1

@Sonofpanda
zawahanie tak, iż jechał za nim te parę metrów.

Lecz wjechanie w tył Verstappena nic nie tłumaczy

1

@mekston
każdy to widzi, oprócz FIA i Hamiltona

0

@MarioVeB!
czyli rozumiem
można wjeżdżać w kogoś bez konsekwencji.

ok, jak tak to mam nadzieję, że Pérez wywali w następnym wyścigu w Hamiltona

ale wtedy będziesz krzyczał, że tak nie można

0

@MarioVeB!
wiedziałem, że fanboy Hamiltona nie będzie widział jego winy

każdy inny kierowca otrzymałby karę stop & go, a tutaj "na granicy ostrzeżenia"

Kompromitacja kolejna chyba, że to naprawią, ale pupilkowi nic nie zrobią

Wjechać w kogoś tył i wyjść bez kary, tylko u Hamiltona takie rzeczy możliwe

5

@NismoFCB
czyli, jak widzi się bolid jadący wolno, mogłabym to awaria, nie wyprzedza się go, tylko wjeżdża w jego tył?

2

@MesQueUnClub96
nie da się inaczej skomentować, ale to FIA, "na granicy ostrzeżenia" xd

7

@MesQueUnClub96
ta sytuacja jest tak kompromitująca, że szok, każdy inny kierowca oberwał by karą stop & go

1

@Jarema2000
Sebastian Vettel za uderzenie w bolid Lewisa otrzymał karę stop & go

kara dla Hamiltona za uderzenie w Maxa: żadna

0

@kiper09
bolid przed może mieć awarie silnika, kapcia, wszystko, wyprzedzasz go i tyle, ale Lewis ma inne zrozumienie, lepiej w niego wparować i udawać głupka

22

@DonMatteo901
ma bolid który jedzie wolno, nie ma żadnych żółtych flag czy SC.
Inni kierowcy: wyprzedzamy jedziemy dalej
Hamilton: wjeżdżamy w jego tył, kary i tak mi nie dadzą

16

czyli Hamilton, zamiast wyprzedzać gościa który jedzie wolno

woli wjechać w jego dupe

2

@MarioVeB!
cóż pupilek sędziów wygrywa
jak niżej Max oddaje pozycję, Hamilton wjeżdża niego i to Max kończy z kara, Hamilton czysty

1

@MesQueUnClub96
dokładnie xD Hamilton pojazdem uprzywilejowanym, co by się nie działo, nie jego wina

1

@MarioVeB!
druk, druk

0

@xL4sTx
to czemu go nie łyknął?
tylko dziwnym trafem po tym incydencie Max zwolnił

Hamilton znowu nieczysto

2

@fcbfan1993
a Hamilton za wjazd w Maxa, to co? xd

0

@Qexi
musiał wjechać w Maxa

4

Możesz wjeżdżać w tył innych, musisz nazywać się Hamilton

0

@Tomason
Bottas na tych samych oponach walczy

1

@DaPidejpi
trzeba uszkodzić Verstappenowi bolid bo za mocny

6

Brak kary za wjazd Hamiltona w dupe Maxa będzie karygodny

4

Max o ironio gdyby nie odwalił, to dostałby strzała od Bottasa xd

3

@MarioVeB!
chłop zapatrzony w Hamiltona jak w obraz jakiś

0

@Oskar00
bo wyprzedzili Polskę to od razu faworyzowany?

1

@NismoFCB
chwila co? Max jedzie pierwszyinia wyścigowa, Hamiltonon go po prostu kasuje, akurat wtedy była seria zwycięstw Maxa (frustracja Hamiltona)
sędziowie pobłażliwi i wygrał wyścig

mając taki bolid jak Mercedes, wystarczył Rosberg, że na koniec się nie słuchał i majstra nie było

0

@Comentateiro
gdy po pierwszych ignorowali mają prawo, a Ci "dziennikarze" jak na początku udaje głupiego, że nie wie o co chodzi, to potem dostaje reakcje na taką jaka zasłużył

17

@Comentateiro
neutralna sytuacja gdy dziennikarz dostał polecenie od żołnierza, ale postanowił to zignorować? dobry ten Twój świat

13

@MarioVeB!
Jak dla Ciebie to nie jest chore to co się dzieje na świecie, ale no tak najlepiej pewnie dla Ciebie zmusić wszystkich za wszelką cenę

15

@FC1899Barca
to jest chore

0

@hayek
a gdy zaczęło się pojawiać zagrożenie od Maxa to go skasował na Silverstone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?