0

gol! messiiii

0

alez piękny gol Alexisa

0

Transferem

0

to że Keita odejdzie jest pewne w 99%,natomiast Afellay wątpie aby odszedł,bo Pep na niego postawi bo kontuzji,Adriano zostanie na stówe,natomiast Alba jest nasz,Silva nie przjedzie bo czytałem na stronie Milanu,że odpowiedź jest stanowcza a mianowicie "nie"-szkoda,wzmocnił by nas,a puyol ma juz troche lat-szacunek.Neymar przejdzie za jakieś 2/3 lata do nas,natomiast bardziej o obstawiałbym na tarnferem do barcelony Rvp

0

ej żal żal żal wogóle to real powinien spaśc do Adelante,to jest moje zdanie

0

Jak wygramy w Gran Derbi,to real napoewno straci ejszcze 1pkt gdzieś,obysmy tlyko my nie przegrali meczu :D VEB

0

Prawda jest taka,że powinni zarządzic wprowadzenie na każdym boisku sztucznej murawy,wtedy było by uczciwie i nikt by sie nie czepiał,a kwiaty na boisku to przesada,dawniej grałem w 6-ligowym klubie w piłke i murawa była lepsza .

0

Brawa dla Victora,naprawdę się wykazał,gdybyśmy przegrywali 2-0 mogłoby byc naprawdę ciężko ;/

0

Haha mówiłem z eodrobimy,Nasza Barca!

0

.Tarzan!!!

0

odrobimy,druga połowa Iniesta i Tello

0

obronił brawo victor

0

nieee sprzedawac tello! to świetny zawodnik jak na swój wiek,uważam że może sporo osiągnąc przez najbliższe 5 lat .

0

Napewno bedzie łatwiej z Blues niż z Milanem

0

Ja już tego pajaca nie rozumiem,on chce upokorzyć naszą Barce czy samego siebie?

0

Jestem pewny,że będzie łatwiej niż z Milanem,ale Chelsea też potrafi zaskoczyc więc trzeba bedzie troche wysiłku.

0

*bedzie

0

Ja powiem tak,jesli Messi bede miał ochote do gry,Masche i Pique zagrają jak z Bilbao,a Xavi zagra od 1 minuty,to wygramy.VEB:*

0

Roger to0 zerwij z nią jeśli kochasz Barce

0

Fakt,łatwiejszym już chyba przeciwnikiem byłby Real

0

mam nadzieje,że xavi zagra,ale jeśli nie to pamiętajcie że mamy jeszcze jednego wspaniałego zawodnika-Thiago.

0

jutro na CN bedzie 7-0 dla Barcy zobaczycie wrózka mi to powiedziała :D

0

Naj ;p

0

Brawa dla Andresa

0

Uff aż mi ulżyło

0

w sumie na Playstation da sie zatrzymac Messiego,ale w prawdzie chyba gorzej :D

0

Szkoda,że odszedł,ale fakt jest taki ,że musiałby grzac ławe,a messi spellowac

0

kto to Oier?

0

Wraca bohater,brawo może Mister mu pozwoli wejśc we środę na jakieś 10 min ostatnie oby :)

0

Widac ze Messi jest lepszy od Pele,dawniej piłka było o wiele łatwiejsza,dla porównania,pele dziś to jak ronaldo do Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?