Pavlogoalkeepe
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Francuz tym setem, mocno zdenerwował Serba, potem już dominacja.
0
@Kubavilla7
Od początku turnieju wiadomo, że gra z kontuzją.
0
@FcPortoFan1999
może namieszać kontuzja Serba.
0
@Bobo25
nie mam pojęcia o które zachowanie może Ci chodzić.
Gdyby był taki zadufany w sobie, by nawet nie pomyślał o założeniu PTPA.
0
@Deviler
mecz jest długi, oby dał radę
1
@Bobo25
zadufanego w sobie?
0
@partymaker
widzę ładny odlot zaliczyłeś
Czas tylko pokazał i udowodnił jego charakter.
0
@partymaker
tu chociaż najlepszy zawodnik tego turnieju może grać.
3
@Colon
Pierwszy set to miazga, nie stracił punktu przy swoim serwisie.
W drugim szybkie przełamanie i kontrola do samego końca.
0
3 gemy serwisowe, nie stracił jeszcze przy nim punktu. Dodać jeszcze, że 10 tygodni to meczu nie grał.
0
Nadal pewnie odpali się zaraz, ale Tiafoe dawaj jeszcze jednego seta.
4
@SeWo77
Cóż to za Twój wylew?
0
@MeMyselfAndI
o kurde przypadkowy mistrz. Odlot bardzo daleki.
2
@SelloutCrowd
Jeśli nie widzisz różnicy w tym, że gdy Merc dominował to miał praktycznie zawsze PP, a w tym sezonie więcej PP ma Ferrari to nikt Ci nie wytłumaczy, że Max nie ma aż takiej przewagi bolidu jaka miał Hamilton.
Jedyna Belgia podchodzi pod dominację, a reszta, nie liczy się Grande Strategii, sam bolid.
1
@Sulimo
nie dość, że niezła to i Ruda z Red BullaO o strategię mocno dba, a jak widać efekty potężne.
1
@Gwyn
Verstappen w kwalach zaoszczędził całkowicie nowe opony.
Leclerc używane po kwalach.
0
Grande Strategia, klasyka gatunku.
0
@Sysia11
Alcaraz, Medvedev?
0
@Bartek22
taa, pamiętam też jego 95%, że De Jong odejdzie.
0
@Chaoss
pierwszy wyścig gdzie różnica między bolidami była aż tak duża. Tak przed Belgią można śmiało było powiedzieć, że to Leclerc miał trochę lepszy bolid.
Jednak u Ferrari wchodzi Grande Strategia.
0
Verstappen to jest szef
0
@Rust_Cohle
Jeśli skreślenie jednego z najlepszych tenisistów dla Ciebie jest świetną wiadomością, to znaczy tylko, iż tenisem kompletnie się nie interesujesz.
2
@Azacca
Jaki zakaz dla wszystkich?
Jest niesprawiedliwe, ale to Novakovi powinni pozwolić, a nie zakazać tamtym. Byłaby jeszcze większą dyskryminacja, teraz tylko hipokryzja.
Zresztą w UK już paradoksy dobre były
Zaszczepieni potracili turniej przez to, że zachorowali, a ten który miał być najbardziej zagrożony niezaszczepiony, wygrywa na spokoju cały turniej.
0
@Azacca
Tak jestem oporny pod tym względem.
I zaskoczę Cię bo niezaszczepieni Amerykanie mogą zagrać w tym turnieju.
Zresztą nie pozwalać zdrowemu gościowi zagrać w turnieju jest śmieszne.
5
@Peciak
W taki sposób jaki on jest wypychany nikt nie zasłużył.
Jest to po prostu skandal i kompromitacja jak to się wszystko odbywa.
0
@MesQueUnClub96
Jak to sobie byś wyobrażał? Jeśli ta umowa z 2020 nielegalna na podstawie której dostał 3, 20/21 i 9 21/22 i chcą unieważnić ją by obowiązywała ta z 2019, gdzie miał 14. To jak byś to widział, że mają mu tego nie zapłacić?
0
@Sulimo
na pewno stracili hajs gdy 3 mln FdJ dostał za sezon 20/21
0
@MaŁolat
ja tylko przypomnę, że on już poszedł w tym 2020 klubowi na rękę odradzając swoje wynagrodzenie. Drugi raz ma ustępować?
0
@Firestone
od kiedy pisze on z tym De Jongiem i nic mu nie wychodzi?
0
@Bobo25
Czyli hipotetycznie jak dyskutować, dając Guardioli do prowadzenia Leeds, a Marschowi do prowadzenia City
Jak myślisz który z nich więcej wygra?
Nazywanie jakiegokolwiek sportu, pseudosportem jest objawem ignorancji do danej rywalizacji.