PePeMasta
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Moja wymażona 11: Ter Stegen (Pena) - Alba(emerson)-Alaba(Minqueza) , Araujo (Garcia) - Dest (Miranda) = De Jong(Moriba) - Pedri (Alena) - Messi(Puig) - Fati (Konrad)-Haland (Depay) - Dembele (Trincao) Kupić halanda , podpisac Alabe,Garcie,Depay Pozbyć sie: Neto,Lenglet,Pique,Umtiti,Firpo,Rpberto,Busquets,Fernandes,Pjanic,Coutinio,Griezman,Braithwait , za nich wszystkich te 100 baniek na hallanda chyba by sie uzbieralo co? :]
0
@tomasthc odemnie masz remis atheltico i dogrywke w meczu Barcelony
0
@kamiVeB żródło tego lipca?
0
Zna ktoś termin powrotu Ansu Fatiego? Chociaż przybliżony?
1
@YoungMan moze większość jest realistami i widzi jaka jest strata do atheltico i wierzy ze uda sie byc nad realem i zostać wice mistrzem? nie pomyślałeś o tym? :)
0
@mientusek1407 czy ty nie rozumiesz ze barcelona jest bankrutem? ze dopoki nie sprzeda lub odda za darmo nie zwolni budeztu na pensje to nawet za darmo nikogo nie zakontraktuje? w jakim ty swiecie wspanialej barcelony zyjesz czlowieku? bedziemy grac tym co mamy , ja uwazam ze mamy zdolna mlodziez i jest kim grac , trzeba sie pozbyc starych zżerajacych olbrzymie pensje nie dajac juz druzynie zbyt wiele , zawodnicy typu umtiti , pique , busquets , roberto , pjanic musza odejsc
0
@mientusek1407 hahaha no to wlasnie udowodniles jak ty sie interesujesz , przypomniec ci ile zarobilismy ostatnimy czasy na zawodnikach? :] pozatym pokreslam jeszcze raz , sklad ustalany byl tym co mamy a nie w oparciu na przyszle transfery
0
@PJ1985 araujo cie nie przekonuje? a kto niby lepszy on minquezy? Umtiti? Langlet? czy dziadek pique?
0
@Explode faktycznie idzie do listy do pozbycia sie :]
0
@mientusek1407 a mamy kogos innego? :D ja zlozylem sklady z tego co mamy a nie z marzeń jak wolisz to moge wstawic mbappe i halanda bedziesz wtedy zadowolony? :D
0
@Yoshi94 Zlozylem sklad z tego co mamy a nie z przyszlych transferow na ktore nie mamy hajsu :D
2
Skład 11 + 11 rezerwowych + lista to pozbycia sie, nie kupujac nikogo w przypadku zakontraktowania Depaya i Garcie lekka modyfikacja :] Podstawowa 11 widzialbym tak: Ter Stegen - Alba, Araujo , Minqueza,Dest - De Jong,Puig , Pedri - Fati , Messi , Dembele. Rezerwowi: Pena-Miranda,Todibo , Langlet, Emerson - Matheus,Alena ,Coutinio - Konrad , Griezman , Trincao . Lista do wywalenia: Neto , Pique,Umtiti,Roberto,Wague,Busquets,Pjanic, Braithwaite.
0
@Kettger twórca artykułu
0
@swiergol2 ktoś produkuje gorszej jakosci piwo dla biedry - ok zgadzam sie , ale dlaczego biedra ma sie pozbywac czegos dajac na to promocje skoro wlasnie taki towar zamawia i taki tanszy towar chce miec? - tego toku rozumowania juz nie czaje :)
0
@swiergol2 pozbyć , żeby znowu zamówić? :D:D:D
0
@tomFCB uwaga zgaduję : tomFcb
0
@Ali094 chłop chyba dodał bramkę Realu :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Wossi61FCB skandal
0
kiedy losowanie kolejnej rundy pucharu króla? kogo byście sobie życzyli w kolejnej rundzie?
0
o której jutro losowanie?
2
@DonVincenzo czyli ręka nie można ale z bańki juz można? cud ze de jong z tego uderzenia wyszedł bez szwanku
1
@zibiku mam tak samo, czasem cieszą mnie porażki realu bardziej niż zwycięstwa białych prześcieradeł, no w ch... nienawidzę tego klubu :) kiedyś pepe, ronaldo do tego ten brodaty pseudo modny skur.... Ramos....
0
@mauysz a w którym miejscu tego cytatu "Dziennik pisze też o bolesnym odpadnięciu piłkarek Dumy Katalonii z Superpucharu Hiszpanii po rzutach karnych." jest napisane że odpadły w finale??????
1
@chudy2k gdzie ogladales mecze dziewczyn? tez bym chetnie obejrzal jakis mecz
0
@Merher będzie o co grać top 4 w lidze dające lige mistrzow
0
@KibicBarcy84 no więc czytam raz jeszcze, aż zacytuję "Lewy jest taki dobry bo Bayern jest dobry" porównywałeś z messim, czyli rozumiem ze messi jest taki dobry bo gra w Barcelonie... no DEBIL, weź tą cegłę jednak bo nic nie dociera do ciebie....
0
Gdzie można obejrzeć meczyk dziewczyn?
1
@KibicBarcy84 aaaa czyli messi jest duzo lepszy bo gra w slabej drużynie - Górnik Łęczna? :) wez chłopie cegłę do reki i z całej siły pie.... się w łeb
0
@FutbolToMagia dostał i to nie jedna szanse , gość jest mocno przeciętny