0

Jeżeli myślicie że na la bambie czasem są posty z dupy a ludzie są totalnie odklejeni to polecam zainteresować się grupami dla właścicieli psów. Najnowszy krzyk mody to chodzenie z gazem pieprzowym a interakcje między psami są wysoce niestosowne xD

0

Co to za bzdury? Pierwsze słyszę o sprzedaży zawodnika i płaceniu mu pensji. Rozumiem wypożyczenie ale nie transfer definitywny. Przecież już lepszym rozwiązaniem byłoby rozwiązanie kontraktu i odejście bez odstępnego niż sprzedaż i dopłacanie…

Ten Capdevila chyba musi wytrzeźwieć.

0

@FutbolFan przy takiej jakości nagrania wszystko da się zrobić. Absolutnie nie jest to żaden dowód.

0

@Tomo1989 silva daje gola z pomocy? Coś się zmieniło od wczoraj?

5

@Ghostface nie mam w swoim otoczeniu ludzi którzy jarają się piłką tak jak ja, a tym bardziej Barceloną.

3

@Rust_Cohle Jak ktoś ma problem żeby wysłowić się we własnym języku, to jak można oczekiwać że poradzi sobie za granicą?

0

@radix71 apple TV

0

@Huck PSG podobno chce za Neya 100mln a koszulki itd nie pomogą bo my mamy problem z FFP a nie gotówką. Dodatkowy zysk bedzie sie liczyć dopiero na nastepny sezon a zarejestrować trzeba od razu. Dodatkowo za Dembele otrzymamy jedynie 25mln a miejsce w FFP zwolni się o max 18-20mln.

0

@Emhyr dokładnie tak, zwłaszcza że za plecami prawdopodobnie będzie biegać Kounde …

0

@Huck Neymar moim zdaniem nierealny, PSG nie puści bo dla nich to sprawa honoru. Ponadto nie stać nas na niego, zwłaszcza że ostatnio często kontuzje łapie ale wciąż Neymar bardziej pasuje niż Silva.

16

W ogóle nie rozumiem idei sprowadzenia Silvy. Tak jest to super zawodnik ale…
Jest drogi a przy tym za tydzien skończy 29lat. Jest środkowym pomocnikiem lub fałszywym prawo skrzydłowym, tymczasem środek pomocy już jest dobrze obsadzony ( Oriol, FDJ, Pedri, Gavi, Gundogan, Fermin), natomiast na prawej stronie nie mamy ofensywnego obrońcy więc idea fałszywego skrzydłowego nie ma sensu. No i kolejna sprawa, to bardzo robry zawodnik ale nie jest to typ gracza który daje liczby. On nie notuje masy goli i asyst a nam właśnie takiej postaci brakuje. Jedyny zawodnik w kadrze który jest aktualnie gwarantem liczb to Lewy… trochę mało.

0

@Zawsze_Wierny tylko Neymar może spędzić pół sezonu w szpitalu i zaliczy przy tym około 40 G/A a Dembele bliżej do 40 strat w meczu niż G/A w sezonie. Ponadto nawet Neymar jest mniej połamany niż Dembele.

0

@TheNekro94 wszystko zależy od warunków. Za dużą kasę nie możemy ale jeżeli to by była jakaś wymiana za Dembele ( ja ogólnie nie wierze że ten transfer jest możliwy ) to lepiej mieć Neymara niż nie mieć. Zwróć uwagę że ostatnio my nawet nie mamy tych najważniejszych meczy w sezonie. Neymar zwykle wypada na 1/8 albo 1/4 LM a my z grupy nie możemy wyjść.

0

@TheNekro94 Myślę że to nie kwestia opierania projektu na kimś ale potrzeby zawodnika który umie zrobić przewagę. Neymar nawet z kontuzjami robi lepsze liczby od Dembele. Brazylijczyk w 2360 minut w zeszlym sezonie zrobil 35G/A. Dembele w 2169 17G/A

3

@TheNekro94 Porównywanie Neymara do Dembele to obraza dla brazylijczyka. Neymar w 4 lata zagrał dla nas 5k minut wiecej niż Dembele w 6 a liczby ma tak znacząco lepsze że nawet nie chce mi się ich przytaczać. Najebany Neymar wyciągnięty z urodzin siostry jest lepszym piłkarzem od Dembele.

1

@FcPortoFan1999 może i techniką tak, tylko bronić nie potrafią a kultura gry na poziomie orlika. Widać to na tle jakiejkolwiek drużyny która potrafi się dobrze bronić i ustawiać. Do tego mental 5 latków, dlatego wciąż grają w 1 lidze. Ostatnie 2 mecze pokazały że to nie jest solidna ekipa, zwyczajnie na tle reszty ligi są dobrzy technicznie.

1

@Sulimo przepis o młodzieżowcu nie jest dobry tylko patologiczny. Jak młody zawodnik jest dość dobry to klub go wystawi bez względu na to ile ma lat ale przez durny przepis mamy masę zawodników w klubach którzy są tam tylko dlatego że jeszcze mają status …

3

@FcPortoFan1999 czyli dzień jak co dzień. Oni nawet jak strzelają 3 - 4 bramki to mają około 5 setek zmarnowanych.

1

@TR3YWAY Ale różnica jest taka że na PO mamy Desta i SR. Szału nie robi…

0

To się robi męczące, ile razy można powtarzać że to za ile sprzedaje się piłkarza zależy nie tylko od umiejętności ale również pozycji klubu sprzedającego. Kluby z Anglii mają kasy jak lodu i im zwisa 10-20mln euro, my liczymy każdego euro cent

0

@tristan87 ale pokazał zdjęcie plakatu w barwach PO xd

0

@Emhyr Dembele po prostu chce mieszkać w muzułmańskim, francuskojęzycznym kraju. Wybór prosty.

1

@Ironman Wiesz... my na PO mamy Desta i SR. Z całym szacunkiem ale gorzej nie będzie.

1

@Lordzi A to jest klasyka, taka sama zasada z wychowankami, 17 lat i potrafi prosto kopnąć piłkę? Od razu do 1 składu, drugi Messi, Xavi, Iniesta. Potem rynek weryfikuje, idzie taki młokos na wypożyczenie do klubu la liga i kończy 3 lata później na cyprze.

4

@against_modern_football No spokojnie, jest jeszcze Kounde.

1

@Artysta9 no właśnie problem w klubie, bo przepłacaliśmy zawodników. Gdyby taki Lenglet zarabiał 8mln brutto a nie 16 to dawno byśmy go sprzedali a nie bawili się w wypożyczenia. Już nawet legendy krążyły że Bartomeu rozdawał kasę na prawo i lewo, wystarczyło przyjść i powiedzieć że chce się więcej.

6

@Artysta9 oj chłopie w jakim Ty świecie żyjesz xD jak ktoś dostanie kontrakt na mocy którego ma zarabiać kwotę x przez 5 lat i w trakcie trwania umowy wyjdzie że daje dupy to będzie pilnował kontraktu 3x bardziej bo wie że już takiej kasy w życiu nie zarobi.

0

@Artysta9 prosta sprawa, mamy masę przepłaconych zawodników. Zawodnik x zarabia w Barcelonie 2x tyle ile powinien. Klub który chciałby go sprowadzić musi mu zaoferować pensję przynajmniej podobną. Nikt nie odejdzie mając 4 lata przepłaconego kontraktu w Barcelonie… Na szczęście sprzątanie po Bartomeu trwa.

0

@szkutnik91 wiadomo ile płacił Bayern?

14

no to kiedy ten Silva? bo jeszcze w kolejce Cancelo czeka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?