0

Oj trepie,trepie,nie rób sobie nadzieji na jakieś nagrody,wiadomo,że Messi gra lepiej od cb,Krystyna to zawodnik siłowy,Messi jest znakomitym technikiem.Popatrzccie na podania messiego jednym "dziwnym" podaniem potrafi otworzyc komus droge sam na sam,teraz popatrzccie na podania krystyny które zazwyczaj koncza się stratą,lub leca 3-4m obok zawodnika.to tyle.pa

0

swietny zawodnik

0

kurcza;/

0

Mourinho to małpa,a małpy niech banany prostują :D

0

nie sprzedawac za zadne skarby Pique!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

0

w sumie pomyślcie przykładowo abi pod koniec tego rouk wraca do dawnej formy,kogo wolicie albe czy abiego?;d

0

hahah rozwaliło mnie to :D

0

nie zadnego albe,alabe czy inne pierdołki,Bale nadaje sie tylko na te pozycje ,wniesie duzo swiezosci i goli.

0

Jupiii,nareszcei dobra wiadomość,to mój transfer roku.

0

Ja chce bale'a

0

a anży machaczkalą,chciałbym zobaczyc etoo przecizko barcie;d

0

Tak,nareszcei ten zawodnik o którego ja walczyłem od poczatku.

0

Elegancko ;D

0

Moje zdanie którego nigdy nie zmienie to:lewa obrona oczywiście Bale,choc pewnie przejdzie Alba,do którego w sumie nic nie mam,tyle ze wolałbym tego pierwszego,środek dla mnie to silva.napastnik,weług mnei zbyteczny,ja wolałbym za sezon jeden kupic Neymara,ale jak już to RvP.Keita na sprzedaż do Mialnu i brak odpłacania za Ibrahimovica i silve mamy,Alba wydaje sie byc dosc łatwym transferem,Tello na wypozyczenie do Liverpolu w celu dobrego wyszkolenia bo w Barcie na "codzienne" granie w 11 bedzie raczej niemożliwe.Przeniesienie do zespołu pierwszego z Barcy B Muniesy,Bartry i oczywiście Montoi.Następnie Bartra na wypożyczenie do jakieś klubu z bbva,w stylu atletico,valencia,malaga.Moje zdanie VEB forever :*

0

Dla mnie tak:Lo-Bale,Śo-silva,napastnika odpuscic w tym sezonie bo mamy ich wielu-na przyszły sezon zachowac kase na Neymara,wypozyczyc Tello,sprzedac Keitę,i pomyślec o jakimś bramkarzu bardzo dobrym typu Neuer,Szczęsny,De Gea moje zdanie.

0

swietny zawodnik,bardzo,bardzo jako wierni kibic Barcy,chciałbym bale u nas

0

Uff łaska Boska :D

0

Najlepszego Dani :)

0

Ja cały czas obstawiam za Balem,to co pokazuje w lidze angielskiej to naprawde wielkie umjejetnosci,precyzja i umjejetnosc dobrego wykonczenia akcji strzałem

0

Tarnsfer do nas,jako typową "9"

0

Jak mimo to stawiam na Bale,coś mnie ciągnie do tego chłopaka,oglądam czesto mecze z nim i gra całkiem,całkiem ,dałbym mu szanse na Barce.

0

real? buehehehe idź sobie kibicowac swoim białbym pasztetom :D Najlepszego Cesc

0

co to za capoue?

0

Ja to bym zainwestowął na Neymara,jako na klasyczną dziewiątke,podobno chcą go kupic za kilka lat,wiec czmeu nie już,mógłby sie chłopak rozwijac,a potencjał ma wielki.

0

Ja tam dałbym mu odejśc.Jak wiadomo Dani jest kapryśny i nie układają mu się sprawy z drużyną.Pozatym Montoya jest swietnym zawodnikiem,dałbym mu szanse na 1 skład.

0

Pedro jest świetny,nie moze odejsc,jak ja was sezonowców nienawidze,chłopak zagrał kilka meczy słabiej to odrazu sprzedac,sami sie sprzedajcie.

0

Santana,ale Drogba ma przyjsc za darmo,nie wziąłbys go? nie jest złym zawodnikiem,a kontuzje to zmora Barcy,akurat Persie dobrze rga na skrzydle bo jest lewonożny.A i pomysl o tym ,że XAvi ma 34 lata i nie bedzie grał wiecznie,dlatego Martinez,Natomiast Puyol też już jest starszy i nie tak wydolny jak kiedys,mysle,że silva Badź D>santon to w tej chwili priorytet

0

Coti DAni Alves ma umowe na 150mln Euro,w razie wczesnego wykupu,ale podobno mafioz Anży machaczkała bardzo go chce,a wiem że jest skłonny wydac za niego tyle i dużo więcej.

0

bartekxd rozpierdzieliłes mnie pisząc,że Sergio Busquets jest słabym zawodnikiem.Oglądałes wogóle kiedys mecz Barcy,chłopak potrafi wykonac takie podanie ze z połowy otworzy droge do bramki,pozatym swietnie robi miejsce kolega i nieźle kiwa.Według mnie jeden z najelpszych srodkowych pomocników swiata,o ile nie najlepszy,a jest barzo młodziutki,cała kariera przed nim,sądze ze to obecnie filar Barcelony.

0

Xle bedzie jak Alves odejdzie ,no bo kto by grał na jego pozycji?Chyba ze kupiony by za niego D.Santona to ok.Keita powinien odejsc,według mnie to dobry gracz,ale na Barce jest za słaby.za te 100mln kupiłbym:Silve,RvP,Bale,Martineza,oraz podobno Drogba chciałby do Barcy przejsc za free więc brac go,swietny zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?