Poro6niec
Dołączył/a: styczeń 2023
Olsztyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz no widzisz, a ja tu widzę brata i kumpli w sztabie, oraz starych kumpli z drużyny grających za zasługi, Busquets przy najmniejszym pressingu, zwłaszcza w meczach wyjazdowych, zaczął podawać pod nogi rywala, sam praktycznie nie biega i bazuje na mądrym przesuwaniu i swoim doświadczeniu
1
Rękę daje sobie uciąć, że gdyby Xavi był z zewnątrz i Busquetsa znał od dwóch lat, to Hiszpan kontraktu by nie przedłużył, bo trener wysłałby sygnał do zarządu, że już tego gościa nie potrzebuje. A tak Xaviemu głupio powiedzieć staremu kumplowi prosto w twarz, że sorry, ale twój czas już minął, nie będę z ciebie więcej korzystać. Dobrze, że Pique sam dał sobie już spokój z graniem, bo inaczej Xavi nigdy by go nie pożegnał.
Guardiola np na dzień dobry pożegnał się z Ronaldinho, a gdyby na jego miejscu był Xavi, to nie ma mowy o czymś takim i Brazylijczyk grałby pewnie jeszcze z 2-3 lata w Katalonii, notując ciągły regres
1
Boli mnie drabinka Interu do finału LM. Gdyby nie kontuzje i sabotaż Pique to Barcelona miałaby autostradę w postaci Porto, Benfiki i Milanu. Za rok na pewno już tak szczęście w losowaniu nie dopisze
0
@Ktos11111 no ok, piszesz o oleju, ja np leję gdzie się da oliwę z oliwek, i ogólnie stawiam w diecie na tłuszcze, jedyne co mnie boli to fakt, że trudno mi się odciąć od węglowodanów, po prostu chodzę głodny bez porcji makaronu czy ryżu
1
@Ktos11111 Mięso rozumiem, ale czemu odciąłeś nabiał? Co jest złego w jajkach czy twarogu? I jak wyglądasz ze spożyciem węglowodanów typu ryż czy makaron?
4
Almeria, Getafe, Girona, Vallecano - spotkania, w których oczy wypadają od oglądania. Wyobrażacie sobie, że Barcelona gra nadal w Europie i pomiędzy tymi paździerzami Xavi przygotowuje ich jeszcze do boju, np dajmy na to z takim Milanem czy Benfiką w LM?
I dlaczego nie widzę u tych chłopaków głodu zwycięstwa? Balde, Gavi, Pedri, Ferran, Kunde, Fati, przecież oni powinni z uśmiechem na twarzy latać za tą piłką, a wszystko wygląda jak w zwolnionym tempie, schematycznie, na odwal. Odnoszę wrażenie, że każdy zespół w La Liga przeczytał Xaviego, jeden ma po prostu lepszych wykonawców planu, inny gorszych, ale z każdym z nich Barcelona się męczy, przepychając każdy mecz.
0
@Mroziu A skąd to wiesz bukując bilety np tydzień przed meczem? Wielu kibiców leci w ciemno
1
@Tom_Tom Mnie boli, że tam nie było żadnego głodu zwycięstwa, a przecież grali o powiększenie przewagi nad Realem, nie było ani Alby, ani Busquetsa, ani nawet Pique, a gra wyglądała, jakby na murawę wyszły najedzone dziadki
0
Dobrze, że do Barcelony przyszedł Lewandowski, dzięki czemu mamy świetne porównanie, jak wygląda doskonale przygotowany fizycznie zawodnik. Porównajcie sobie naszego rodaka z jesieni, do tego, co się z nim dzieje od stycznia.
Trenerzy fizyczni powinni zostać wywaleni ze sztabu Xaviego jeszcze dzisiaj, to jest patologia, żeby młode chłopaki poruszały się jak muchy w smole. Za pół roku w fazie grupowej Barcelona dostanie np United i znowu zostanie zabiegana.
0
@Adrian1304 Honor - Twarda Wiara
2
@!34RC3!_0N4 Rayo to bardzo trudny rywal, wszak ograli też u siebie Real, Atletico męczyło się z nimi potwornie. Gdyby to był jeden mecz, jedna wpadka, to ok, zdarza się, ale mając z tyłu głowy Almerię, Getafe i Gironę, no to wczorajszy występ wpisuje się tak naprawdę w szerszy obraz marazmu i braków trenerskich Xaviego
0
@notrac Przecież wielu kibiców przyjeżdża dla samego klubu/konkretnego zawodnika, a nie z powodu miejsca w tabeli, zobacz sobie na naszych rodaków krążących za Robertem - czy będzie mistrz wcześniej czy później, to myślę że nie ma wpływu na ich decyzję o kupnie biletu na mecz
0
@pt9 Ja sobie nie wyobrażam, że na jesieni Barcelona dostaje w grupie np United i Juventus, PSV i kończy rozgrywki z 7 pk. Dobrze wiemy, jak Xavi radzi sobie w Europie, moim zdaniem w wakacje przyda się zmiana trenera.
0
Gdyby Lewy od stycznia kończył w ten sposób wszystkie swoje sytuacje (bomba pod ladę z pierwszej piłki) to pewnie miałby z 8 goli więcej. Mam nadzieję, że da już sobie spokój z tymi wszystkimi przekładankami, nie z tego wzięło się 300 goli w bundeslidze i 90 w LM
2
W lutym 2022 w mediach gruchnęła wiadomość, że Lewandowscy są blisko rozwodu i obecnie spaja ich tylko wspólny biznes. Zastanawiam się, czy obecne zachowanie Lewandowskiej, te jej wszystkie tańce i zapraszanie do Polski swojego kolegi, co to nawet tańczy z jej matką, nie są kontynuacją jakichś gierek małżeńskich?
Sprawa jest poważna, bo ewidentnie odbija się na formie samego Roberta - nie ma mowy, żeby z czystą głową tak spartolił tamtą setkę z Atletico.
https://www.rmf.fm/magazyn/news,46023,lewandowscy-sie-rozwodza-nie-ma-juz-watpliwosci-anna-oficjalnie-zabrala-glos-foto.html
1
@Bykunn ciekawe czy widać po kotu w takim wieku starość? wypada mu sierść? chudnie?
1
Są tu jacyś posiadacze kotów? Mam Persa, który w tym roku skończy 21 lat, dokładnie w maju, i nie widać po nim żadnych oznak starości. Przeglądając internet mocno się zdziwiłem, gdyż według tego co tam podają, średnia długość życia kota to jakieś 12 lat.
Z chorób, to kiedyś miał leczone nerki, ale przeszło mu po specjalistycznej diecie (cholernie droga karma) i ogólnie to karmię go surowym mięsem, najczęściej wołowiną, chociaż ogólnie i tak jest dokarmiany różnościami, zawsze jak coś pichcę to mu podrzucam np kawałki omletów, sery, chipsy, krakersy, smażony indyk itp
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AlexDark00 Nie jest przeceniony, to piłkarz-legenda, bijący wszelkie strzeleckie rekordy
1
Patrzę na ten Bayern....oni naprawdę myśleli, że zastąpią Króla Roberta jakimś Czupo-Motingiem? Na przykładzie Kameruńczyka doskonale widać, jak się mają opinie dotyczące Lewandowskiego, że on w Niemczech to tylko stał w polu karnym i noge przykładał - czemu w takim razie jego następca tego nie potrafi?
6
Najbardziej w Halaandzie cieszy mnie, że jest biały. Prawdziwy Nordyk. Fajnie, że tylu piłkarzy z afrykańskimi korzeniami wchodzi na piłkarskie szczyty, ale niech Europa też ma swojego przedstawiciela.
0
Nie mogę tego zrozumieć, że City sprzedało Barcelonie Ferrana za 55 baniek, a Halaanda kupili za 60
13
Xavi może zostać, ale sztab fizyczny do wymiany. Każdy porusza się jak mucha w smole, Bayern i United ich zabiegali, jedyny Lewy na swojej świeżości z bundesligi na jesieni ciągnął zespół. No ludzie
6
Niestety, ale Barcelony Xaviego nie da się oglądać. Jest do bólu skuteczna na długim, ligowym dystansie, ale nic poza tym. Do tego kompromitacja w europejskich pucharach....
0
Znowu bez drugiego skrzydłowego? W jakim celu? Dać tego Ferrana chociaż na godzinę.....ludzie...
2
@norbi77 co jest śmiesznego w bandyckim faulu Militao?
1
@Conradxc już w 2021 Chelsea chciała za niego płacić 117 baniek ale Bayern się nie zgodził. Zeszłego lata mógł iść do Anglii za lepsza tygodniówkę i do lepszych kadrowo druzyn
1
@Kondziubarca to poszedłby tam na wolny transfer z Borussi
6
Lewandowski ma w 111 występach w LM wbite 91 goli. Do tego dwa złote buty i ponad 300 wbitych bramek w bundeslidze. Przyszedł do Barcelony, aby spełnić swoje marzenie z dzieciństwa - zgodził się na niższą pensję i wejście do młodego i ambitnego projektu sportowego, zamiast bić kolejne rekordy w Bayernie, albo iść gdzie indziej, na "gotowe".
Tak bardzo zależy mu na nowej drużynie, że, pomimo 34 lat, gra z kontuzją i biega po murawie z jakimiś przedziwnymi kołnierzami stabilizującymi. W dodatku kluczowi środkowi pomocnicy i najlepszy skrzydłowi są kontuzjowani, więc ciężar poczynań w ofensywie spada na takich wirtuozów jak Ferran czy Roberto. Pomimo tego Lewy wykręca statystyki na poziomie 26 goli i 9 asyst.
Ktoś, kto na Roberta dzisiaj pluje, że to drewno, albo że Katalonia do dla niego za wysokie progi, ma albo 12 lat, albo wykorzystuje internetowe łącze do wydalania ze swojego organizmu żółci.
0
Xavi na konferencji o Lewym
"Zawsze chce grać. Nie jest to pierwszy raz, kiedy w tym sezonie grał w gorszym stanie, ale zawsze chce grać, i pracuje w tym celu. Tak, na pewno dolegliwości pleców miały wpływ na jego wydajność.