1

zobaczcie lepiej co wyprawiaja nasze dziewczyny , dwa hatricki w 1 polowie widzial ktos kiedys cos podobnego ? :D:D

0

@Imonkey zgadzam się w 100%

0

@messi564 cou nie jest skrzydłowym

0

@Mateonvious cou nie jest skrzydłowym

0

@mr_robot czyli mogą normalnie 5 zmian zrobić tak?

0

po przyjeżdża ich 19 skoro uprawnionych do gry jest 13?

1

@TenJeden troszkę chłopa poniosło :)

2

@Comentateiro weź się chłopie :) :) :)

2

piękna sprawa, jechać z dziadami!!!

3

@Alberto1031 przecież teraz sa inne czasy po pandemii żaden piłkarz nie jest wart 100mln przed pandemia 100mln za griezmana bylo okazja

0

@dawid230188 juz to słyszałem rok temu :)

0

@MrShakira faktycznie umknął mi ten dzban :)

0

@AlexDark00 przecież jest miranda

1

Kupic :Desta , Depaya i Garcie , sprzedac : firpo , braithwaita, umtitiego, rafinie i neto i ustawic tak: Ter stegen-Alba, Langlet,Garcia,Dest-De jong ,Pjanic,Coutinio-Fati,Griezman, Messi rezerwowa jedenastka taka: Pena-miranda,Araujo,Pique-Roberto-Busquets,alena,puig-Pedri,Trincao,Depay wypozyczyc: todibo,Oriol i Fernandes Co myslicie?

0

blacktiesports.net/soccer2/


0


18

jak tylko sie pojawi to podrzucę tutaj naprawdę dobrego streama z meczu

1

0

@emjot napisałeś że nikt nie zapłaciłby ani pół centa za messiego - nie rozumiem dlaczego? twoim zdaniem messi nie jest warty pol centa?

0

zwolnić jeszce tych: vidal, roberto, neto, umtiti, rafinha, suarez, braithwaite, wypożyczyć tych: alena, fernandes, miranda, oriol busquets i ustawiłbym tak 11 w nawiasach zmiennicy : 1. ter stegen ( pena) 2.alba (firpo) 3.pique ( todibo) 4.lenglet (araujo) 5.semedo (wague) 6. de jong (busquets) 7.coutinio(windljum) 8. pjanic(puig) 9.fati( trincao) 10.depay(griezman) 11.messi(dembele) kupić windljuma i depaya

0

@Tobi23 i alena i puig

1

@emjot bzdura myślę że nawet legia Warszawa wzięła by messiego za 5mln :) pensja piłkarza to oczywiście inna bajka ale man city czy psg napewno stać na pensje messiego

2

@Harnas2 totalna bzdura, nie zgodzę z ani jednym słowem...

1

AS podaje, że dwa brutalne błędy Varane’a zostawiły Real poza Ligą Mistrzów - nie do końca sie zgodzę bo nawet bez tych błędów real by wygrał tylko 1:0 i nie awansował by dalej Varan zawiódł ok ale nie przez niego real odpadł tylko przez napastników i pomocników bo to oni powinni strzelać bramki

2

jakis link do meczy Barcelony B ?
bardzo dzikeuje

0

@dani35 umtiti dno , bardzo slabo alba , messi totalnie roztrojony celownik , puig i vidal walczyli rakitic w miare , semedo w miare

0

@Gappeq skąd wiesz ze łykamy? przecież wszyscy piszą ze to bzdury :)

0

@wachaFCB real sprzedaje po tyle jakies totalne ochłapy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?