0

Masche*

0

Narazie najlepszy na boisku Mache i Iniesta.NIe bluzgajcie na Pinto bo w dóch ostatnich meczach bronił lepiej niż Valdes.

0

w zyciu,Pique to mój ulubiony zawodnik,jest naprawde swietny,druga połowa tego sezonu mu nie wyszłą z powodu kontuzji i kartek,według mnie jeden z najlepszych obronców swiata.

0

Chciałbym go,zwałszcza,że za free a zawodnik dobry,mógłby pograc z 2-3 lata.

0

Dobrze chłopak zagrał :D

0

To było dobre,a tarzan jak wkroczył :D

0

Noo takie wyniki 7-0 to mi pasują,no i dobry występ Afellaya nareszcie :D powrót wielki;d

0

alez bajeczny gol aleksisa

0

Dałby szansę Afellayowi,Keita i tak odchodzi a to kiepski zawodnik,nie rozkminiam tego ustawienia.

0

osobiście ejstem za Balem,dobry zawodnik,mysle z eobrałby nasza taktyke nieziemską

0

Moje zdanie :D.Santon-młody,utalentowany obronca i oczywiscie Alba,a za Martineza wolałbym Muniaina lub Naniego.

0

Alba będzie napewno potrzebny,z Silvą raczej nie wyjdzie bo Milan go nie sprzeda,na jego miejsce moglibyśmy kupic świetnego też obrońcę:Rannochię albo D.Santona.Atak jak dla mnie to RvP albo oczywiście Neymar.

0

Faktycznie odchodzi od Nas wierny przyjaciel i swietny trener,najlepszy.Pełen szacunek dla Mistera,nigdy go nie zapomnę,wy też.ON osiągnął coś nieosiągalnego .

0

Szkoda,to był naprawde świetny trener

0

Ten rusek faktycznie ma w cholere kasy,z tego co słyszałem juz stracilismy Daniego

0

Mecz piękny,kocham Barcelonę ale coś mi mółwiło gdy wylosowano pary cwiercfinałowe,obstawiłem,że finał będzie Bayern-Chelsea i zarobiłem Kilka tysięcy złotych :D AVE,Barca wróci w nastepnym sezonie wielka i mocna jak nigdy VEB

0

Teraz pewnie Lm wygra Real,my zostaniemy upokorzeni na rok (oby tylko na rok patrząc na nasza gre) a w maju Cdr niech wygra jeszcze Athletic no to już bedzie totalna pomyłka.PO tym sezonie smiało osądzic można,że Real jest obecnie od nas LEPSZY. Visca el Barca

0

Ja wam powiem tyle,potrzeba nam 3 dobrych obronców i dobrego bramkarza. I teraz błagam nie pier*olcie że mamy dobrą obronę puy juz sie starzeje,Pique mógłby zostac,Masche zagrał dobrze tylko 2 mecze,a Alves to chyba bardziej napastnik niz obronca,Valdes powinien grac na obronie a nie na bramce ,dzis i ostatnio grał jakby miał połamane obie ręce.W lecie do nas Luiz,Silva,Santon innego wyjścia nie ma,ludzie jak to jest,że my gralismy cały mecz w ich okolicach pola karnego i strzelilismy 2 bramki,a oni mieli 2 akcje i 2 bramki? no bez jaj,miałem wrażenie że obrony nie było wcale.VEB kocham barcelonę,na zawsze nie ejstem sezonowcem i nie bluzgajcie mnie,ale naprawdę trzeba nam obronców bo bedzie po nas.

0

Widac ze Muu szuka kolegów.

0

Na nasze nieszczęście dziś prawdopodobnie zagra David Luiz

0

Dokładnie,Co to za kibice którzy mają klub w dupi*e po 2 przegranych meczach,to jest Barcelona-Potęga

0

Prawda jest taka,że wcozraj ZAGRAŁY piz*y z madrytu lepiej,ale to sie zmieni,Lm nie wygramy niestety bo Z chelsea nie ma szans,cdr jest nasz VEB

0

dziś przegramy,kocham nasza barce ale obecnie brak nam formy,trudno,zemsta bedzie słodka

0

mam nadzieje że wygramy,ale może byc faktycznie ciężko,szkoda ,że Pique prawdopodobnie nie zagra

0

Jupiii!;D

0

Nareszcie :D

0

Powracaj Abi

0

Gol był wyraźny,ah ci sędziowie Hiszpańscy,niewiem czy Mourinho zaoferował im za tępienie Barcy pobyt na tej ich wyspie?:D

0

eh dajcie spokój ja Neymara bym predzje porównał do naszego Tello,bo Neymar umie tlyko szybko biegac,Tello i szybko biega i tworzy dobre akcje, a to ze jest niby jako lepszy niz Messi,to powiem tyle-bez kpin,Pele poprostu dyga się że Messi zapisze się wyżej niż on,Messi juz gra lepiej od pele,tylko nie ma jeszcze tylu rekordów,ale pamietajmy Messi ma 25 lat.

0

Pedro Golazzo bjuti

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?