Pavlogoalkeepe
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore
Bardzo ciężko się z tym nie zgodzić, jakikolwiek powód tego jest, lecz ich decyzję ewidentnie pokazują, iż Hamilton jest pupilkiem FIA
0
@Ascend
też to zauważyłem
Bottas z misją specjalną
0
@NismoFCB
zwolnił od razu kiedy dostał komunikat, że musi oddać pozycję
0
@NismoFCB
nadal, dostać gonga z tyłu i dostać karę
MaFIA
0
@derlysy1979
5 sekund za wywiezienie Hamiltona, ale dołożyli mu 10 sekund za to, że mu Hamilton w tył bolidu wjechał
0
@Sysia11
wystarczy, że zrobi to Perez
0
@NismoFCB
będę go bronił kiedy ewidentnie FIA go pokarała niesprawiedliwe.
0
@mekston
zdaje sobie sprawę, że za SC rządzi się swoimi prawami, lecz tamto dohamowanie było kompletnie nie w porządku, a oczywiście nawet nie wzięli tamtego pod uwagę
0
@Qexi
normalne i sprawiedliwe nie było skasowanie Maxa na Silverstone, czy Bottas jak skasował 2 Red Bulle
8
Jak tutaj było hamowanie Maxa, to od razu się przypomina zdarzenie z Vettelem
Hamilton mocno hamuje przed Vettelem, Vettel się mści - kara tylko dla Vettela, oczywiście hamowania Hamiltona nie widzieli
Decyzję zależne kto uczestniczy, jest tam Hamilton, on ma immunitet ten drugi winny, niech pupilek ma się dobrze
0
@NismoFCB
wszystko kwestia kto uczestniczy w zdarzeniu
Hamilton mocno hamuje przed Vettelem, Vettel potem się mści
kara tylko i wyłącznie dla Vettela, bo ślepi nie widzieli hamowania Hamiltona
Sytuacje interpretowane na korzyść pupilka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NismoFCB
strategia RB zostawili go z tymi oponami co miał, opłaciło się
0
@NismoFCB
strategia RB, zostawili i zaryzykowali
2
@MysticCat
i wtedy wina Hamiltona, bo jak to w tył wjechał xd
0
@NismoFCB
wiedzieli dopiero jak odsunęli bolid który utknął
Hamilton mocno hamuje przed Vettelem - bez kary dla Hamiltona
Vettel uderza Hamiltona - kara dla Vettela
a tutaj
Hamilton uderza Verstappena - kara dla Verstappena
0
@kiper09
spokojnie, jeszcze ubija go za to SC, gdzie Hamilton zahamował, a on go wyprzedził
już się w tańcu nie bawią
6
@Marcin199310
ciężko nie wygrać że wsparciem FIA
0
@mekston
zaraz go zdyskwalifikują, by ryzyka nie było, że ktoś od RB skasuje Hamiltona w ostatnim wyścigu
0
W skrócie FIA nie pozwoli zdobyć tytułu Maxowi
1
@NismoFCB
naprawdę?? FIA robi już wszystko pod Hamiltona, nie kryją się. Jak już w takiej sytuacji obarczają winą Verstappena to żenada
FIA nie pozwoli by Max był mistrzem
7
MaFIA totalna, to już śmieszne nie jest. Niech dadzą mu już tytuł od razu
1
@FCBeSeM
Ostatni wyścig tych mistrzostw
6
@meteo100
Max zbił z 8 biegu na 3, nie wiem kierunkowskaz miał mu włączyć?
1
@mekston
Hamilton powoduje kolizję
sędziowie: hmm... to co dyskwalifikujemy Verstappena bo w niej uczestniczył?
0
@mekston
to już płyną totalnie xd
0
@MarioVeB!
a ja z Ciebie, będziesz jako fanboy bronił i bronił, mimo, iż wina jest ewidentna.
19
@Lisek
onboard Maxa, zbił z 8 biegu na 3, Hamilton nadal nie ogarnął
1
@NismoFCB
to po co wjechał mu w tył? po co?
Max miał się zatrzymać, proszę Lewis jedź, zbił aż na 3, a Hamilton nadal nie ogarnął
po czym jak ogarnął, po co wyprzedzić, jedziemy w niego
0
@MarioVeB!
tak hamuje, że Lewis jedzie za nim dostosowując prędkość do Maxa, po co?
brak flag, nic się nie dzieje normalny wyścig
po czym decyduje wbić się w jego tył