Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Mam informację ze środowiska sędziowskiego że PiS już próbuje się dogadać z Konfą na wspólne rządy po wyborach ale osobiście nie wierze w to że to się uda. Myślę że PiS by na bank chciał, tylko taka koalicja nie ma zwyczajnie prawa bytu. Konfederaci wiedzą że koalicja z pisem byłaby jak pocałunek śmierci a ich postulaty całkowicie się wykluczają.
0
Franek gra chyba tylko po to żeby Garcia miał szansę się nie skompromitować, a Robercik ze względów marketingowych.
1
@michal26 już politycy PSL’u zaczynają mówić że jeśli Konfa odstawi Brauna to mogłaby wejść do rządu opozycji :)
4
@RoberDzik z kim? XD
5
@Deviler dla Bayernu atrakcyjna cena, jedyne 150mln euro.
5
@michal26 po co mu matura jak ma ponad 100 doktoratów xD
2
@arasz1819 bardzo mało jakości było z naszej strony. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak mało bramek zdobyliśmy i kiedy tak ciężko szło nam kreowanie okazji. Po każdym meczu 1:0 czułem się o rok starszy.
7
Kessie to jest najbardziej drewniany pomocnik w całej historii klubu…
3
To mistrzostwa jest warte jakieś 5 pucharów. Przecież to jaką my mamy mierną kadrę jest aż nieprawdopodobne xd mamy może 11-12 zawodników na poziomie i reszta to są parodyści.
0
Ja nie ogarniam jakim cudem Ferran taki zjazd zaliczył. On miał naprawdę dobry początek w zeszłym sezonie.
0
@Firestone jak już powinieneś napisać: kto w takiej sytuacji podaje do Ferrana xD klasowy napastnik jak wychodzi po piłkę to nie może dać się wyprzedzić.
0
@Azi nie wiem jaki, ale Ferran sam wychodził do tej piłki i nie powinien dać się wyprzedzić. Lewy by tego nie stracił
0
@LukaszFan Frenkie dobrze gra
11
Garcia pląta się pomiędzy obroną a pomocą i tylko przeszkadza.
2
Lewy zrobił akcje sezonu na lewym skrzydle xd
0
@partymaker pis mógł zyskać po akcjach z Marciniakiem.
0
Ja tego nie ogarniam, milion razy napisano że Barca będzie wiedzieć co może zaproponować na początku tygodnia, a dosłownie co kilka godzin dostajemy informację jakby sytuacja się pogarszała i czas uciekał… Jakby Messiemu nie pasowało czekanie w ogóle to by już ten kontrakt z Arabią podpisał.
1
Komentarz usunięty
19
Komentarz usunięty
9
@Borneo a co miał powiedzieć? Miał do wyboru to albo koniec kariery sędziowskiej…
1
@Safrani No i już poszło dementi od sportu
0
@Safrani to się okażę, ja jestem całkowicie spokojny o LM
1
Dziennik ABC to brzmi trochę jak ASZ i prawdopodobnie ma taką samą wiarygodność.
1
@Zoker Ale kogo byś ściągnął i ilu młodych chciałbyś wystawiać? Mieliśmy przecież grać Fatim i Ferranem, okazało się że inwestowanie w nich to póki co strzał w kolano. Do tego Gavi, Pedri i Balde to bardzo młodzi piłkarze. Araujo Kounde i Dembele to też nie są weterani a Raphinha dopiero 1 sezon w topowym klubie gra.
0
@Zoker To jest takie gdybanie, co by było gdyby. Lewy w lidze zrobił 30G/A chyba w 32 meczach. Łącznie strzeliliśmy w lidze 69 bramek. Jak widać całkiem okazały dorobek. Myślę że Lewy zwłaszcza w 1 części sezonu był kluczowy.
1
Przy tym co się dzieje na rynku powinniśmy się naprawdę cieszyć że udało nam się sprowadzić Lewego. Aktualnie Bayern, Real, Chelsea i United muszą ściągnąć topowego snajpera, a na rynku praktycznie dostępnych nie ma. A przynajmniej nie ma takich których można wyjąć za przyzwoite pieniądze i gwarantują masę bramek. Kane i Osimhen będą kosztować prawdopodobnie astronomiczne kwoty a alternatyw brak.
0
@Volk Modrić w piłkę na najwyższym poziomie zaczął grać mając jakieś 25-27 lat. Busi mając 20.
0
Według Asa Benzema w Al-Ittihad, prawda to?
60
@Rewolucja123 zostawmy finanse ludziom którzy na tym się znają. Według niektórych to my już zbankrutowaliśmy 5x w trzech ostatnich sezonach.
40
Europejska nagroda budownictwa xD Widzę nieźle się tam bawią... nagroda za 3 palety i parking?