Poro6niec
Dołączył/a: styczeń 2023
Olsztyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Gavi jak Iniesta - boczny rozgrywający, a w środku PEdri z Zielińskim, a niżej De Jong
0
Co sądzicie o Zielińskim w Barcelonie? Coraz więcej mówi się o jego wysokim kontrakcie, który władze Napoli będą chciały zmniejszyć jego przedłużą jego wygasającą w 2024 umowę. Jeśli uniesie się w wakacje honorem i zażąda odejścia (pewnie już jako mistrz Włoch) to myślę, że warto wyłożyć na niego te 60 baniek, aby dostać prawdziwego cracka w środku pola. Dynamika, nieszablonowość, decyzyjność, spryt, gra na jeden kontakt, obie nogi, strzał z dystansu.
1
@pioz123 Mallorca jest silna, mieli z Barceloną dwie setki, do tego fantastyczny gol Roberta, którego sam sobie wypracował, a tak poza tym to ich defensywa nie dawała pograć linii ataku. Real gra bez Benzemy, stawiam na bezbramkowy remis.
0
Dałbym dzisiaj pograć Kessiemu i Fatiemu. Sevilla w defensywie jest tragiczna, nawet Barcelona B wcisnęłaby im dzisiaj 2-3 gole, za tydzień trudny wyjazd do Villarrealu a potem maraton co 3 dni, trzeba zacząć małą rotację. Pewnie Robert też zejdzie w okolicach 70 minuty, gdy wynik będzie bezpieczny. Wiem, że to terminator i maszyna, natomiast nie ma w razie czego żadnego zmiennika, dlatego musimy dmuchać i chuchać na naszego rodaka.
6
Ciekawe czy o Lewandowski zostanie kiedys nakręcony pełnometrażowy film - od złamanej nogi, wyrzucenia z Legii i kopania w Zniczu Pruszków do gwiazdy FC Barcelony i legendy piłki nożnej. W dodatku ciągle ta sama żona, zero skandali obyczajowych, tatuaży, pstrokatych włosów, wzór do naśladowania na boisku i poza nim. Wielki Polak Rodak.
3
Rzekomego? Słuchaliście tych taśm? Kucharski dwa razy wspomina o 20 milionach euro w zamian za milczenie
2
@MesQueUnClub96 Czemu? Przecież to nasze dobro narodowe, a wyzywają go tylko jacyś nieliczni frustraci w internecie. Szkoda na nich czasu. Cieszmy się z rodaka w Barcelonie.
0
Czy są tu jacyś sympatycy Romana Dmowskiego?
2
@QuaReL Nie wiem , co masz na myśli. Jestem abstynentem. A Robertowi wczoraj owszem, nie wszystko wychodziło, ale co miał zrobić jako napastnik, to zrobił. Pedri też mu trzy razy zagrał piłkę nie w tempo.
1
@TaughtMule na miejscu Milika dałbym sobie spokój z Turynem. Za duży bajzel. Pokazał przez te pół sezonu, że nadal jest świetnym napastnikiem i spokojnie znajdzie pierwszy skład w jakimś zespole grającym w LM
2
Lewandowski to piłkarski myśliwy, legenda, o której będzie się wspominać dekadami. Nawet gdy mu nie idzie, ma słabszy dzień a linia ataku z nim nie współpracuje, to i tak potrafi zdobyć gola z połowy sytuacji. Tego gola z Betisem byłaby w stanie zdobyć tylko garstka napastników - urwanie się w tłoku, przewidzenie gdzie spadnie futbolówka i zimny, mierzony strzał, chociaż bramkarz wyciągnął się jak struna. Coś wspaniałego.
3
@gumaz Dla mnie to są rozcieńczone trutki na szczury i liczę, że w przyszłości ich sprzedaż dla małoletnich będzie nielegalna.
0
@tbas Najważniejsze nie są jego statystyki, ale to, jak rozumie się z Lewandowskim - to jest klucz do sukcesów całego klubu. Dlatego nawet bez Francuza, ale z dobrze współpracującymi z Robertem Fatim i Raphinhą, w najbliższych kolejkach poprawie może ulec cała ofensywa. Pierwszy sprawdzian już dzisiaj.
0
@Faro Wiesz, to jest mega profesjonalista i może faktycznie dostrzegł w Ferranie jakieś niepożądane, w jego ocenie, cechy charakteru/podejścia do pracy
1
Jak oceniacie te medialne rewelacje? Owszem, Lewandowski to niekwestionowana gwiazda i lider szatni, natomiast trudno mi uwierzyć, że poszedł do Xaviego i zasugerował mu nie wystawianie Ferrana. Wiadomo, że chłop nie spełnia obecnie pokładanych w nim nadziei i nawet na murawie widać, że ma trochę muchy w nosie, natomiast warto, aby takie rzeczy wyjaśniać między sobą.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1042741/jest-juz-nim-zmeczony-pisza-kto-podpadl-lewandowskiemu-w-barcelonie
0
@tbas Problemem Dembele nie jest brak skuteczności, tylko zerowa decyzyjność w polu karnym. Co drużynie z jego popisów na 30 metrze i tych wszystkich slalomów między obrońcami, skoro koniec końców nic z tego nie wynika? Do końca życia będę pamiętać jego występ na San Siro, w pierwszej połowie miał chyba z 10 strat. To jest zawodnik skrojony pod grę Realu, na szybkie kontry. W Barcelonie dużo trzeba myśleć, analizować ruchy kolegi, wykonywać nieszablonowe zagrania - od 5 lat nie widzę na tym polu poprawy u Francuza
0
@gaucho104 O 21 będziemy mieć materiał poglądowy - czy problemem był brak drugiego skrzydła, absencja Lewandowskiego, czym może samolubność Dembele. To nie jest jakiś absurdalny scenariusz, w którym wygrywamy dzisiaj 2-0/3-1 a Raphinha z Fatim kończą mecz mając udział przy dublecie Roberta.
Lewandowski nie jest po prostu przyzwyczajony do skrzydłowego w stylu Dembele, w Bayernie boki ataku grały bardziej kolektywnie i ciągle szukały go w polu karnym.
0
@Nano22 Dembele od czasów Borussi w ogóle się nie rozwinął, nadal ma tak samo niedopracowaną decyzyjność i koncentrację. Ferran i Fati, owszem, pod formą, ale w polu karnym zachowują znacznie więcej zimnej krwi niż Francuz, nawet nominalny środkowy pomocnik Gavi prezentuje się pod tym względem lepiej, niż Dembele
0
@tbas Dembele jest zbyt samolubny, a jego gra nie pasuje do Barcelony, pokazywał to w kluczowych spotkaniach tego sezonu. Błyszczał jak na razie tylko z Pilnem i Sociedad, w pozostałych meczach robił szum dla szumu.
Lewandowski jest największą gwiazdą w drużynie i cała ofensywa musi i być mu podporządkowana - Raphinha przejawia zalążki owocnej współpracy z Robertem, nawet Ferran potrafi go szukać w polu karnym, z kolei Dembele ma naszego rodaka w tyłku (podobnie do de Jonga, ani razu nie zagrał mu jeszcze prostopadłej piłki)
3
Nie panikuję po kontuzji Dembele. Wszyscy zachwycają się jego występem z Sociedad, a ja pamiętam takie same głosy po meczu z Pilznem i co było później? Nic nie dawał ani z Interem ani z Bayernem, jak struś-pędziwiatr, zero gry zespołowej, wszystko kończył sam, błędne decyzje, niedorzeczne straty, zerowa chemia z Lewandowskim.
Raphinha musi się po prostu odblokować mentalnie, liczę na jego współpracę z Lewym, przypomnijcie sobie asysty z Valladolid i Valencią (dwa razy świetnie posłana piłka na długi słupek do Roberta). Trzymam kciuki, że dzisiaj Brazylijczyk wyjdzie w pierwszym składzie i zagra koncert, obsługując naszego rodaka pod bramką Betisu.
1
@tbas Rosja zawsze na początku przegrywa wojnę, aby finalnie wyjść z potyczki zwycięsko. Oby tym razem się to nie powiodło.