0

o ktorej jutro losowanie polfinalow?

0

Kiedy losowanie pucharu króla? Ustalona jest jakas data losowania wogole?

0

a skad to wiesz? jestes jasnowidzem? :D

9

haahah nie zły jesteś ! w twoim składzie marzeń nie ma najlepszego piłkarza na świecie mimo ze Barcelona takiego posiada , może chociaż messi na ławke ? :D

0

przejżalem i nie znalazlem , dobra dzieki za pomoc , nie bede sie prosic

0

STRONA GLOWNA I.GYAZO ?? a co to jest za strona? i co to niby za informacje? a kiedy przewidywalny powrot?

0

Czemu na stronie nie ma zakładki z kontuzjami zawodników Barcelony? kto kiedy dostał kontuzji jakiej i na ile czasu przewydywany powrót????

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

30-31 gramy 1 mecz?

0

BARCELONA - VALENCJA

0

mordki kiedy losowanie?

0

wie ktos czy jutro jest losowanie pucharu krola polfinalow? jesli tak to o ktorej godzinie?

0

Kiedy losowanie ?

0

4 min temu ale nei moge znalesc stream zadnego

4

o 12:00 Wie ktos czy mozna to gdzies obejzec?

0

"Gran Derbi na żywo w STS TV" tzn mamy ogladac w tym malym okienku ktorego nie da sie powiekszyc? Admini prosze o odpowiedz :)

0

Real Madryt - Borussia
Juventus - Málaga
Barcelona - Galatasaray
Bayern - PSG

Awans: Borussia , Juventus , Barcelona , Bayern
Tak bym sobie zyczyl a polfinaly tak:

Barcelona - Bayern
Juventus - Borussia

Awans Barcelony i Juventusu

0

Chciałbym zobaczyć bramki z meczu z milanem z polskiej telewizji poda ktos jakis namiar? Zawsze korzystałem z allgoals.pl ale zapomniałem hasła i jest problem :( pomocy my friend z gory wielkie dzięki :)

0

Barcelończycy podacie mi jakies info skad moge sciagnac lub zobaczyc bramki z tego meczu? Zawsze sciagalem z serwisu allgoals.pl ale nie pamietam hasla i nie mam jak z tego serwisu korzystac. Chodzi mi przedewszystkim o jakis serwis z Polskim komentarzem.W tym przypadku nsport lub npremium.Z gory bardzo dziekuje

0

Kto wie gdzie mozna obejzec tabele wyniki i terminarz wszystkich rezerw barcy albo przynajmniej tej wyzszej czesci tych zespolow?

0

Z kim zagramy w przypadku przejscia malagi? Z kim zagra real? Zna ktos drabinke? Bede wdzieczny dzieki

0

Amy Macdonald - Slow It Down

0

Duch toma joad - jesus mam dosc czytatania postow tego goscia to ewidentny kibic realu ciagle zachwyca sie realem ciagle mowi jaka to barcelona jest slaba.... Zygac sie chce. Dlaczego nie pojdziesz gadac tych glupot na madryckie forum??? Won stad !!!!

0

Luisa Enrique
Patrick Kluivert
Luis Enrique

0

jak sie sadza na lawce inieste fabregasa i xaviego i nawet nie wpowadza sie ich do gry kiedy ich ewidentnie brakuje to czego sie spodziewac? Moim zdanem ewidentna wina trenera tyle na temat meczu.

0

Dordzy koledzy nie wiecie gdzie znajde stronke z aktualnymi statystykami copa del ray? chodzi mi o strzelcow i asysty? nigdzie tego qqrde nie ma????

0

Dordzy koledzy nie wiecie gdzie znajde stronke z aktualnymi statystykami copa del ray? chodzi mi o strzelcow i asysty? nigdzie tego qqrde nie ma????

0

QRWA skad wiedzie kto 2 kto ile ma glosow!!!??? Dajcie jakiegos linka? PROSZE

0

Czy ktos wie ile kto zdobyl glosow? moze jakis ofijcalny link? Dzieki

0

kiedy losowanie??????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?