0

gol! messi bedzie hattrick

0

gol,alez scina messiego ;p

0

Pep upada,Barca forme trafi w oczach,nadal wierze w nasz klub,ale sami widziecie jaka jest sytuacja.Jak nie kupimy dobrych graczy typu Silva,Bale,
Hulk,to po nas

0

Za niedługo zostanie raperem bo mu Shakira każe;D

0

Prawda jest taka ,że dla El Guaje nie ma już miejsca w wyjściowej 11,przyznajmy iż Aleksis jest lepszy od Niego i młodszy,wracaj David

0

Chętnie zobaczyłbym Muniese

0

Chyba chcą transfer do Barcy :D

0

uf nareszcie

0

Tarzan jaki ziomal :P

0

ale grubiutki :D

0

Taki gościu,i tak sie zmarnował,szkoda

0

Mourinho do Barcy,Pep do Interu,a Wenger do realu :DD

0

Ja tam wolałbym za niego Garetha Bale

0

VeB.....zobaczycie liga jeszcze będzie nasza

0

No cóż,prawda jest taka ,że La Ligę będzie wygrac bardzo trudno,ale Ja i większosc z Was wciąż wierzy w nasz zespół,mam nadzieje ,że zdobędziemy drugi raz z rzędu Lm :)

0

dokładnie,jestem za

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?