Rafał--
Dołączył/a: luty 2012
Zalas
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gol! messiiii
0
alez piękny gol Alexisa
0
Transferem
0
to że Keita odejdzie jest pewne w 99%,natomiast Afellay wątpie aby odszedł,bo Pep na niego postawi bo kontuzji,Adriano zostanie na stówe,natomiast Alba jest nasz,Silva nie przjedzie bo czytałem na stronie Milanu,że odpowiedź jest stanowcza a mianowicie "nie"-szkoda,wzmocnił by nas,a puyol ma juz troche lat-szacunek.Neymar przejdzie za jakieś 2/3 lata do nas,natomiast bardziej o obstawiałbym na tarnferem do barcelony Rvp
0
ej żal żal żal wogóle to real powinien spaśc do Adelante,to jest moje zdanie
0
Jak wygramy w Gran Derbi,to real napoewno straci ejszcze 1pkt gdzieś,obysmy tlyko my nie przegrali meczu :D VEB
0
Prawda jest taka,że powinni zarządzic wprowadzenie na każdym boisku sztucznej murawy,wtedy było by uczciwie i nikt by sie nie czepiał,a kwiaty na boisku to przesada,dawniej grałem w 6-ligowym klubie w piłke i murawa była lepsza .
0
Brawa dla Victora,naprawdę się wykazał,gdybyśmy przegrywali 2-0 mogłoby byc naprawdę ciężko ;/
0
Haha mówiłem z eodrobimy,Nasza Barca!
0
.Tarzan!!!
0
odrobimy,druga połowa Iniesta i Tello
0
obronił brawo victor
0
nieee sprzedawac tello! to świetny zawodnik jak na swój wiek,uważam że może sporo osiągnąc przez najbliższe 5 lat .
0
Napewno bedzie łatwiej z Blues niż z Milanem
0
Ja już tego pajaca nie rozumiem,on chce upokorzyć naszą Barce czy samego siebie?
0
Jestem pewny,że będzie łatwiej niż z Milanem,ale Chelsea też potrafi zaskoczyc więc trzeba bedzie troche wysiłku.
0
*bedzie
0
Ja powiem tak,jesli Messi bede miał ochote do gry,Masche i Pique zagrają jak z Bilbao,a Xavi zagra od 1 minuty,to wygramy.VEB:*
0
Roger to0 zerwij z nią jeśli kochasz Barce
0
Fakt,łatwiejszym już chyba przeciwnikiem byłby Real
0
mam nadzieje,że xavi zagra,ale jeśli nie to pamiętajcie że mamy jeszcze jednego wspaniałego zawodnika-Thiago.
0
jutro na CN bedzie 7-0 dla Barcy zobaczycie wrózka mi to powiedziała :D
0
Naj ;p
0
Brawa dla Andresa
0
Uff aż mi ulżyło
0
w sumie na Playstation da sie zatrzymac Messiego,ale w prawdzie chyba gorzej :D
0
Szkoda,że odszedł,ale fakt jest taki ,że musiałby grzac ławe,a messi spellowac
0
kto to Oier?
0
Wraca bohater,brawo może Mister mu pozwoli wejśc we środę na jakieś 10 min ostatnie oby :)
0
Widac ze Messi jest lepszy od Pele,dawniej piłka było o wiele łatwiejsza,dla porównania,pele dziś to jak ronaldo do Messiego