Poro6niec
Dołączył/a: styczeń 2023
Olsztyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Robert świetny mecz, dużo wychodzenia na pozycję i tworzenia sytuacji. Raz, że dublet, to jeszcze piękna asysta do Ferrana. W czwartek tak samo nasz rodak zdemoluje Real.
7
Fati tragedia poza golem, nawet z Elche nie potrafił wygrywać pojedynków
0
Nie dziwię się de jongowi. Robert jak jedzie na kadrę to jest sprawa wręcz narodowa, bo polski patriotyzm to co innego niż ten holenderski i pewnie wielu Holendrom trudno się utożsamiać z ich ojczyzna.
2
@Uukasz_93 Dla mnie mecze reprezentacji to święto, coś znacznie ważniejszego niż jakikolwiek pojedynek klubowy. W dodatku teraz, gdy mamy naprawdę świetną kadrę, np w porównaniu do dekady wcześniej. Nowy selekcjoner, prawdziwy fachowiec i mocne nazwisko, to dodatkowy atut i powód, aby śledzić poczynania reprezentacji
3
Przypominam, jakie ziółko jest z Ceballosa - w 2012, gdy Bilbao grało w finale Pucharu Króla z Barceloną, kibice obu zespołów wygwizdali hiszpański hymn. Obecny piłkarz Realu nawoływał do zrzucenia bomby na trybuny, aby "wbić wszystkie baskijskie i katalońskie psy"
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_gD0lyVxxKcIetyGPinJC4bJvgMPCCWwa,w400.jpg
0
@panczo "Lewe"?
Kim jest arujo przy Robercie Lewandowskim? Inny poziom doświadczenia i autorytetu w szatni
1
Świetnie się wczoraj Robert rozumiał z Raphinhą, gdyby po drugiej stronie biegał podobny skrzydłowy, to nasz rodak nie musiałby zbiegać na skrzydła tylko kosilby wszystkie piłki w polu karnym. A tak, grając z jednym skrzydłem, Robert jest zmuszony szukać piłki poza swoją strefę i dlatego Kessie czy Roberto tak często mają w polu karnym okazję strzeleckie, które normalnie kończyłby Robert
0
Robert świetny mecz i bajeczna asysta drugiego stopnia, aktywny pod bramką, szukał często Raphinhi, zabrakło trochę szczęścia przy strzale nożycami
27
Od zawsze to piszę, Robert to nie tylko doskonały piłkarz ale też wielki człowiek i profesjonalista, dlatego przed nim jeszcze 3-4 lata gry na światowym poziomie
2
Robert dzisiaj dublet
11
Robert to wspaniały człowiek i sportowiec. Nie dziwota, że zachwycają się nim w Katalonii. To nasz narodowy skarb.
2
Robert to prawdziwa maszyna, pewnie z kontuzją grał ostatnie dwa miesiące bo widać było że często łapał się za plecy czy łydkę
2
@Arkadio90 w ciągu najbliższych 40 dni gramy trzy razy z Realem. To będzie prawdziwy wyznacznik
0
Ostatnio czytam żale jaką to La Liga jest cienka bo Barcelona w niej lideruje, goli prawie nie traci a w pucharach same porażki. Ja uważam odwrotnie, Liga jest bardzo silna o czym świadczy gra Realu, który rozjeżdża na wyjeździe Liverpool a na krajowym podwórku dostaje od Mallorci albo Rayo
0
@B jak BARCA Fati z Betisem i w czwartek zabrał mu dwa gole. Niech Robertowi po prostu koledzy przestaną przeszkadzać pod bramką
3
@arsenallondyn0 Konkretniej chodziło o sowieckich kolaborantów pomagających w utrzymywaniu okupacji naszych polskich ziem (tak, skrót od tego to słynny PRL)
3
United to już przeszłość. Najważniejszy sprawdzian Xaviego to nadchodzące 40 dni, w czasie których trzykrotnie zmierzy się z Realem. Coś czuję w kościach, że i Robert będzie w gazie, zwłaszcza w nadchodzącym, czwartkowym spotkaniu.
11
Absolutna maszyna. Pewnie Robert skończy sezon z 40+ golami na wszystkich frontach
0
@FCB24 Jak "nie umiał wziąć" skoro wygrał 6/9 pojedynków? Cały mecz z plastrami na plecach, momentami wręcz go potrajano.
@Deviler Jesteś niepoważny. To największa gwiazda zespołu i kluczowa układanka całej drużyny, zawodnik, wokół którego kręci się cały ligowy sukces Barcelony.
@Mroziu dodajmy, że hiszpańskie media są wczorajszym występem Roberta zachwycone
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,29458558,lewandowski-znow-zachwyca-hiszpanie-nie-maja-watpliwosci-znakomity.html
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/laliga/robert-lewandowski-bohaterem-hiszpanie-bez-watpliwosci-choc-byl-wsciekly/xrhb28h
1
Robert doskonały występ, zabrakło tylko gola, w Hiszpanii są nim zachwyceni
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,29458558,lewandowski-znow-zachwyca-hiszpanie-nie-maja-watpliwosci-znakomity.html
0
Statystyki Lewandowskiego z wczoraj:
3 celne strzały
dwa kluczowe podania
dwa tworzące świetne sytuacje
wygrane 6/9 pojedynków (cały mecz miał na sobie dwa plastry i trzeci Morales, gdy Polak cofał się głębiej)
Doskonały mecz Roberta, zabrakło tylko odrobiny skuteczności
1
@Isso89 gol cudo, zresztą Pedro w Lazio wymiata i spokojnie przydałby się w Barcelonie na rotacje
1
Robert dzisiaj z dubletem
0
@Khajio trudno się dziwić, nie dociąga jeszcze do poziomu bundesligi, nawet się nie wyróżniał, gdy Wilki biły rywali po 4-0
4
@Mns21 Barcelona też się niesamowicie męczyła, gdyby nie cudowny gol Lewandowskiego, to pewnie byłaby strata punktów
0
@marcin62 chłop jest nieprawdopodobnie brzydki, nos jak Voldemort
4
Lewandowski dzisiaj z dubletem, Sevilla odprawiona 3-0 i jedziemy dalej
3
Mallorca ma niesamowicie szczelną defensywę, przypomnijcie sobie, jak bardzo męczyła się z nimi ostatnio Barcelona. Na tym większą chwałę zasługuje cudowna bramka Lewandowskiego i ten jego rogal gwarantujący Katalończykom komplet punktów na niezwykle trudnym terenie
3
@Emhyr Ja Ci polecam zobaczyć jego występy, zamiast sugerować się ilością minut. Spaletti stawia na dużą rotację, dlatego Piotrek jest często zmieniany w okolicach 70 minuty, gdy wynik jest już najczęściej ustalony i trzeba skupiać się na oszczędzaniu sił kluczowych graczy.
3
@Emhyr O czym Ty piszesz? Jaki rezerwowy? To jest dyrygent środka pola przyszłego mistrza Włoch. A z PL chciał go West Ham, no faktycznie dziwne, że wolał walkę o mistrza Serie A i występy w LM niż granie w średniaku angielskim.
A słaba głowa Zielińskiego to jakiś mit, nigdy nie podparty żadnymi argumentami, swoją głowę pokazał w spotkaniu z Francją, gdy dowodził naszą linią pomocy