1

wymienić szklankę dembele za skałę De Ligta. Szczytem bezczelności są żądania lepszej pensji przy tym co gość wyprawia, wiecznie kontuzjowany gra w ps5 w fife, wiecznie się spóźnia na treningi albo wogole nie przychodzi, trzeba mieć tupet żeby za taką postawę zarządac podwyżki

0

Komentarz usunięty

0

@antytalent z Roberto cie poniosło :)

2

Czy jego kontrakt zostaje poprostu rozwiazany czy jak to wyglada?

4

@HypeR nico ma wahadle hahahahahhaahhaahah

4

zaczyna mi się to nie podobać :/ powrót alvesa, podpisanie roberto, chęć sprowadzenia thiago, koeman ściągał Holendrów a xavi starych znajomych tylko patrzeć jak sciagnie siwego kolegę inieste

0

Czy Barcelona B może wystartować w coppa del rey jeśli uzyska odpowiednią lokate w swojej lidze?

1

@MarcelNJ11 Ludzie uciekajta , ratujta sie , doktory jado i szczepić chcą :D Glupota ludzka nie zna granic . Nie żyjemy w średniowieczu .....

1

@Matte34 popieram

0

@Ghotti hahahahaahah MISTRZ

0

super wiadomość z rana jeszcze tylko:
- wymienić sztab medyczny
- wyleczyć wszystkie kontuzje w tym tą najważniejsza fatiego
-podpisać kontrakt z dembele
- nie wystawić więcej nawet na ławkę rezerwowych roberto i luukande jonga
- sprzedać umtitiego
-dać więcej szans puigowi
-być w top 4 w lidze wywalczając lm na przyszły sezon
- wyjść s grupy lm żeby zarobić jak. najwięcej siana w tym sezonie
-liczyć na to żeby real nie zdobyl. żadnego trofeum i odpadł jak najszybciej z lm
Taki mini plan na szybko z rana :) :)

0

@blakkudium nie zakładam się! haha do tego zdejmie memhisa i wpuści luuka

0

@skelert błagam oby nie :D

4

@formentera2017 racja, ale na pocieszenie Ci powiem : WIELKI LUUK DE JONG na ławce !

1

Umowy to przedłuża się 2 lata przed ich wygaśnięciem a nie rok albo pół roku, perspektywa siedzenia na trybunach 2 lata bardziej poskutkuje niz rok albo pół roku.

1

@kejdzi w jego miejsce juz mógłby zagrać umtiti w ataku, a tak serio to tak spuszczamy się bo już 100 razy więcej by coutinio zrobił niż to drewno

0

@ventriloquist1 co do Gaviego to chyba oglądaliśmy inne mecze :)

0

@Ireneuszp był roberto

0

@Midast nic dodać nic ująć :)

0

@Messiasz2 langlet? no bez jaj :D ja to widze tak: Ter Stegen-Alba,pique,garcia,Dest - Busquets,De jong ,Gavi - Fati , Aquero , Depay

0

@Awedi a daj pan spokoj :(

1

L. De Jong i Roberto SERIO ? ile meczów trzeba prze..... żeby zrozumieć coś tak oczywistego? Koeman kamikadze , jedyny pozytyw że po kolejnej wpadce poleci

2

@Lionel_Messi10 dokładnie tak! no może dałbym zagrać parze stoperów razem - Garcia - araujo, demir na tak, luk de jong stanowcze Nie

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Komentarz usunięty

1

@Zoker ciekawe ilu zaraziłeś i ilu z tego umarło

0

@swiergol2 właśnie pokazałeś swój poziom , najważniejsze dla Ciebie że żyjesz sobie w swoim świecie w którym uważasz się za takiego mądrego i fajnego w internecie , ciesz się z tego, nic więcej Ci nie pozostało ale z tego napewno też sobie sprawy nie zdajesz

0

błagam wez umtitusa ze sobą :)

1

@Yoshi94 a on nie ma podwójnego obywatelstwa?

0

@swiergol2 tępa dzida z ciebie jeżeli nie rozumiesz ze 3/4 (trzy czwarte) to 75% to wróć do szkoły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?