Poro6niec
Dołączył/a: styczeń 2023
Olsztyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Lewandowski ma udział w 38 golach na 41 występów - grając po mundialu z kontuzją pleców. Jeśli w lato przyjdzie porządny lewoskrzydłowy a naszego rodaka ominą kontuzje, to z palcem w nosie w samej lidze przebije 30 goli. Prawdziwa maszyna.
6
@adambądkowski93 Nie, nie zostaje. Po co wierzyć w takie bzdury? chłop od lipca będzie się zajmować projektem u nowego pracodawcy
1
@PietrasCoelho ojcem sukcesu jest przede wszystkim Robert Lewandowski
10
Wspinanie się na pomniki i zabytki, żeby móc popatrzeć na autokar z grupą multimilionerów to już jest mega wiocha
0
@MesQueUnClub_87 No to mocne, tylko ciekawe z jakich powodów
0
Jaka jest geneza konfliktu Messiego z Pique? Kojarzę, że ter Stegen też miał spory z Argentyńczykiem
0
@Tomo1989 Tak samo jak narkotyki czy papierosy, powinno zakazać się promocji alkoholizmu czy ideologii lgbtp
0
@Pocipan na telefonie trzeba trzymać widok w pionie, bo inaczej jesteś zalewany przez nieustannie pojawiające się reklamy
0
Jeśli Inter dzisiaj przejdzie a w finale postawi się MC i podniesie trofeum, to biorąc pod uwagę te wałki śedziowskie na San Siro przeciwko Barcelonie, ich triumf będzie smakował średnio
Zwłaszcza anulowany gol Fatiego, on bolał nawet mocniej niż ta ręka Dumfriesa
0
@MOLESTA z okazji prawej obrony przypomniał mi się Caceres i jego wejście do Barcelony, zwłaszcza w LM ze Sportingiem był wyróżniającym się graczem
0
@ObiwanKenobi pracował do roku 1951 jako kierownik biura gdańskiego oddziału ZLP. Przez dwa lata pisał m.in. listy do cenzury, wygłaszał odczyty "Poezja broni pokoju" i brał udział w dyskusjach o estetyce marksistowskiej z okazji Miesiąca Przyjaźni Polsko-Radzieckiej. Został też odnotowany jako sygnatariusz apelu Komitetu Obrońców Pokoju
2
@Kamilos84 wygląda jak Churchill po zmianie płci
0
@MesQueUnClub_87 Herbert? Ten stalinowiec? Faktycznie ciekawy autorytet
2
Inzaghi się złości, że dzisiejsze derby sędziuje Francuz - w Interze nie ma żadnego z Francuzów, więc Francuzi z Milanu będą łatwo wywierać na arbitrze presje
cyrk
https://sempremilan.com/inzaghi-turpin-france-inter-milan-tonali
0
@Emhyr Nie prawda, Pichichi dla naszego rodaka znaczy tysiąc razy więej, niż rekord bramkarski Niemca
15
Wielki Polak i piłkarz. Wszyscy wiemy, jak trudno gra się napastnikowi w tak skomplikowanym systemie taktycznym jaki prezentuje Barcelona (Ibrahimovic zawinął się stąd po roku, Villa i Henry długo się aklimatyzowali)
Do tych 21 goli należy dodać specyficzny mundialowy sezon z przerwą w środku rozgrywek plus kontuzję pleców, z którą Robert grał kilka wiosennych spotkań.
W przyszłych rozgrykwach z pewnością pobije tegoroczny wynik i zakręci się koło 35 trafień
0
Ligue 1 powinna mieć współczynnik 1,5 gola w klasyfikacji Złotego Buta, bo to jest żart, że oni sobie tam nabijają takie liczby na ogórkach. Anglia, Włochy, Hiszpania, Niemcy - tylko tutaj współczynnik wynoszący 2 ma sens
1
@betonito Ale brednie
Te całe prawa kobiet i inne demokracje to interesują tylko europę i to konkretnie najbardziej zdegenerowane kraje zachodu, reszta świata na to gwiżdże
2
@Ojciec5tkidzieci Żaden sąd nie uzna takiego argumentu, bo równie dobrze Sala mógł na drugi dzień po przybyciu do klubu doznać kontuzji
17
Prawie 7k twittów o Lewym, Hiszpanie są nim zachwyceni. 21 ligowych goli, ani jednego karnego, w dodatku grając w klubie, który jest niesamowicie wymagający dla napastników i nawet taki kozak jak Ibrahimovic się zawinął po jednym sezonie
https://x.com/search?q=%22Robert%20Lewandowski%22&src=trend_click&vertical=trends
0
Laporta może i nie, ale sam Gavi na pewno jest zdenerwowany na brak nowej umowy
0
@Kessie Wczoraj był fatalny, niesamowity chaos i zerowa decyzyjność.
1
Marcos Alonso....ja nie wierzę, że go chce Inter. Z lewonożnych to oni tam mają Bastoniego i di Marco, więc pierwszy skład jest zamknięty. A na ławce siedzi Gosens.
Hiszpan jest tak koślawy, tak wolny, że nie ma bata, aby został na nowy sezon.
0
@MesQueUnClub96 ciężko się biega z chorymi plecami i jakimiś usztywniającymi kołnierzami
2
@MichalZZZ W końcu szukają Roberta w polu karnym i są efekty
13
Robert dziś fizycznie wygląda jak nastolatek. Szybki, zwinny, decyzyjny, ciągle w ruchu, powróciła bestia
2
Dembele nadal nie może grać od pierwszej minuty? Talent ma, ale to bez sensu, żeby on był dostępny tylko na 3-4 miesiące w sezonie
0
Jakim cudem de Zerbi siedział na jakiejś ukrainie? Dlaczego z Sassuolo nie wziął go żaden topowy zespół Serie A?
1
Barcelona gra dzisiaj w optymalnym składzie, jeśli znowu będzie wymęczone 1-0 bo przecież "rywal walczył o życie", "derby mają swój specyficzny klimat" albo "gryźli trawę i wybijali nas z rytmu", to znaczy, że w przyszłym sezonie czeka nas ten sam przykry styl gry.
28
Nie będzie dzisiaj usprawiedliwienia dla męczenia buły. Odpoczywali 10 dni a zwycięstwo zapewni mistrzostwo, idealne warunku na wbicie 4-5 goli