0

@Encore
Bardzo ciężko się z tym nie zgodzić, jakikolwiek powód tego jest, lecz ich decyzję ewidentnie pokazują, iż Hamilton jest pupilkiem FIA

0

@Ascend
też to zauważyłem

Bottas z misją specjalną

0

@NismoFCB
zwolnił od razu kiedy dostał komunikat, że musi oddać pozycję

0

@NismoFCB
nadal, dostać gonga z tyłu i dostać karę
MaFIA

0

@derlysy1979
5 sekund za wywiezienie Hamiltona, ale dołożyli mu 10 sekund za to, że mu Hamilton w tył bolidu wjechał

0

@Sysia11
wystarczy, że zrobi to Perez

0

@NismoFCB
będę go bronił kiedy ewidentnie FIA go pokarała niesprawiedliwe.

0

@mekston
zdaje sobie sprawę, że za SC rządzi się swoimi prawami, lecz tamto dohamowanie było kompletnie nie w porządku, a oczywiście nawet nie wzięli tamtego pod uwagę

0

@Qexi
normalne i sprawiedliwe nie było skasowanie Maxa na Silverstone, czy Bottas jak skasował 2 Red Bulle

8

Jak tutaj było hamowanie Maxa, to od razu się przypomina zdarzenie z Vettelem

Hamilton mocno hamuje przed Vettelem, Vettel się mści - kara tylko dla Vettela, oczywiście hamowania Hamiltona nie widzieli


Decyzję zależne kto uczestniczy, jest tam Hamilton, on ma immunitet ten drugi winny, niech pupilek ma się dobrze

0

@NismoFCB
wszystko kwestia kto uczestniczy w zdarzeniu

Hamilton mocno hamuje przed Vettelem, Vettel potem się mści

kara tylko i wyłącznie dla Vettela, bo ślepi nie widzieli hamowania Hamiltona

Sytuacje interpretowane na korzyść pupilka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NismoFCB
strategia RB zostawili go z tymi oponami co miał, opłaciło się

0

@NismoFCB
strategia RB, zostawili i zaryzykowali

2

@MysticCat
i wtedy wina Hamiltona, bo jak to w tył wjechał xd

0

@NismoFCB
wiedzieli dopiero jak odsunęli bolid który utknął

Hamilton mocno hamuje przed Vettelem - bez kary dla Hamiltona
Vettel uderza Hamiltona - kara dla Vettela

a tutaj
Hamilton uderza Verstappena - kara dla Verstappena

0

@kiper09
spokojnie, jeszcze ubija go za to SC, gdzie Hamilton zahamował, a on go wyprzedził

już się w tańcu nie bawią

6

@Marcin199310
ciężko nie wygrać że wsparciem FIA

0

@mekston
zaraz go zdyskwalifikują, by ryzyka nie było, że ktoś od RB skasuje Hamiltona w ostatnim wyścigu

0

W skrócie FIA nie pozwoli zdobyć tytułu Maxowi

1

@NismoFCB
naprawdę?? FIA robi już wszystko pod Hamiltona, nie kryją się. Jak już w takiej sytuacji obarczają winą Verstappena to żenada

FIA nie pozwoli by Max był mistrzem

7

MaFIA totalna, to już śmieszne nie jest. Niech dadzą mu już tytuł od razu

1

@FCBeSeM
Ostatni wyścig tych mistrzostw

6

@meteo100

Max zbił z 8 biegu na 3, nie wiem kierunkowskaz miał mu włączyć?

1

@mekston
Hamilton powoduje kolizję

sędziowie: hmm... to co dyskwalifikujemy Verstappena bo w niej uczestniczył?

0

@mekston
to już płyną totalnie xd

0

@MarioVeB!
a ja z Ciebie, będziesz jako fanboy bronił i bronił, mimo, iż wina jest ewidentna.

19

@Lisek
onboard Maxa, zbił z 8 biegu na 3, Hamilton nadal nie ogarnął

1

@NismoFCB
to po co wjechał mu w tył? po co?

Max miał się zatrzymać, proszę Lewis jedź, zbił aż na 3, a Hamilton nadal nie ogarnął

po czym jak ogarnął, po co wyprzedzić, jedziemy w niego

0

@MarioVeB!
tak hamuje, że Lewis jedzie za nim dostosowując prędkość do Maxa, po co?
brak flag, nic się nie dzieje normalny wyścig
po czym decyduje wbić się w jego tył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?