Pavlogoalkeepe
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sonofpanda
zawahanie tak, iż jechał za nim te parę metrów.
Lecz wjechanie w tył Verstappena nic nie tłumaczy
1
@mekston
każdy to widzi, oprócz FIA i Hamiltona
0
@MarioVeB!
czyli rozumiem
można wjeżdżać w kogoś bez konsekwencji.
ok, jak tak to mam nadzieję, że Pérez wywali w następnym wyścigu w Hamiltona
ale wtedy będziesz krzyczał, że tak nie można
0
@MarioVeB!
wiedziałem, że fanboy Hamiltona nie będzie widział jego winy
każdy inny kierowca otrzymałby karę stop & go, a tutaj "na granicy ostrzeżenia"
Kompromitacja kolejna chyba, że to naprawią, ale pupilkowi nic nie zrobią
Wjechać w kogoś tył i wyjść bez kary, tylko u Hamiltona takie rzeczy możliwe
5
@NismoFCB
czyli, jak widzi się bolid jadący wolno, mogłabym to awaria, nie wyprzedza się go, tylko wjeżdża w jego tył?
2
@MesQueUnClub96
nie da się inaczej skomentować, ale to FIA, "na granicy ostrzeżenia" xd
7
@MesQueUnClub96
ta sytuacja jest tak kompromitująca, że szok, każdy inny kierowca oberwał by karą stop & go
1
@Jarema2000
Sebastian Vettel za uderzenie w bolid Lewisa otrzymał karę stop & go
kara dla Hamiltona za uderzenie w Maxa: żadna
0
@kiper09
bolid przed może mieć awarie silnika, kapcia, wszystko, wyprzedzasz go i tyle, ale Lewis ma inne zrozumienie, lepiej w niego wparować i udawać głupka
22
@DonMatteo901
ma bolid który jedzie wolno, nie ma żadnych żółtych flag czy SC.
Inni kierowcy: wyprzedzamy jedziemy dalej
Hamilton: wjeżdżamy w jego tył, kary i tak mi nie dadzą
16
czyli Hamilton, zamiast wyprzedzać gościa który jedzie wolno
woli wjechać w jego dupe
2
@MarioVeB!
cóż pupilek sędziów wygrywa
jak niżej Max oddaje pozycję, Hamilton wjeżdża niego i to Max kończy z kara, Hamilton czysty
1
@MesQueUnClub96
dokładnie xD Hamilton pojazdem uprzywilejowanym, co by się nie działo, nie jego wina
1
@MarioVeB!
druk, druk
0
@xL4sTx
to czemu go nie łyknął?
tylko dziwnym trafem po tym incydencie Max zwolnił
Hamilton znowu nieczysto
2
@fcbfan1993
a Hamilton za wjazd w Maxa, to co? xd
0
@Qexi
musiał wjechać w Maxa
4
Możesz wjeżdżać w tył innych, musisz nazywać się Hamilton
0
@Tomason
Bottas na tych samych oponach walczy
1
@DaPidejpi
trzeba uszkodzić Verstappenowi bolid bo za mocny
6
Brak kary za wjazd Hamiltona w dupe Maxa będzie karygodny
4
Max o ironio gdyby nie odwalił, to dostałby strzała od Bottasa xd
3
@MarioVeB!
chłop zapatrzony w Hamiltona jak w obraz jakiś
0
@Oskar00
bo wyprzedzili Polskę to od razu faworyzowany?
1
@NismoFCB
chwila co? Max jedzie pierwszyinia wyścigowa, Hamiltonon go po prostu kasuje, akurat wtedy była seria zwycięstw Maxa (frustracja Hamiltona)
sędziowie pobłażliwi i wygrał wyścig
mając taki bolid jak Mercedes, wystarczył Rosberg, że na koniec się nie słuchał i majstra nie było
0
@Comentateiro
gdy po pierwszych ignorowali mają prawo, a Ci "dziennikarze" jak na początku udaje głupiego, że nie wie o co chodzi, to potem dostaje reakcje na taką jaka zasłużył
17
@Comentateiro
neutralna sytuacja gdy dziennikarz dostał polecenie od żołnierza, ale postanowił to zignorować? dobry ten Twój świat
13
@MarioVeB!
Jak dla Ciebie to nie jest chore to co się dzieje na świecie, ale no tak najlepiej pewnie dla Ciebie zmusić wszystkich za wszelką cenę
15
@FC1899Barca
to jest chore
0
@hayek
a gdy zaczęło się pojawiać zagrożenie od Maxa to go skasował na Silverstone