0

@swiergol2 wytłumaczyłem ci jak dzialaja % jak dalej nie rozumiesz to szkoda mojego czasu pozdro

0

@swiergol2 jeżeli jest 9 drużyn z czego 2/3 z tych 9 nie chcemy trafić to szansa na to wynosi 33%

2

koszyk 1:
Bayern Monachium
Manchester City
Chelsea
Inter Mediolan
-----------------------
Sporting CP
Lille OSC

koszyk 3:
RB Lipsk
FC Porto
Benfica
Ajax Amsterdam
Atalanta
---------------
Szachtar Donieck
Red Bull Salzburg
Zenit Sankt Petersburg

koszyk 4:
AC Milan
-----------------
Beşiktaş
Dynamo Kijów
Club Brugge
BSC Young Boys
Malmö FF
VfL Wolfsburg
----------------------
Sheriff Tyraspol

33% szansy ze trafimy z 1 koszyka na kogoś korzystnego jak Sporting i Lille

33% szansy ze trafimy z 3 koszyka na kogoś korzystnego jak Szachtar, red bull, Zenit

12,5% szansy ze trafimy z 4 koszyka na super ekstra Sheriff i 12,5% na przekichany ac Milan pozostałe 75% będzie ok.

to co wymarzona grupa dla barcy to:
1.barca
2.Lille
3.Zenit
4.Sheriff

wymarzona grupa dla realu:
1.real
2.man city
3.Lipsk
4.Milan

6

koszyk 1:
Bayern Monachium
Manchester City
Chelsea
Inter Mediolan
-----------------------
Sporting CP
Lille OSC

koszyk 3:
RB Lipsk
FC Porto
Benfica
Ajax Amsterdam
Atalanta
---------------
Szachtar Donieck
Red Bull Salzburg
Zenit Sankt Petersburg

koszyk 4:
AC Milan
-----------------
Beşiktaş
Dynamo Kijów
Club Brugge
BSC Young Boys
Malmö FF
VfL Wolfsburg
----------------------
Sheriff Tyraspol

33% szansy ze trafimy z 1 koszyka na kogoś korzystnego jak Sporting i Lille

33% szansy ze trafimy z 3 koszyka na kogoś korzystnego jak Szachtar, red bull, Zenit

12,5% szansy ze trafimy z 4 koszyka na super ekstra Sheriff i 12,5% na przekichany ac Milan pozostałe 75% będzie ok.

to co wymarzona grupa dla barcy to:
1.barca
2.Lille
3.Zenit
4.Sheriff

wymarzona grupa dla realu:
1.real
2.man city
3.Lipsk
4.Milan

8

Jaki skład na dzisiaj przewidujecie? Ja obstawiam tak: Neto - alba, pique, araujo, dest- busquets, de jong, pedri - depay, griezman, demir.

3

@Matte34 mam dokładnie tak samo

0

@formentera2017 głupi jesteś, nie czaisz ze to nie chodzi o przeżycie? oni maja większe wydatki bo więcej zarabiają taki messi z czego by utrzymał 2 jachty 10 samochodów ogodnikow sprzątaczki itd itd? patrzeć trzeba proporcjonalnie a nie czy ktoś przeżyje, czy ty jak bys zarabiał 50tys zl miesięcznie z czego miałbyś wydatków 25tys miesięcznie (kredyty, utrzymanie wszystkiego) to zgodziłbyś bys sie na uciecie pensji o połowę i nie miał na chleb? albo był zmuszony zrezygnować np ze sprzątaczki albo utrzymanie 2 domu albo działki nad morzem?

0

@zibiku idź do szefa i obniż sobie pensje o połowę bo lubisz jego restauracje :)

0

@mekston pewnie ze nie griezman ale juz de jong jak najbardziej

0

@Pogba bo messi wykonuje karne w barcelonie , nie musi to byc nigdzie napisane jesli oglada sie mecze :] moze 1 albo 2 oddal komus innemu

1

od dawna twierdzę że rzuty karne nie są najlepszą stroną Messiego , powinien ktoś inny wykonywać rzuty karne

2

@ksawizimens a czy mógłbyś swoje wypociny wylewać na stronie Realu Madryt? naprawdę tam masz swoje dzieci madrytu i swoje ukochane prześcieradełka :)

0

@Turio nie ma szans na ten transfer żadnych , nie stać nas wydać 150mln koniec kropka, pozostaje sie modlić żeby nie poszedł do realu :/

0

@kondrel19 marek ma sporo racji srednio do nas pasuje a to że pasuje do Realu to inna para kaloszy

1

150 baniek za Hallanda to chyba nie jest jednak dobra informacja :/

0

nowy kręgosłup Barcelony : araujo, de jong, pedri, fati na dekade :)

6

@Patryk1998 też na to liczę, tzn na to że to sarkazm :)

1

@greymid niestety real 6 kwietnia :/

0

@Patriskos a slowa wyfrywa juz nie zauwazyliscie? :D jak juz sie czepiac o literki to czemu tylko o to ? :D

0

widzialem juz losowanie ligi mistrzow :) Podam wam pary: 1.Man City - Real , 2.Bayern - Porto , 3.Borussia - athletico , 4.liverpool - PSG. Pary połfinaly: 1.Man City - Liverpool 2.Bayern - athletico Finał: Man City - Bayern .Wyfrywa Bayern Jak dla mnie idealmny scenariusz chcialbym zeby athletico doszlo daleko zeby nie skupialo sie tylko na lidze no i srealowi to wiadomo zycze jak najgorzej czyli piekny podwojny wpierdziel od City :] Jak dla mnie scenariusz idealny :]

1

@Piotr777 akurat srednia wieku Barcelony jest z kosmosu , zerknij sobie emerytów w Madrycie od razu ci sie jumor polepszy :D

0

@Pawel13sz no to proste ze nie puszcza go za 75 kto to wymyslil? :D:D

35

@Pawel13sz a to klauzula nie działa tak że klub ma gówno do gadania jak ktoś aktywuje klauzule tak jak nam PSG zrobilo z Neymarem? :)

0

@FIJI gdzie transmisja?

1

@Firestone też prawda , też wolałbym maszyne do strzelania bramek typu lewandowski albo Haaland tylko czy uda nam sie sprzedać tylu nie potrzebnych graczy zeby wystarczylo na Haalanda? :/

2

@Firestone szkoda troche pozegnac pilkarza ktory co 2 mecz jest man of the match nie sadzisz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Firestone jeśli ma pomóc w pozostaniu messiego , jest za darmo i zgodzi sie na niższa pensje to WHY K.R.A NOT????

2

@NorbiTBOB nie no nie przesadzaj, nie widzę 1:0 w 85 minucie i drżenie o to żeby nic przypadkowego nie wpadło juz to przerabialiśmy nie raz w tym sezonie kolega wyżej dobrze mówi zrobić bezpieczny wynik i. na spokojnie oglądać mecz

0

@Bartosz85 fakt pomylilem z miranda stronami :) p.s za emersona tez cos tam trzeba zaplacic zeby zostal bo jest nasz w 50% podobno :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?