PePeMasta
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
zobaczcie lepiej co wyprawiaja nasze dziewczyny , dwa hatricki w 1 polowie widzial ktos kiedys cos podobnego ? :D:D
0
@Imonkey zgadzam się w 100%
0
@messi564 cou nie jest skrzydłowym
0
@Mateonvious cou nie jest skrzydłowym
0
@mr_robot czyli mogą normalnie 5 zmian zrobić tak?
0
po przyjeżdża ich 19 skoro uprawnionych do gry jest 13?
1
@TenJeden troszkę chłopa poniosło :)
2
@Comentateiro weź się chłopie :) :) :)
2
piękna sprawa, jechać z dziadami!!!
3
@Alberto1031 przecież teraz sa inne czasy po pandemii żaden piłkarz nie jest wart 100mln przed pandemia 100mln za griezmana bylo okazja
0
@dawid230188 juz to słyszałem rok temu :)
0
@MrShakira faktycznie umknął mi ten dzban :)
0
@AlexDark00 przecież jest miranda
1
Kupic :Desta , Depaya i Garcie , sprzedac : firpo , braithwaita, umtitiego, rafinie i neto i ustawic tak: Ter stegen-Alba, Langlet,Garcia,Dest-De jong ,Pjanic,Coutinio-Fati,Griezman, Messi rezerwowa jedenastka taka: Pena-miranda,Araujo,Pique-Roberto-Busquets,alena,puig-Pedri,Trincao,Depay wypozyczyc: todibo,Oriol i Fernandes Co myslicie?
1
@BarcaFan2001 http://www.drhtv.com.pl/drhtv-11.html
0
@K0stek http://www.drhtv.com.pl/drhtv-11.html
0
blacktiesports.net/soccer2/
0
18
jak tylko sie pojawi to podrzucę tutaj naprawdę dobrego streama z meczu
1
https://www.vipleague.cc/barcelona-vs-girona-streaming-link-1" target="_blank" rel="nofollow">https://www.vipleague.cc/barcelona-vs-girona-streaming-link-1
proszę meczyk w mega jakości bez przycinek
0
@emjot napisałeś że nikt nie zapłaciłby ani pół centa za messiego - nie rozumiem dlaczego? twoim zdaniem messi nie jest warty pol centa?
0
zwolnić jeszce tych: vidal, roberto, neto, umtiti, rafinha, suarez, braithwaite, wypożyczyć tych: alena, fernandes, miranda, oriol busquets i ustawiłbym tak 11 w nawiasach zmiennicy : 1. ter stegen ( pena) 2.alba (firpo) 3.pique ( todibo) 4.lenglet (araujo) 5.semedo (wague) 6. de jong (busquets) 7.coutinio(windljum) 8. pjanic(puig) 9.fati( trincao) 10.depay(griezman) 11.messi(dembele) kupić windljuma i depaya
0
@Tobi23 i alena i puig
1
@emjot bzdura myślę że nawet legia Warszawa wzięła by messiego za 5mln :) pensja piłkarza to oczywiście inna bajka ale man city czy psg napewno stać na pensje messiego
2
@Harnas2 totalna bzdura, nie zgodzę z ani jednym słowem...
1
AS podaje, że dwa brutalne błędy Varane’a zostawiły Real poza Ligą Mistrzów - nie do końca sie zgodzę bo nawet bez tych błędów real by wygrał tylko 1:0 i nie awansował by dalej Varan zawiódł ok ale nie przez niego real odpadł tylko przez napastników i pomocników bo to oni powinni strzelać bramki
2
jakis link do meczy Barcelony B ?
bardzo dzikeuje
0
@dani35 umtiti dno , bardzo slabo alba , messi totalnie roztrojony celownik , puig i vidal walczyli rakitic w miare , semedo w miare
0
@Gappeq skąd wiesz ze łykamy? przecież wszyscy piszą ze to bzdury :)
0
@wachaFCB real sprzedaje po tyle jakies totalne ochłapy :)