Rafał--
Dołączył/a: luty 2012
Zalas
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i Jest cenne zwycięstwo
0
według mnie to gol messiego,ale ogólnie brawa
0
Pewnie grał Realem albo espanyolem :D
0
Nawet podobny do tarzana :D
0
Ja czekam na Afellaya,dawno chłopaka nie widziałem na boisku
0
to świetny zawodnik,jestem zadowolony z Naszego Klubu
0
*chłopak
0
Chłopk umie grac :D
0
kacper chyba nie oglądałes ostatnio meczy Barcy skoro chcesz Masche zamieniac na Adriano,Masche gra ostatnio znakomicie
0
Koleś chyba ci się coś po..przestawiało w makuwie,real może nam bez obrazy "ssac"
0
[*]
0
To świetny zawodnik,jeszcze go wszyscy docenią
0
Real może nam buty czyscic
0
Dasz rade,czekamy na Cb Abi
0
Ja to bym kupił CR7 do Barcy
0
Prosze o Thiago Silve w Barsie,jak ostatnio widze nasze mecze to co druga akcja która wyprowadza przeciwnik konczy sie golem.brawa za mecz z racingiem VEB
0
Gol!!!
0
Mam cichą nadzieje,że Tello zagra chociaż od początku 2 połowy
0
Obstawiam 3-0 dla Nas :)
0
Kettger tyle,że Milan nie ma szans z Realem ;/
0
Nie no prawda jest taka ,że Tello powinien grac w pierwszym składzie za Messiego :D
0
Brawa,teraz Messi ma o 3 gole więcej od Krystyny
0
Powinniśmy wygrac,ale nie lekceważmy Bayeru,sami popatrzccie co zrobił Arsenal.
0
nie jest zły
0
Co z tego,że Milan,Real czy Bayern sa lepsze obecnie od naszej Barcelony,ważne ,że wierzymy w nasz zespół
0
Wrócił król,niech żyje król VeB
0
xavi!
0
4 Leo x3
0
messi hattrick!
0
brawa dla Montoyi,zaowdnik 9/10