PePeMasta
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@swiergol2 wytłumaczyłem ci jak dzialaja % jak dalej nie rozumiesz to szkoda mojego czasu pozdro
0
@swiergol2 jeżeli jest 9 drużyn z czego 2/3 z tych 9 nie chcemy trafić to szansa na to wynosi 33%
2
koszyk 1:
Bayern Monachium
Manchester City
Chelsea
Inter Mediolan
-----------------------
Sporting CP
Lille OSC
koszyk 3:
RB Lipsk
FC Porto
Benfica
Ajax Amsterdam
Atalanta
---------------
Szachtar Donieck
Red Bull Salzburg
Zenit Sankt Petersburg
koszyk 4:
AC Milan
-----------------
Beşiktaş
Dynamo Kijów
Club Brugge
BSC Young Boys
Malmö FF
VfL Wolfsburg
----------------------
Sheriff Tyraspol
33% szansy ze trafimy z 1 koszyka na kogoś korzystnego jak Sporting i Lille
33% szansy ze trafimy z 3 koszyka na kogoś korzystnego jak Szachtar, red bull, Zenit
12,5% szansy ze trafimy z 4 koszyka na super ekstra Sheriff i 12,5% na przekichany ac Milan pozostałe 75% będzie ok.
to co wymarzona grupa dla barcy to:
1.barca
2.Lille
3.Zenit
4.Sheriff
wymarzona grupa dla realu:
1.real
2.man city
3.Lipsk
4.Milan
6
koszyk 1:
Bayern Monachium
Manchester City
Chelsea
Inter Mediolan
-----------------------
Sporting CP
Lille OSC
koszyk 3:
RB Lipsk
FC Porto
Benfica
Ajax Amsterdam
Atalanta
---------------
Szachtar Donieck
Red Bull Salzburg
Zenit Sankt Petersburg
koszyk 4:
AC Milan
-----------------
Beşiktaş
Dynamo Kijów
Club Brugge
BSC Young Boys
Malmö FF
VfL Wolfsburg
----------------------
Sheriff Tyraspol
33% szansy ze trafimy z 1 koszyka na kogoś korzystnego jak Sporting i Lille
33% szansy ze trafimy z 3 koszyka na kogoś korzystnego jak Szachtar, red bull, Zenit
12,5% szansy ze trafimy z 4 koszyka na super ekstra Sheriff i 12,5% na przekichany ac Milan pozostałe 75% będzie ok.
to co wymarzona grupa dla barcy to:
1.barca
2.Lille
3.Zenit
4.Sheriff
wymarzona grupa dla realu:
1.real
2.man city
3.Lipsk
4.Milan
8
Jaki skład na dzisiaj przewidujecie? Ja obstawiam tak: Neto - alba, pique, araujo, dest- busquets, de jong, pedri - depay, griezman, demir.
3
@Matte34 mam dokładnie tak samo
0
@formentera2017 głupi jesteś, nie czaisz ze to nie chodzi o przeżycie? oni maja większe wydatki bo więcej zarabiają taki messi z czego by utrzymał 2 jachty 10 samochodów ogodnikow sprzątaczki itd itd? patrzeć trzeba proporcjonalnie a nie czy ktoś przeżyje, czy ty jak bys zarabiał 50tys zl miesięcznie z czego miałbyś wydatków 25tys miesięcznie (kredyty, utrzymanie wszystkiego) to zgodziłbyś bys sie na uciecie pensji o połowę i nie miał na chleb? albo był zmuszony zrezygnować np ze sprzątaczki albo utrzymanie 2 domu albo działki nad morzem?
0
@zibiku idź do szefa i obniż sobie pensje o połowę bo lubisz jego restauracje :)
0
@mekston pewnie ze nie griezman ale juz de jong jak najbardziej
0
@Pogba bo messi wykonuje karne w barcelonie , nie musi to byc nigdzie napisane jesli oglada sie mecze :] moze 1 albo 2 oddal komus innemu
1
od dawna twierdzę że rzuty karne nie są najlepszą stroną Messiego , powinien ktoś inny wykonywać rzuty karne
2
@ksawizimens a czy mógłbyś swoje wypociny wylewać na stronie Realu Madryt? naprawdę tam masz swoje dzieci madrytu i swoje ukochane prześcieradełka :)
0
@Turio nie ma szans na ten transfer żadnych , nie stać nas wydać 150mln koniec kropka, pozostaje sie modlić żeby nie poszedł do realu :/
0
@kondrel19 marek ma sporo racji srednio do nas pasuje a to że pasuje do Realu to inna para kaloszy
1
150 baniek za Hallanda to chyba nie jest jednak dobra informacja :/
0
nowy kręgosłup Barcelony : araujo, de jong, pedri, fati na dekade :)
6
@Patryk1998 też na to liczę, tzn na to że to sarkazm :)
1
@greymid niestety real 6 kwietnia :/
0
@Patriskos a slowa wyfrywa juz nie zauwazyliscie? :D jak juz sie czepiac o literki to czemu tylko o to ? :D
0
widzialem juz losowanie ligi mistrzow :) Podam wam pary: 1.Man City - Real , 2.Bayern - Porto , 3.Borussia - athletico , 4.liverpool - PSG. Pary połfinaly: 1.Man City - Liverpool 2.Bayern - athletico Finał: Man City - Bayern .Wyfrywa Bayern Jak dla mnie idealmny scenariusz chcialbym zeby athletico doszlo daleko zeby nie skupialo sie tylko na lidze no i srealowi to wiadomo zycze jak najgorzej czyli piekny podwojny wpierdziel od City :] Jak dla mnie scenariusz idealny :]
1
@Piotr777 akurat srednia wieku Barcelony jest z kosmosu , zerknij sobie emerytów w Madrycie od razu ci sie jumor polepszy :D
0
@Pawel13sz no to proste ze nie puszcza go za 75 kto to wymyslil? :D:D
35
@Pawel13sz a to klauzula nie działa tak że klub ma gówno do gadania jak ktoś aktywuje klauzule tak jak nam PSG zrobilo z Neymarem? :)
0
@FIJI gdzie transmisja?
1
@Firestone też prawda , też wolałbym maszyne do strzelania bramek typu lewandowski albo Haaland tylko czy uda nam sie sprzedać tylu nie potrzebnych graczy zeby wystarczylo na Haalanda? :/
2
@Firestone szkoda troche pozegnac pilkarza ktory co 2 mecz jest man of the match nie sadzisz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Firestone jeśli ma pomóc w pozostaniu messiego , jest za darmo i zgodzi sie na niższa pensje to WHY K.R.A NOT????
2
@NorbiTBOB nie no nie przesadzaj, nie widzę 1:0 w 85 minucie i drżenie o to żeby nic przypadkowego nie wpadło juz to przerabialiśmy nie raz w tym sezonie kolega wyżej dobrze mówi zrobić bezpieczny wynik i. na spokojnie oglądać mecz
0
@Bartosz85 fakt pomylilem z miranda stronami :) p.s za emersona tez cos tam trzeba zaplacic zeby zostal bo jest nasz w 50% podobno :]