Rafał--
Dołączył/a: luty 2012
Zalas
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi jest wielkim geniuszem,jest wybitny,potrafi zrobić wszystko na boisku nawet jeśli ma 1m2, Iniesta jest znakomitym pomocnikiem,ale nie ma tego poziomu co Messi,nie mówię ze jest gorszy,tylko że ma całkiem inny sposób swojej gry,gdyby nie iniesta Barca by nie była jaką jest.Podróżujmy w przyszłość,ależ to będzie ból jak Xavi i Tarzan skończą karierę.Ciężko sobie to wyobrazić prawda?To już nie będzie to,ale właśnie to w futbolu jest piękne.Trzeba to czuć.VEB-znam ten stan :)
0
Ja tam od pocątku byłem za Luizem,ale uważam że zawodnik na te pozycje bedzie błędem
0
Lucas Sao Paulo widziałbym go w Barcie,swietny player.
0
Ładne ;P
0
kamil1997 wątpie e poleciał na obiad specjalnie do włoch kilkaset kilometrów ;D
0
PO co nam on? mamy świetnych obrońców,Masche prebija samego siebie,Pique wraca-uważam ze tych dwóch jest lepszych od silvy,Puyol też jeszcze pogra2-3 lata,mamy Bartre i Muniese.Wielkim błędem byłoby wydanie na Silve tych 40 mln lepiej aosczędzic na pryszły rok na Neymara.
0
Już go lubie ;p
0
ciekawe czy spotkał się z Henrym
0
MOje zdanie nie minusujcie ;D Wypożyczyć Messiego żeby się rozwinął,w jego miejsce wprowadzic na srodek alexisa,na lewo Tello a na prawo Cuenca.Ogólnie Ville oddać do Barcy B,a Pedro sprzedać i kupić Rasiaka.
0
Ja bym go wysłał do Ajaxu zeby sie rowijał,a dopłacić te 20mln i Eriksena,marzenie swietny zawodnik.
0
Zapraszamy do nas a rok ;)
0
;p;p;p
0
napewno wolałbym Martineza.
0
Never !
0
Wielki Piłkarz
0
wow,prawie odgryzłem sobie palca jak to obaczyłem :(
0
Heh a miało być 110 mln na transfery,a zostało hm? ;DD 25mln ;D jak widać w La Masii rodzą się tylko dobrzy piłkarze,matematyków tam nie ma :)
0
Fajna dziunia :D
0
No i nareszcie mają racje co do napastnika.Ja bym robił tak jesli chodzi o napaste:Tello i Cuenca na wypozycenie,to dobrzy gracze,ale przy takim zasobie ataku nie maja szans,zwłaszcza że Ibi i Villa wracają.Na przyszły sezon zakontraktować Neymara i Bojana.Na wypożyczonych lub sprzedanych z opcją pierwokupu Cuence i Tello wziąć spowrotem za jakieś 3-4 lata,gdyż Villa ma juz swoje lata.Oczywiście lewa obrona Alba,to podstawa,środek dla mnie to Luiz,nie jest strasznie drogi,no ale skoro postawią na doświadczonego Silve też będzie.Wzmacnianie pomocy byłoby błędem gdyż co prawda xavi ma już sporo lat,ale myśle ze w wielkiej formie pogra jeszcze 2-3 lata,Busquets praktycznie nie ma kontuzji,mamy swietnego Thiago,nawet gdyby Keita odeszedł to można podpisac kontrakt z pierwszą drużyną Rafinhe albo Roberto.ewentualnie jesli juz by mieli kupić pomocnika,to dla mnie tylko Toure.
0
czemu messi nie gra w tych złotych butach? Juz ma przecież parę.
0
Brawo Ibiasz
0
Za taką cenę sprzedałbym go.Lubie chłopaka,ale jeśli kupimy napastnika,a Villa wróci do drowia to nie ma gdzie on grać.
0
0
darzy
0
Niech mu się dary Tito Forever,Pep in my heart
0
Mecz będzie niesamowicie ciężki ale wierze w naszą DUMĘ.
0
oo Fajnie :)
0
Trzymaj się ziom3k
0
Never
0
matus0 chelsea zagra w lm w przyszłym sezonie bo wygrała całosc,wiec liga angielska sie nie liczy wtedy.