0

Francuz tym setem, mocno zdenerwował Serba, potem już dominacja.

0

@Kubavilla7
Od początku turnieju wiadomo, że gra z kontuzją.

0

@FcPortoFan1999
może namieszać kontuzja Serba.

0

@Bobo25
nie mam pojęcia o które zachowanie może Ci chodzić.
Gdyby był taki zadufany w sobie, by nawet nie pomyślał o założeniu PTPA.

0

@Deviler
mecz jest długi, oby dał radę

1

@Bobo25
zadufanego w sobie?

0

@partymaker
widzę ładny odlot zaliczyłeś
Czas tylko pokazał i udowodnił jego charakter.

0

@partymaker

tu chociaż najlepszy zawodnik tego turnieju może grać.

3

@Colon
Pierwszy set to miazga, nie stracił punktu przy swoim serwisie.
W drugim szybkie przełamanie i kontrola do samego końca.

0

3 gemy serwisowe, nie stracił jeszcze przy nim punktu. Dodać jeszcze, że 10 tygodni to meczu nie grał.

0

Nadal pewnie odpali się zaraz, ale Tiafoe dawaj jeszcze jednego seta.

4

@SeWo77
Cóż to za Twój wylew?

0

@MeMyselfAndI
o kurde przypadkowy mistrz. Odlot bardzo daleki.

2

@SelloutCrowd
Jeśli nie widzisz różnicy w tym, że gdy Merc dominował to miał praktycznie zawsze PP, a w tym sezonie więcej PP ma Ferrari to nikt Ci nie wytłumaczy, że Max nie ma aż takiej przewagi bolidu jaka miał Hamilton.

Jedyna Belgia podchodzi pod dominację, a reszta, nie liczy się Grande Strategii, sam bolid.

1

@Sulimo
nie dość, że niezła to i Ruda z Red BullaO o strategię mocno dba, a jak widać efekty potężne.

1

@Gwyn
Verstappen w kwalach zaoszczędził całkowicie nowe opony.
Leclerc używane po kwalach.

0

Grande Strategia, klasyka gatunku.

0

@Sysia11
Alcaraz, Medvedev?

0

@Bartek22
taa, pamiętam też jego 95%, że De Jong odejdzie.

0

@Chaoss
pierwszy wyścig gdzie różnica między bolidami była aż tak duża. Tak przed Belgią można śmiało było powiedzieć, że to Leclerc miał trochę lepszy bolid.
Jednak u Ferrari wchodzi Grande Strategia.

0

Verstappen to jest szef

0

@Rust_Cohle
Jeśli skreślenie jednego z najlepszych tenisistów dla Ciebie jest świetną wiadomością, to znaczy tylko, iż tenisem kompletnie się nie interesujesz.

2

@Azacca
Jaki zakaz dla wszystkich?
Jest niesprawiedliwe, ale to Novakovi powinni pozwolić, a nie zakazać tamtym. Byłaby jeszcze większą dyskryminacja, teraz tylko hipokryzja.

Zresztą w UK już paradoksy dobre były
Zaszczepieni potracili turniej przez to, że zachorowali, a ten który miał być najbardziej zagrożony niezaszczepiony, wygrywa na spokoju cały turniej.

0

@Azacca
Tak jestem oporny pod tym względem.
I zaskoczę Cię bo niezaszczepieni Amerykanie mogą zagrać w tym turnieju.
Zresztą nie pozwalać zdrowemu gościowi zagrać w turnieju jest śmieszne.

5

@Peciak
W taki sposób jaki on jest wypychany nikt nie zasłużył.
Jest to po prostu skandal i kompromitacja jak to się wszystko odbywa.

0

@MesQueUnClub96
Jak to sobie byś wyobrażał? Jeśli ta umowa z 2020 nielegalna na podstawie której dostał 3, 20/21 i 9 21/22 i chcą unieważnić ją by obowiązywała ta z 2019, gdzie miał 14. To jak byś to widział, że mają mu tego nie zapłacić?

0

@Sulimo
na pewno stracili hajs gdy 3 mln FdJ dostał za sezon 20/21

0

@MaŁolat
ja tylko przypomnę, że on już poszedł w tym 2020 klubowi na rękę odradzając swoje wynagrodzenie. Drugi raz ma ustępować?

0

@Firestone
od kiedy pisze on z tym De Jongiem i nic mu nie wychodzi?

0

@Bobo25
Czyli hipotetycznie jak dyskutować, dając Guardioli do prowadzenia Leeds, a Marschowi do prowadzenia City
Jak myślisz który z nich więcej wygra?

Nazywanie jakiegokolwiek sportu, pseudosportem jest objawem ignorancji do danej rywalizacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?