Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@macio_944 a to nie wiesz że chłop otwarcie popierał trzaskowskiego?? :o
32
@macio_944 Zawsze wiedziałem że PO jest formacją skrajną i niebezpieczną, ciesze się że również dochodzisz do takich wniosków.
26
@RoberDzik czemu ktoś ma Cie zlinczować? To jakiś 10 post o tym dzisiaj, warto dodać że chłop to zadeklarowany wyborca Trzaskowskiego :)
Edit
@Luciano99 no ale to już klasyka, wszędzie gdzie się da to zaraz leci polityka, a jak nie polityka to wchodzi jakiś aktywizm i forsowanie swoich przekonań na podstawie jednostkowego wydarzenia, plotkach i półprawdach.
1
@Zoker Oficjalne info Konfa po wyborach wchodzi w koalicję z PEŁO.
0
@Piernik Wiadomo chociaż czy broń miał legalnie?
5
@KrwawiaceoczyVEB ja mam problem z tym brazolem, za każdym razem jak dowiem się że strzelił bramkę, to po obejrzeniu powtórek zamiast zachwytu mam niesmak z poziomu tej ligi. Ja mam wrażenie że taki Raków Papszuna rozjechałby ligę brazylijską grając na pół gwizdka.
0
@marcin62 a o co chodzi bo nie znam sprawy??
0
@Emhyr Co za zbieg okoliczności! Arabia to bardzo nowy, świeży temat, myślę że idealny kierunek.
1
@Firestone I zrobił to po transferach zimowych a nie z kadrą Koemana. Pierwsze 32 mecze Xaviego: 17w 8d 7l, pierwsze 32 mecze Koemana 17w 7d 8l gdzie Koeman ma minimalnie lepszą średnią bramkową.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Firestone ale to czego oczekiwałeś od trenera który pół kadencji nie ma prezydenta, nie dostaje żadnych gotówkowych transferów a zawodnicy w między czasie zgadzają się odraczać pensje na x lat. Do tego otrzymał drużynę po laniu od Bayernu 8:2 i w drugim sezonie odszedł Messi pomimo zapewnień że będzie.
1
@Firestone Koeman był arogancki to źle, a działania klubu który robił wszystko żeby utrudnić mu życie, kłamał, robił czarny PR itd to spoko?
Moim zdaniem nie ma co w ogóle porównywać Koemana do innych trenerów bo Holender pracował w absurdalnych warunkach, chyba najgorszych we współczesnej historii klubu.
0
@Kgorecki2500 po pierdyliardzie postów dziennie szczucia na Konfe i jej wyborców, można faktycznie trochę przesadzić z interpretacją treści.
9
@barcelonaLM ale wiesz że Biedroń we Wrocławiu wystawił jako jedynkę dosłownie, typa z którym sypia i tak wprowadził go do sejmu i jakoś nikt z tego afery nie zrobił. Podwójne standardy czy jak? Wejść jako dwójka z list Konfy to praktycznie misja niewykonalna.
4
@norbi77 Wstaw jakiś gówno filmik na którym jest jakiś gówno argument, rób wielkie halo że coś nie ma sensu... To ja Ci teraz policzę jak to wygląda w praktyce. Płace 2200zł zusu miesięcznie, składka emerytalna to ok 20% czyli 400zł z hakiem. JDG w Polsce mamy 2mln, jeżeli wszystkie osoby na JDG przestałyby płacić składki emerytalne to koszt dla budżetu wyniósłby oszałamiające 800-900 mln zł rocznie! A ja nie płacę najniższych stawek więc myślę że średnia jest niższa. Dla porównania, koszt podniesienia 500+ do 800zł miesięcznie to niecałe 70 MLD złotych rocznie.
2
@Comentateiro Wstawaj mistrzu, zesrałeś się.
2
@Tomo1989 Jaki błąd dla nas? Przecież przy podpisywaniu umowy nikt nie wyobrażał sobie że przyjdą państwa kluby i dadzą 222mln euro za piłkarza plus bonusy dla zawodnika itd… zwróć uwagę że od tamtej pory nikt nawet nie zbliżył się do 200mln euro za transfer. Nie mieliśmy nic do gadania przy tym transferze.
1
To są jakieś jaja, mają kasy jak lodu ale mają wywalone i nie chcą zapłacić, po czym dostają śmieszną karę która żadną karą nie jest. Karą dla Al nasr jest zapłacenie tego co mieli zapłacić… jak to zrobią to zakazu transferowego nie ma… powinni dostać karę 3 okienek lub zapłacenie i zakaz na jedno okienko.
0
@Bobo25 widzę że to już niestety szczyty Twojej elokwencji, no cóż, mówi się trudno. Miłego wieczoru.
0
@Bobo25 zabawne, jak wiele bzdur można sobie uroić w głowie na podstawie wyimaginowanych narracji, zaczynam się o Ciebie martwić.
0
@Herato nie ma nic gorszego niż sprowadzanie dyskusji o NFZ do prywatyzacji. Sprywatyzować można na milion sposób i na świecie mamy różne tego efekty, są prywatne służby zdrowia które są świetnie zorganizowane jak np Singapur oraz są też takie które nie działają jak ta w USA.
Na pewno NFZ potrzebuje gruntownej restrukturyzacji, najlepiej w ogóle zaorać to i zbudować nowy system, a to czy będzie państwowy czy prywatny nie ma znaczenia, jeśli będzie działać.
0
@Bobo25 no tak, napisz coś głupiego, tłumacz się że inni nie mają poczucia humoru, jednocześnie cisnąć z tego że jakiś polityk nie mówi wszystkiego na poważnie xD ale trzeba mieć papkę zamiast mózgu żeby pisać takie glupoty.
0
@Bobo25 jeżeli wchodzisz do sejmu i od Twojego poparcia zależy istnienie rządu to jesteś wstanie blokować ustawy ale nie jesteś wstanie znosić te już istniejące, ale nie martw się mordo kiedyś i Ty zaczniesz myśleć zanim napiszesz coś głupiego w internetach.
5
@Encore widziałem już kilku zawodników którzy myśleli że jak nabiorą 10kg mięśni to będą nie do zatrzymania. Kończyło się zawsze odwrotnie, zjazd 2 lvle i koniec poważnej kariery.
0
Zarobki FDJ to jest odroczona kasa a nie regularna pensja. Widze labamba ma pamiec zlotej rybki.
1
@Safrani no i mamy to, odklejka roku 2023 już wybrana!
1
@DonCarletto nie udawajmy że Liverpool to biedny zespół którego nie stać na transfery.
0
@Emhyr Najbardziej absurdalne w nowym spalonym jest to, że ta zmiana ma niby spowodować więcej bramek ale paradoksalnie promuje drużyny które się bronią bo linia obrony nie będzie mogła teraz grać wysoko. Taka zmiana skończy się tym że wystarczy bronić się w 10 i zostawić jednego sprintera na szpicy do którego będzie posyłać się lagi.
1
Sprzedaż Ferrana jest kłopotliwa bo przez amortyzacje albo stracimy albo wyjdziemy na zero. Raczej większych szans na grę mieć nie będzie chociaż trzeba mieć na uwadze że nie mamy za dużo opcji na LW a nikt tam nowy nie przyjdzie.
Moim zdaniem jeśli będzie 20-30% lepszy niż w zeszłym sezonie to może być wartościowym zmiennikiem, pierwsze 2-3 miesiące po transferze wyglądał dobrze.
0
@Medium mam na myśli przyszły rok