Rafał--
Dołączył/a: luty 2012
Zalas
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego odszedłeś,towArzyszu?
0
Oby został, to świetny zawodnik,Busiego może nie przebije,ale w czasie kontuzji czy przemęczenia jest swietny,dobrze zbudowany, inteligentny,strzelający bramki,czego chcieć więcej?
0
Wypożyczenie do dobry sposób,u nas sie zmarnuje,nie bedzie grał,a sporting to niezły klub,rozwinie sie wróci za rok czy dwa i bedzie grał za Xaviego,bądź iniestę.
0
On by był dobry.
0
git ;p
0
wydaje mi sie ze rosja mogła to wygrać.
0
Według mnie w tym roku ZP zgarnie Grzegorz Rasiak,tak mówią gwiazdy.
0
a jeśli chodzi o śo to może kupimy małpke z realu? ;>
0
Pierwszy gol na Euro naszego Barcelonismo brawo
0
Nie mówcie były,piszcie LEGENDARNY.
0
przebrany za Jezusa"
0
JAk już kupować To tylko i wyłącznie Baska,młody i utalentowany,Silva ma ju swoje lata,Luia nie widze w Barsie,Ivanovicia to chyba jakieś kpiny,Hummels tez dobry ale podpisał kontrakt z Borussią.
0
Ludzie ale po co nam śo? mamy:pique,masche,tarzana,Do tego można akontraktować do 1 zespołu świetnego też Muniese ewentualnie Bartre.To nierozsądne posunięcie.
0
Ibi nie odchodź,kibicie cie potrzebują,mam nadzieje ze znajdziesz miejsce w wyjsciowej 11
0
Jest mamy klasowego swiatowego LO.Mam nadzieje ze adriano jednak zostanie w drużynie.Licze kiedyś na powrót Abiego.
0
14mln
0
właśnie sie dowiedziałem,że alba jest już oficjalnie zawodnikiem barcelony
0
NIe,on ma zostać
0
no i git.w tym sezonie nie kupujemy dajemy szanse adriano,kontraktujemy z barcy b kilku obronców i zbieramy na neymara a a rok alba za free
0
0
On za niedługo będzie na okładce Playboya.VEB Messi Forever best
0
ja to bym chciał Messiego do wisły kraków
0
Ten człowiek co tam stoi to Pepe za 20 lat :P
0
1.Messi
2.Grzegorz Rasiak
3.Ronaldo
0
a jesli chodzi o srodek,to dlacego nie zaoferowac by Ramosa? dobry, i chyba tańszy od Silvy
0
Nie no co to chyba jakiś żart ;D moga go wziąć do wisły kraków tam chetnie
0
Nie ku*wa!
0
ale wczoraj ronaldo jebał akcje buehehehe...tu widac kto jest mistrzem i kto otrzyma złota piłkę
0
Hummels! mistrz
0
Napewno zostać musza :Alves,Muniesa,Adriano,Ibi oczywiście