Rafał--
Dołączył/a: luty 2012
Zalas
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gol! messi bedzie hattrick
0
gol,alez scina messiego ;p
0
Pep upada,Barca forme trafi w oczach,nadal wierze w nasz klub,ale sami widziecie jaka jest sytuacja.Jak nie kupimy dobrych graczy typu Silva,Bale,
Hulk,to po nas
0
Za niedługo zostanie raperem bo mu Shakira każe;D
0
Prawda jest taka ,że dla El Guaje nie ma już miejsca w wyjściowej 11,przyznajmy iż Aleksis jest lepszy od Niego i młodszy,wracaj David
0
Chętnie zobaczyłbym Muniese
0
Chyba chcą transfer do Barcy :D
0
uf nareszcie
0
Tarzan jaki ziomal :P
0
ale grubiutki :D
0
Taki gościu,i tak sie zmarnował,szkoda
0
Mourinho do Barcy,Pep do Interu,a Wenger do realu :DD
0
Ja tam wolałbym za niego Garetha Bale
0
VeB.....zobaczycie liga jeszcze będzie nasza
0
No cóż,prawda jest taka ,że La Ligę będzie wygrac bardzo trudno,ale Ja i większosc z Was wciąż wierzy w nasz zespół,mam nadzieje ,że zdobędziemy drugi raz z rzędu Lm :)
0
dokładnie,jestem za