PePeMasta
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wymienić szklankę dembele za skałę De Ligta. Szczytem bezczelności są żądania lepszej pensji przy tym co gość wyprawia, wiecznie kontuzjowany gra w ps5 w fife, wiecznie się spóźnia na treningi albo wogole nie przychodzi, trzeba mieć tupet żeby za taką postawę zarządac podwyżki
0
Komentarz usunięty
0
@antytalent z Roberto cie poniosło :)
2
Czy jego kontrakt zostaje poprostu rozwiazany czy jak to wyglada?
4
@HypeR nico ma wahadle hahahahahhaahhaahah
4
zaczyna mi się to nie podobać :/ powrót alvesa, podpisanie roberto, chęć sprowadzenia thiago, koeman ściągał Holendrów a xavi starych znajomych tylko patrzeć jak sciagnie siwego kolegę inieste
0
Czy Barcelona B może wystartować w coppa del rey jeśli uzyska odpowiednią lokate w swojej lidze?
1
@MarcelNJ11 Ludzie uciekajta , ratujta sie , doktory jado i szczepić chcą :D Glupota ludzka nie zna granic . Nie żyjemy w średniowieczu .....
1
@Matte34 popieram
0
@Ghotti hahahahaahah MISTRZ
0
super wiadomość z rana jeszcze tylko:
- wymienić sztab medyczny
- wyleczyć wszystkie kontuzje w tym tą najważniejsza fatiego
-podpisać kontrakt z dembele
- nie wystawić więcej nawet na ławkę rezerwowych roberto i luukande jonga
- sprzedać umtitiego
-dać więcej szans puigowi
-być w top 4 w lidze wywalczając lm na przyszły sezon
- wyjść s grupy lm żeby zarobić jak. najwięcej siana w tym sezonie
-liczyć na to żeby real nie zdobyl. żadnego trofeum i odpadł jak najszybciej z lm
Taki mini plan na szybko z rana :) :)
0
@blakkudium nie zakładam się! haha do tego zdejmie memhisa i wpuści luuka
0
@skelert błagam oby nie :D
4
@formentera2017 racja, ale na pocieszenie Ci powiem : WIELKI LUUK DE JONG na ławce !
1
Umowy to przedłuża się 2 lata przed ich wygaśnięciem a nie rok albo pół roku, perspektywa siedzenia na trybunach 2 lata bardziej poskutkuje niz rok albo pół roku.
1
@kejdzi w jego miejsce juz mógłby zagrać umtiti w ataku, a tak serio to tak spuszczamy się bo już 100 razy więcej by coutinio zrobił niż to drewno
0
@ventriloquist1 co do Gaviego to chyba oglądaliśmy inne mecze :)
0
@Ireneuszp był roberto
0
@Midast nic dodać nic ująć :)
0
@Messiasz2 langlet? no bez jaj :D ja to widze tak: Ter Stegen-Alba,pique,garcia,Dest - Busquets,De jong ,Gavi - Fati , Aquero , Depay
0
@Awedi a daj pan spokoj :(
1
L. De Jong i Roberto SERIO ? ile meczów trzeba prze..... żeby zrozumieć coś tak oczywistego? Koeman kamikadze , jedyny pozytyw że po kolejnej wpadce poleci
2
@Lionel_Messi10 dokładnie tak! no może dałbym zagrać parze stoperów razem - Garcia - araujo, demir na tak, luk de jong stanowcze Nie
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Komentarz usunięty
1
@Zoker ciekawe ilu zaraziłeś i ilu z tego umarło
0
@swiergol2 właśnie pokazałeś swój poziom , najważniejsze dla Ciebie że żyjesz sobie w swoim świecie w którym uważasz się za takiego mądrego i fajnego w internecie , ciesz się z tego, nic więcej Ci nie pozostało ale z tego napewno też sobie sprawy nie zdajesz
0
błagam wez umtitusa ze sobą :)
1
@Yoshi94 a on nie ma podwójnego obywatelstwa?
0
@swiergol2 tępa dzida z ciebie jeżeli nie rozumiesz ze 3/4 (trzy czwarte) to 75% to wróć do szkoły