PePeMasta
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wyrzuca, Niemcy mogą sobie spokojnie przegrać i w ostatniej kolejce wygrać z Kostaryka i z 3 pkt wyjdą z grupy, jedyne co hiszpani mogą zrobić żeby wyrzucić Niemców to w ostatniej kolejce dać 1 pkt japonii
0
@Patry10 a czym się niby różni dźwignia od kredytu? To taki dobry kredyt poprostu
4
Laporta, Alemany, Xavi - sztos co robią chłopaki
0
@ForcaBarca12 haha widze mój ty słodki 12 latku że zabolało :D
0
@ForcaBarca12 i Ryjewski Ci ryja zamknął :d
2
@sevs ja również, zdrówko!
4
@DamianBarcaCule z dupy do ust, grubo Panowie :)
2
@ForcaBarca12 jeśli 90% to jednak jest możliwe :) to tak jak z większą połowa jabłka :)
11
@kejdzi lewa Fati (torres) prawa Raphinha (dembele) środek Lewy (Aubameyung) sprzedać : depaya, braithwaita, trincao, manaja i wypożyczyć abde. Przód mamy kompletny
0
@Barca2022 myslisz ze luuk de jong zostanie?
0
"To proste, ponieważ ma kontrakt" - gorszej bzdury nie słyszałem - ato nie jest przypadkiem tak że pomimo że zawdonik ma kontrakt to inny klub może go kupić i podpisać z nim kontraktu? no co za DZBAN
7
Barcelona nie ma prawa rozmawiać z zawodnikiem którego kontrakt jest jeszcze ważny ponad rok , można toczyć rozmowy chyba przy pół roku , może rok ale napewno nie ponad rok, ktoś wie dokładnie to proszę o sprostowanie
0
lepiej poczekać z kontraktem do czerwca ......
0
błagam nie zwlekajmy z podpisaniem umowy z gavim i araujo, dlaczego oni wciąż nie są podpisani??!!! obudzimy się z ręką w nocniku ech
0
@escarabajo spoko jak obstawisz i wygrasz dobry hajs to daj znać podam ci nr konta :D
3
Man City - Real
Bayern - Benfika
Athletico - Villareal
Chelsea - Liverpool
Man City - Real / Chelsea - Liverpool
Athletico - Villareal / Bayern - Benfika
Finał: Man City - Bayern
Zwyciezca Bayern , Lewy król strzelców i pobity rekord Ronaldo
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Barcelona - Atalanta
Leipzig - West Ham
Braga - Lyon
Eintracht - Glasgow
Barcelona - Atalanta / Eintracht - Glasgow
Leipzig - West Ham / Braga - Lyon
finał : Barcelona - Lyon
Zwyciezca: Barcelona
0
ile można podpisywać kontrakt????? Jeżeli to tyle trwa to myśle że jest jakiś problem , to samo z Araujo.
1
Ja bym to tak podzielił od najtrudniejszych do najłatwiejszych czysto teoretycznie oczywiscie :) :
Grupa najtrudniejszych rywali:
1.West Ham
2.Leverkusen
Grupa średnich rywali:
3.Lyon
4.Monako
5.Eintracht
Grupa najłatwiejszych rywali:
6.Galatasaray
7.Spartak
8.Crvena
0
Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego tak zwlekamy z podpisaniem umów z Gavim i Araujo? Szukamy guza?
0
@Rewolucja123 twoje posty maja po 1-2 łapki w góre natomiast na odpowiedzi na twoje wypociny już posty mają po 44-45 wskazuje to na to że gadasz głupoty :D
2
@Suzu
Ferran Aubameyang Traore
Pedri De jong Gavi
Alba Araujo Pique Alves
Ter Stegen
ja bym dal taki
0
Czyżby już tylko Garcia i Braithwaite jest konztuzjowany? Cała reszta zdrowa?
0
ja czegoś nie rozumiem z coutinio mieliśmy wszystkich zarejestrowanych i było ok, a teraz nie ma coutinio jest Torres i nie możemy go zarejestrować to co on ma wyższe wynagrodzenie od coutinio?? to nie możliwe przecież ech
4
lipa , prześcieradła jak zwykle mają łatwiej :/
2
pozbyć się jeszcze luka de jonga, roberto, umtitiego i neto
0
@gaq musiałby wtedy kolejny rok przesiedzieć na ławce a to dla niego mogłaby być juz kaplica
0
@MrCental ???????
0
o której jutro losowanie kolejnej rundy? trafić możemy już na każdą drużynę?
0
@Wyjadaczmasla ja nie powiedziałem nigdzie że ktoś kupi Dembele czytaj ze zrozumieniem trzeba sie go pozbyc i zwolnic z jego pensji
0
nie mówiłem nigdzie kto komu miałby dopłacić co się sracie białe prześcieradełka?