7

Znają swoją wartość, chcą być częścią ciekawych projektów, więc nie dziwota, że wolą angielskiego średniaka z konkretnym budżetem, gdzie otrzymujesz narzędzia do swojej pracy, niż szukanie na wolnym transferze 30 latków i martwienie się kolejnymi dźwigniami finansowymi.

5

@FCB24 Tu nikt się nie rozwija. Porównaj sobie Roberta z jesieni i z wiosny. Gdyby rozwijał się pod okiem Xaviego, to pewnie nawet Borussia okazałaby się za wysokimi progami. Byłby kimś w stylu Mayorala

20

Młodszym kibicom przypominam, że Fabio Capello został zwolniony z Realu po zdobyciu tytułu. Powodem był obrzydliwy styl gry, nie przystający do standardów jakie wyznaczyło sobie kierownictwo. To tak odnośnie Xaviego i kolejnego paździerza przeciwko grającym w 10 rywalom mającym z tyłu głowy sobotni finał

1

@Kondziubarca Żenujące. Takie rzeczy to uzgadnia sztab sportowy, a nie że sobie chłop na kolacji dojdzie do wniosku, że go jednak kumple przekonali do pozostania.

1

Alemany.....naprawdę wierzycie w te bajki, że chłop odchodzi 1 lipca, ale będzie koordynował działania klubu do końca okienka? Toż on będzie już wtedy pracownikiem innej firmy, innego prezesa, pewnie Aston Villa albo Newcastle. Teoretycznie - jeśli pojawi się okazja sprowadzenia za grosze jakiegoś młodego talentu, to co, ma sabotować nowego pracodawcę i jego kosztem "sprowadzić" do Barcelony takiego gościa? Bądźmy poważni.
On od lipca to co najwyżej będzie z zarządem Barcelony na telefonie, na zasadzie "ej, planujemy ściągnąć Iksińskiego, jak myślisz, sprawdzi się u nas" i to wszystko

5

Świetny mecz Kiwiora z Chelsea. Gra jak profesor

0

Benzema dzisiaj nie zagra, a Osasuna wyjdzie na Barcelone rezerwami, aby oszczędzać się na sobotni finał. Robertu musi dzisiaj włożyć co najmniej dwa gole, a liczę na pierwszy hat-trick w La Liga.

0

@marcin62 Dziwnie to wygląda, bo przy wszystkich zawodnikach sobie żartują, a przy Robercie spoważnieli, tak, jakby omawiali jakiegoś swojego szefa

0

Szukam filmiku z kanału Barcelony, na którym rzekomo Fati i Kessie przypinają dopiski do każdej z koszulek w szatni i przy nazwisku Lewandowski mówią, żeby tutaj nic nie śmieszkować, bo on to za bardzo nie lubi innych osób. Tak mi mignął wczoraj jeden komentarz na la rambli, ale nie mogę go znaleźć. Ktoś coś?

0

@Sulimo Nawet z obecną jedenastką awans do LKE jest obowiązkiem, wymówkę braku pieniędzy mogą dać tylko na odpadnięcie w eleminacjach LM

0

@Messibestplayerintheworld Mnie dziwi Dembele, bo ile on tych meczów zagrał?

0

Lewy przyznał, że w klubie najbliżej trzyma się z ter Stegenem i de Jongiem. Dziwne, biorąc pod uwagę, że holender praktycznie unika Roberta na boisku i w ogóle ze sobą nie współpracują
https://www.sportskeeda.com/football/news-robert-lewandowski-names-2-barcelona-stars-asked-best-friend-football

1

Radość Roberta po golu z Betisem pokazuje, że wbrew niektórym opiniom nie spoczął na laurach po jesieni a tym bardziej nie jest znudzonym emerytem, co to przyjechał do Hiszpanii dla dobrej pogody. Mam nadzieję, że koledzy będą go jak najczęściej szukać w polu karnym, aby zdobyl tytuł pichichi

21

Pamiętajmy też, że Robert swój wynik wykręcił bez karnych i bez lewego skrzydłowego, to naprawdę duży wyczyn

3

@tristan87 tak, zwłaszcza jego gole z Valencią, Villareallem, Atletic czy Valladolid, to było dostawienie nogi metr przed pustą bramką, w jakim celu piszesz takie rzeczy?

11

@4Fabregas4 Brednie. To kluczowe ogniwo całej ofensywy, przypomnij sobie kto tę drużynę ciągnął na jesieni. Zaliczył zjazd formy po mundialu (najprawdopodobniej grał z kontuzją pleców) i już się zaczyna durny potok jadu.

0

Wspaniały człowiek piłkarska legenda, a przede wszystkim nasz rodak.
Eto'o miał w swoim debiutanckim sezonie tyle samo goli co obecnie Robert a przychodził do silniejszej kadrowo Barcelony. To samo Villa ze swoimi 23 bramkami czy Suarez 25 goli. Zwłaszcza boki obrony Katalończyków z tamtych okresów to było niebo a ziemia w porównaniu do dzisiaj

2

Robert Lewandowski ma już tyle samo goli w swoim debiutanckim sezonie, co Eto'o a projekt Barcelony był znacznie kompatybilny w sezonie 2004/2005, niż obecnie.
Suarez miał 25 goli a Villa 23 - oni też trafiali do znacznie silniejszych Barcelon, niż ta obecna
Doceńmy wynik naszego rodaka

0

Napastnik szukający okazji do zdobycia gola, no koniec świata po prostu. Może przestanmy pouczać gościa, który wbił 300 goli w bundeslidze i 90 w LM?

0

Ciekawe czy Lewemu uda się dociągnąć króla strzelców, w dodatku bez ani jednej bramki z karnego i czy w ogóle ktoś w ten sposób został kiedykolwiek pichichi?

0

@Derean jeszcze zmylił bramkarza pozorując strzał przy krótkim słupku, Mistrz

1

@daniel32778 do tego dodaj te jego wszystkie karne

1

@Pawel13sz Robert to największa gwiazda zespołu i piłkarz-legenda, w dodatku w środę był najbardziej zaangażowanym zawodnikiem w całej ekipie, oraz jest nadal najlepszym strzelcem całej ligi, nie wiem z czym masz problem

0

@skubi99 ile masz lokali w zabudowie? tzn sąsiadów z którymi bezpośrednio połączony jest twoj szeregowiec? bo czytałem, że jak jest połączonych więcej, niż 7 lokali to mamy do czynienia ze wspólnotą dużą i pojawia się kwestia wyznaczenia zarządcy wśród sąsiadów i reszta biurokracji, tak jak w bloku

0

Mieszka ktoś z was w domu w zabudowie szeregowej?

0

@hayek Jestem zdumiony. Tym bardziej, że sam często wybieram się latem pozwiedzać południe Polski i widać tam tylko brytyjskich turystów w okolicach Krakowa. Skąd pochodzą te wszystkie miliony? i w jakim mówią języku?

2

Żeby dzisiaj Lewy zapakował dublecik. Jak Dembele wejdzie na te 15-20 minut to na pewno zrobi wiatr na skrzydle, w sam raz na podmeczonego rywala. Zauważcie, że w lidze Barcelona praktycznie nie dostaje karnych, bo w obrębie pola karnego nie dochodzi do żadnych sytuacji, wszystko leci na skrzydła, po obwodzie i wrzuty na wysokości 5 metra. Trzeba więcej grac środkiem

1

W wakacje do odejścia obowiązkowo Fati, Ferran, Alonso i Garcia. Raphinha może jeszcze odpalić

1

Ciekawe czy uda się w tym sezonie chociaż raz wbić rywalowi 5 goli.

2

Na stronie Interu piszą, że Kessie odrzucił propozycję obniżenia swoich poborow. Chłop ledwo rok siedzi i już ma robić takie rzeczy? To może niech Alba obniży najpierw swoje 17 baniek netto rocznie?
https://fcinter.pl/news/cel-interu-odrzuca-obnizke-pensji-i-moze-opuscic-barcelone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?