0

Nie ma nigdzie na stronie aktualnego stanu zdrowia zawodnikow? mam na mysli zawodnikow kontuzjowanych?

0

Fati na transfermarket 25mln wartość WOW kolejny z jego rocznika daleko w tyle

0

@RMDagothek jak nie znaczą to obstawiaj na to gdzie wiecej płacą bedziesz milionerem :)

0

a jakie sa typu bukow na to ze neymar zostaje w psg? ktoś cos wie?

0

podrzuci ktos jakiegos linka do meczu?

0

@D44H maniak. tv

1

inter lider wloskiej ligi, borussia lider niemieckiej ligi, slavia lider czeskiej ligi vs galatasaray 14 miejsce club brugge 2 miejsce, psg 3 miejsce bez napastników, lepiej bylo byc w 2 koszyku czy przescieradelka poprostu zawsze maja wieksze szczescie do losowania i nawet z 4 koszyka mieli by łatwiejszych rywali?

4

Dembele sie uczepil barcelony jak rzep psiego ogona bedzie teraz siedzial na zwolnieniu miesiacami i gral w fortnite a barcelona bedzie mu za to granie płacić nie małe pieniążki :/

2

kurs bukmacherski na przejście neymara do Barcelony? wiecie gdzie mogę znalesc? moze jakis link? dzięki wielkie

2

@Mateusz981 w głowie to moze z czasem i by sie poukladalo, bardziej obawiam się o jego wieczne kontuzje i co gorsza z wiekiem moze byc tylko gorzej, sprzedalbym go i rakiete za 150 i doplacil te 20 za neymara - pilkarsko na TAK, za osobiwosc i to co zrobil neymar barcelonie jestem na NIE

0

@Fenriss ja wiem czy az tak duzo, panietaj ze bale jest gowno warty, navas ze 20 i james z 50 wiec real nie dawal wiecej niz 200, mysle ze nie jest to kosmiczna oferta

0

@Michixddxd dla mnie neymar w chwili obecnej to max 180mln wiec cou +rakieta + 30 baniek ani euro wiecej bym za niego nie dał

0

'Barça jest gotowa zaoferować 100 milionów euro i dołączyć do operacji Ivana Rakiticia oraz Coutinho. ' yyyyy serio???? 100+120+50=270 super interes sprzedac za 222 i starszego, słabszego kupic za 270 interes życia

0

@Mroziu slucham???? wyceniasz modrica na 180 milionów?? 33 latka?? hhhahaha wartość modrica według transfermarket to 20 baniek....

0

@Niente no jak dobrze ze sa jeszcze ludzie przyznajacy sie do bledu :D pozdro

0

@Niente chyba jednak sie mylisz :/

0

17 sierpnia o 20:45 - pierwszy mecz barcelony według fcbarca. com, według innych źródeł pierwszy mecz barcelony jest 16 sierpnia o 21:00 gdzie jest błąd?

0

@klemek85 220mln@klemek85 220mln i ani euro mniej

7

@monsterrize na PO mamy semedo i na rezerwie wague, po co kolejnego PO kupować? teraz pozostaje nam juz tylko kupic zmiennika dla Alby, sprzedac rakitica za 50 malcoma za 50 i rafinie za 20 wymienic cou za neymara i cos tam dopłacić, no i oczywiscie wprowadzić puiga na lawke

0

@maroon hahaah idiota :)

11

sprzedalbym malcoma, rafinie = 50mln wymienił griezmana za semedo(50) i doplacil 70mln w miejsce semedo na rezerwę wrzucił wague, wymienił byl neymara za coutinio (120)i rakitica (50) i wrzucił w miejsce rakiety na rezerwe puiga, sprzedalbym umtitiego za 70 i w jego miejsce za wszelka cene kupil de ligta ba koniec zakontraktowac felipe luiza na jeden sezon jako zamiennik alby, cos byście zmienili w tej koncepcji?

0

@jackdaniels jaki interes robi valencja na tej wymianie?

0

prawego zmiennika w obronie mamy - roberto, dolaczy pewnie griezman i brakuje juz tylko zmiennika dla alby

0

ok ale to tylko polowa na moje pytanie :D

0

w sobote Real czy Barcelona na eleven?

0

a dembele i messi gdzie by grali?

1

Brał bym go bez zastanowienia ! i tak widze nasza przyszlosciowa jedenastke: Ters stegen - Abla , de light , todibo , semedo - de jong , arthur , cou - messi , dembele , jovic (koniecznie go kupic trzeba)

0

kupmy tego de lighta!!!

0

Jakis link do transmisji? :/

0

o 13:30 byl a nie 12 :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?