0

Dlaczego odszedłeś,towArzyszu?

0

Oby został, to świetny zawodnik,Busiego może nie przebije,ale w czasie kontuzji czy przemęczenia jest swietny,dobrze zbudowany, inteligentny,strzelający bramki,czego chcieć więcej?

0

Wypożyczenie do dobry sposób,u nas sie zmarnuje,nie bedzie grał,a sporting to niezły klub,rozwinie sie wróci za rok czy dwa i bedzie grał za Xaviego,bądź iniestę.

0

On by był dobry.

0

git ;p

0

wydaje mi sie ze rosja mogła to wygrać.

0

Według mnie w tym roku ZP zgarnie Grzegorz Rasiak,tak mówią gwiazdy.

0

a jeśli chodzi o śo to może kupimy małpke z realu? ;>

0

Pierwszy gol na Euro naszego Barcelonismo brawo

0

Nie mówcie były,piszcie LEGENDARNY.

0

przebrany za Jezusa"

0

JAk już kupować To tylko i wyłącznie Baska,młody i utalentowany,Silva ma ju swoje lata,Luia nie widze w Barsie,Ivanovicia to chyba jakieś kpiny,Hummels tez dobry ale podpisał kontrakt z Borussią.

0

Ludzie ale po co nam śo? mamy:pique,masche,tarzana,Do tego można akontraktować do 1 zespołu świetnego też Muniese ewentualnie Bartre.To nierozsądne posunięcie.

0

Ibi nie odchodź,kibicie cie potrzebują,mam nadzieje ze znajdziesz miejsce w wyjsciowej 11

0

Jest mamy klasowego swiatowego LO.Mam nadzieje ze adriano jednak zostanie w drużynie.Licze kiedyś na powrót Abiego.

0

14mln

0

właśnie sie dowiedziałem,że alba jest już oficjalnie zawodnikiem barcelony

0

NIe,on ma zostać

0

no i git.w tym sezonie nie kupujemy dajemy szanse adriano,kontraktujemy z barcy b kilku obronców i zbieramy na neymara a a rok alba za free

0

0

On za niedługo będzie na okładce Playboya.VEB Messi Forever best

0

ja to bym chciał Messiego do wisły kraków

0

Ten człowiek co tam stoi to Pepe za 20 lat :P

0

1.Messi
2.Grzegorz Rasiak
3.Ronaldo

0

a jesli chodzi o srodek,to dlacego nie zaoferowac by Ramosa? dobry, i chyba tańszy od Silvy

0

Nie no co to chyba jakiś żart ;D moga go wziąć do wisły kraków tam chetnie

0

Nie ku*wa!

0

ale wczoraj ronaldo jebał akcje buehehehe...tu widac kto jest mistrzem i kto otrzyma złota piłkę

0

Hummels! mistrz

0

Napewno zostać musza :Alves,Muniesa,Adriano,Ibi oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?