0

i Jest cenne zwycięstwo

0

według mnie to gol messiego,ale ogólnie brawa

0

Pewnie grał Realem albo espanyolem :D

0

Nawet podobny do tarzana :D

0

Ja czekam na Afellaya,dawno chłopaka nie widziałem na boisku

0

to świetny zawodnik,jestem zadowolony z Naszego Klubu

0

*chłopak

0

Chłopk umie grac :D

0

kacper chyba nie oglądałes ostatnio meczy Barcy skoro chcesz Masche zamieniac na Adriano,Masche gra ostatnio znakomicie

0

Koleś chyba ci się coś po..przestawiało w makuwie,real może nam bez obrazy "ssac"

0

[*]

0

To świetny zawodnik,jeszcze go wszyscy docenią

0

Real może nam buty czyscic

0

Dasz rade,czekamy na Cb Abi

0

Ja to bym kupił CR7 do Barcy

0

Prosze o Thiago Silve w Barsie,jak ostatnio widze nasze mecze to co druga akcja która wyprowadza przeciwnik konczy sie golem.brawa za mecz z racingiem VEB

0

Gol!!!

0

Mam cichą nadzieje,że Tello zagra chociaż od początku 2 połowy

0

Obstawiam 3-0 dla Nas :)

0

Kettger tyle,że Milan nie ma szans z Realem ;/

0

Nie no prawda jest taka ,że Tello powinien grac w pierwszym składzie za Messiego :D

0

Brawa,teraz Messi ma o 3 gole więcej od Krystyny

0

Powinniśmy wygrac,ale nie lekceważmy Bayeru,sami popatrzccie co zrobił Arsenal.

0

nie jest zły

0

Co z tego,że Milan,Real czy Bayern sa lepsze obecnie od naszej Barcelony,ważne ,że wierzymy w nasz zespół

0

Wrócił król,niech żyje król VeB

0

xavi!

0

4 Leo x3

0

messi hattrick!

0

brawa dla Montoyi,zaowdnik 9/10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?