PePeMasta
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma nigdzie na stronie aktualnego stanu zdrowia zawodnikow? mam na mysli zawodnikow kontuzjowanych?
0
Fati na transfermarket 25mln wartość WOW kolejny z jego rocznika daleko w tyle
0
@RMDagothek jak nie znaczą to obstawiaj na to gdzie wiecej płacą bedziesz milionerem :)
0
a jakie sa typu bukow na to ze neymar zostaje w psg? ktoś cos wie?
0
podrzuci ktos jakiegos linka do meczu?
0
@D44H maniak. tv
1
inter lider wloskiej ligi, borussia lider niemieckiej ligi, slavia lider czeskiej ligi vs galatasaray 14 miejsce club brugge 2 miejsce, psg 3 miejsce bez napastników, lepiej bylo byc w 2 koszyku czy przescieradelka poprostu zawsze maja wieksze szczescie do losowania i nawet z 4 koszyka mieli by łatwiejszych rywali?
4
Dembele sie uczepil barcelony jak rzep psiego ogona bedzie teraz siedzial na zwolnieniu miesiacami i gral w fortnite a barcelona bedzie mu za to granie płacić nie małe pieniążki :/
2
kurs bukmacherski na przejście neymara do Barcelony? wiecie gdzie mogę znalesc? moze jakis link? dzięki wielkie
2
@Mateusz981 w głowie to moze z czasem i by sie poukladalo, bardziej obawiam się o jego wieczne kontuzje i co gorsza z wiekiem moze byc tylko gorzej, sprzedalbym go i rakiete za 150 i doplacil te 20 za neymara - pilkarsko na TAK, za osobiwosc i to co zrobil neymar barcelonie jestem na NIE
0
@Fenriss ja wiem czy az tak duzo, panietaj ze bale jest gowno warty, navas ze 20 i james z 50 wiec real nie dawal wiecej niz 200, mysle ze nie jest to kosmiczna oferta
0
@Michixddxd dla mnie neymar w chwili obecnej to max 180mln wiec cou +rakieta + 30 baniek ani euro wiecej bym za niego nie dał
0
'Barça jest gotowa zaoferować 100 milionów euro i dołączyć do operacji Ivana Rakiticia oraz Coutinho. ' yyyyy serio???? 100+120+50=270 super interes sprzedac za 222 i starszego, słabszego kupic za 270 interes życia
0
@Mroziu slucham???? wyceniasz modrica na 180 milionów?? 33 latka?? hhhahaha wartość modrica według transfermarket to 20 baniek....
0
@Niente no jak dobrze ze sa jeszcze ludzie przyznajacy sie do bledu :D pozdro
0
@Niente chyba jednak sie mylisz :/
0
17 sierpnia o 20:45 - pierwszy mecz barcelony według fcbarca. com, według innych źródeł pierwszy mecz barcelony jest 16 sierpnia o 21:00 gdzie jest błąd?
0
@klemek85 220mln@klemek85 220mln i ani euro mniej
7
@monsterrize na PO mamy semedo i na rezerwie wague, po co kolejnego PO kupować? teraz pozostaje nam juz tylko kupic zmiennika dla Alby, sprzedac rakitica za 50 malcoma za 50 i rafinie za 20 wymienic cou za neymara i cos tam dopłacić, no i oczywiscie wprowadzić puiga na lawke
0
@maroon hahaah idiota :)
11
sprzedalbym malcoma, rafinie = 50mln wymienił griezmana za semedo(50) i doplacil 70mln w miejsce semedo na rezerwę wrzucił wague, wymienił byl neymara za coutinio (120)i rakitica (50) i wrzucił w miejsce rakiety na rezerwe puiga, sprzedalbym umtitiego za 70 i w jego miejsce za wszelka cene kupil de ligta ba koniec zakontraktowac felipe luiza na jeden sezon jako zamiennik alby, cos byście zmienili w tej koncepcji?
0
@jackdaniels jaki interes robi valencja na tej wymianie?
0
prawego zmiennika w obronie mamy - roberto, dolaczy pewnie griezman i brakuje juz tylko zmiennika dla alby
0
ok ale to tylko polowa na moje pytanie :D
0
w sobote Real czy Barcelona na eleven?
0
a dembele i messi gdzie by grali?
1
Brał bym go bez zastanowienia ! i tak widze nasza przyszlosciowa jedenastke: Ters stegen - Abla , de light , todibo , semedo - de jong , arthur , cou - messi , dembele , jovic (koniecznie go kupic trzeba)
0
kupmy tego de lighta!!!
0
Jakis link do transmisji? :/
0
o 13:30 byl a nie 12 :]