Poro6niec
Dołączył/a: styczeń 2023
Olsztyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Benzema dzisiaj znowu odpoczywa, doskonała okazja dla Roberta, żeby w jutrzejszych derbach przypieczętować mistrza, dobić Espanyol i przybliżyć się do króla strzelców
2
@AlexDark00 Najpierw kpisz, że zdobycie dubletu dla Roberta to jakiś niesamowity wyczyn, gdy pokazałem, że tak nie jest, to się czepiasz, że piłki nie potrafi przyjąć. Weź jeszcze napisz coś o drewniakowskim dobijającym do pustaka i będzie komplet
1
@AlexDark00 czemu? Przecież ma w tym sezonie dublety z Interem, Sociedad, Bilbao, Elche czy Vilarreal
1
Prowadzę w FM23 Valencię, i akurat odbyły się derby Barcelony. Nie pogardzę jutro takim samym rezultatem. Najśmieszniejsze, że Fati nawet w grze komputerowej ma najsłabszą ocenę w drużynie
https://zapodaj.net/264e1b5bd130d.png.html
0
@Emhyr Musi wypchnąć Fatiego, a widocznie zainteresowany kupnem jest tylko Wolverhampton
3
Doceńmy nadchodzące mistrzostwo. Ja po remisie z Rayo i pierwszej połowie z Sociedad, gdy strasznie naciskali i tworzyli sytuacje sam na sam myślałem, że Xaviego czekają ogromne ciężary. Nikt wtedy nawet nie śnił o zakończeniu rozgrywek z taką przewagą nad Realem. Było wiele spotkań nudnych, momentami obrzydliwych, ale koniec końców chłopaki wrzucą sobie do gabloty okazałe trofeum.
Jeszcze tylko, żeby Robert dopilnował króla strzelców i będzie świetny sezon.
2
"13:00 Toni Juanmarti (Relevo): LaLiga zaakceptowała plan Barçy na powrót Messiego. Klub zauwazył jednak w ostatnich dniach pewne zdystansowanie się otoczenia Leo. Wcześniej było więcej rozmów i konsultacji."
Czyli wykorzystuje Barcelonę, aby podbijać ofertę Arabów, żenujące
1
@Sulimo A w zamian piłkarze odwdzięczyli się sabotażem i spadkiem
0
Przemysław Wiśniewski robi we Włoszech zawrotną karierę - latem przyszedł do drugoligowej Venezii, zimą zastąpił w Spezii sprzedanego Kiwiora a za kilka miesięcy może odejść do Anglii. Ja na jego miejscu pograłby jeszcze rok w Serie A, jakaś Roma albo Atalanta, a dopiero potem podbój Wysp.
https://weszlo.com/2023/05/09/przemyslaw-wisniewski-na-celowniku-klubow-premier-league-serie-a/
0
@bartekvisca Tu nie chodzi o średnią w skali całego społeczeństwa. Ostatnie 20 lat to wzrost wszystkich wskaźników gospodarczych, zobacz chociażby na ostatni program Morawieckiego z tymi laptopami, my mieliśmy ostatnie graty w pracowni informatycznej, a teraz młodzi dostają nowe sprzęty
4
@FioletoweOczy Co się konkretnie odbiję i komu?
0
@AdrianJaniak no to naprawdę wstyd, on ma jakąś blokadę psychiczną na angielski? nawet kilku słówek na ceremonię się nie potrafi nauczyć i na galach złotej piłki wszystko mu tłumaczą
3
Dzisiaj młodzi mają wręcz cieplarniane warunki. Wyrośnięci, dobrze odżywieni, markowe ubrania. Pensje rodziców wyższe niż te 20 lat temu, do tego bony szkolne, bony oświatowe, 500 plusy, wyprawki itp, a jak potem wchodzą na rynek pracy to do 26 roku życia nie płacą PItu.
Nie mówię, że w dzieciństwie przymierałem głodem, jak na końcówkę lat 90. to jadłem w domu godnie, ale pamiętam do dziś sceny ze stołówek szkolnych, gdzie rodzic potrafił siedzieć obok swojej pociechy i pakować do reklamówki resztki, których nie zjadło.
1
@masq ściek bo? Ja w domu ciągle kranówkę sobie leję, zwłaszcza gdy na dworze upał to tylko wkrapiam cytrynę i dziennie tak z 3 litry wypijam i żyję
0
@against_modern_football Ale wiesz, że w czasie wojny trudno o wolny sprzęt na jakieś parady czy inne celebry? Ciekawe, jakie armaty wystawiłaby ukraina na analogiczną imprezę
0
Messi nie zna angielskiego więc jak dogadał się z Lewym? Rozumiem, że nasz rodak dukał po hiszpańsku?
3
@Medium w Spezi grał jak profesor, w Arsenalu wymiata od pierwszych minut, ostoja defensywy kadry na dekadę
8
W czasie pandemii bronił swojego kontraktu i Sureza, teraz chce zapewnić emeryturę Albie i Busuqtsowi, dobry z niego kumpel.
1
Prostopadłe podania Brozovicia to klasa światowa, co za gość. Trzeba go brać w wymianę za Kessiego.
0
@AlphaNumeric Jeśli przychodzisz na świat dzięki polskiemu ojcowi i polskiej matce, to kim masz być jak nie Polakiem?
0
@Allbi To nie jest żaden dyktat, tylko oczywistość. Polak, mający polskich rodziców i dziadków reprezentuje Polskę, a nie Hiszpanię, Grecję, Kamerun czy Haiti.
0
@Katalończyk 99 Niezależnie od miejsca pobytu rodziców powinni wchłaniać polską kulturę i rosnąć w duchu polskości. Jeśli Polak mający polskich rodziców i polskich dziadków czuje się Hiszpanem, to jest to bardzo złe świadectwo przyjętego w domu wychowania.
Tym bardziej, że tzw obywatelstwo to płynna kwestia zależna od krajowych przepisów i restrykcji. W jednym kraju trzeba do tego więcej formalności i spełnionych wymagań, w innym mniej.
0
@Katalończyk 99 Ja nie neguję faktu, że gra dla Hiszpanii to duma - dla Hiszpana. Tak samo, jak gra dla Danii to duma dla Duńczyka a dla Senegalczyka gra dla Senegalu. Żuk to Polak posiadający polskich rodziców i polskich dziadków. Koniec kropka. Kluby sobie można zmieniać wedle preferencji i upodobań, ale nie narodowe barwy.
0
@AlphaNumeric Nie znając nic? No mnie tam się wydaje, że jak masz w domu polskich rodziców (i polskich dziadków i całą resztę polskiej rodziny) to jednak jesteś POLAKIEM i nie zmieniasz swojej narodowości w zależności od miejsca podróży. A co np jeśli za rok tatusiowi się znudzi i swoich synów wywiezie do Argentyny? Zaczną się czuć Argentyńczykami?
Polska krew to świętość, w mojej opinii taka gówniarska deklaracja, że młody czeka na powołanie do kadry Hiszpanii niesie ze sobą formę zaprzaństwa narodowego.
2
@AlphaNumeric Ale gówno kogo obchodzi, gdzie się kto wychował. Mają ojca Polaka i matkę Polkę. Tu naprawdę sprawa jest prosta. Popatrz sobie na Nicolę Zalewskiego, też mógł nas olać i robić podchody pod włoską młodzieżówkę.
Grać dla biało-czerwonych barw to duma i zaszczyt.
0
Bracia Żuk chcą grać w przyszłości dla reprezentacji Hiszpanii. Jakiś absurd. Toż to Polacy są. Z krwi i kości. Nawet Sousa ich kiedyś zaprosił na trening pierwszej reprezentacji. Fajne wzorce muszą się przewijać w domu rodzinnym.
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,29731035,mieli-byc-przyszloscia-reprezentacji-polski-a-marza-o-grze.html#s=amtp_pnHP_latest
3
Żenujące. Jest pracownikiem klubu i nie może sobie od tak nagle wyjechać, bo w sumie coś mu się wydawało a tak w ogóle, to już raz wyjazd przekładał, więc sami rozumiecie.....
5
@Danny Gaucho A weżmy pod uwagę ostatnie 20 lat (Futbol się zmienia, a już szczególnie w porównaniu do lat 70.) i Lewy plasuje się za Messim i Ronaldo (Jardel to jednosezonowy wyskok). To tylko pokazuje, jakim klasowym snajperem jest nasz rodak. 300 goli w bundeslidze, 90 w LM, przychodzi do Barcelony i z kontuzjowanymi plecami, bez karnych, bez lewego skrzydłowego, jest najskuteczniejszym napastnikiem ligi
0
@Kondziubarca Urojenia ukraińskiej propagandy. Ja np w zeszły piątek przeprowadziłem nieudany zamach na Biały Dom. Oczywiście szczegółów nie podam, bo to ściśle tajne.
0
@Hubertusk Pewnie dlatego sobie poszedł, bo wyczuł presje środowiska Messiego. Nie dziwię mu się, po co się kopać z koniem?