. Czujesz się dobrze, pełna siła, a tu przez głupi test nie możesz wystąpić w imprezie życia. Dramat to jest.

0

@IronSanHybrid
Jeśli uważasz, że w ciągu 2 lat, trener który dzwoni do gościa, który ustawia mecze 711 razy jest w porządku, to podziwiam.W klubie proszę bardzo, selekcjonerem być nie powinien.

0

@clyde
Kanepi spuchnie, po tym meczu z Sabalenka nie ma opcji by wytrzymała cały mecz.

0

Przecież Barty jak nie wygra tego AO to będzie totalna niespodzianka.

1

@dzagos
Pościg za Zidansek gdzie było 0:1 i 1:4 plus serwis Zidansek, jak Cornet z tego wyszła nie wiem, lecz sił bardzo dużo. Później 3 z Halep i gdzieś to musiało się odbić.

0

@dzagos
sam miałem szczęście, bo e ostatniej chwili dałem +17.5, ale prawie 6:0 bym się nie spodziewał

1

@dzagos
jak współczuję mocno, oby dała radę urwać tego jednego

ufff, zrobiła to

0

Rublev się obudził, czyżby wielki powrót?

0

@AllBundy
spokojnie, zobaczymy co pokaże w meczu z Zverevem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?