1

@Medium Mam informację ze środowiska sędziowskiego że PiS już próbuje się dogadać z Konfą na wspólne rządy po wyborach ale osobiście nie wierze w to że to się uda. Myślę że PiS by na bank chciał, tylko taka koalicja nie ma zwyczajnie prawa bytu. Konfederaci wiedzą że koalicja z pisem byłaby jak pocałunek śmierci a ich postulaty całkowicie się wykluczają.

0

Franek gra chyba tylko po to żeby Garcia miał szansę się nie skompromitować, a Robercik ze względów marketingowych.

1

@michal26 już politycy PSL’u zaczynają mówić że jeśli Konfa odstawi Brauna to mogłaby wejść do rządu opozycji :)

4

@RoberDzik z kim? XD

5

@Deviler dla Bayernu atrakcyjna cena, jedyne 150mln euro.

5

@michal26 po co mu matura jak ma ponad 100 doktoratów xD

2

@arasz1819 bardzo mało jakości było z naszej strony. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak mało bramek zdobyliśmy i kiedy tak ciężko szło nam kreowanie okazji. Po każdym meczu 1:0 czułem się o rok starszy.

7

Kessie to jest najbardziej drewniany pomocnik w całej historii klubu…

3

To mistrzostwa jest warte jakieś 5 pucharów. Przecież to jaką my mamy mierną kadrę jest aż nieprawdopodobne xd mamy może 11-12 zawodników na poziomie i reszta to są parodyści.

0

Ja nie ogarniam jakim cudem Ferran taki zjazd zaliczył. On miał naprawdę dobry początek w zeszłym sezonie.

0

@Firestone jak już powinieneś napisać: kto w takiej sytuacji podaje do Ferrana xD klasowy napastnik jak wychodzi po piłkę to nie może dać się wyprzedzić.

0

@Azi nie wiem jaki, ale Ferran sam wychodził do tej piłki i nie powinien dać się wyprzedzić. Lewy by tego nie stracił

0

@LukaszFan Frenkie dobrze gra

11

Garcia pląta się pomiędzy obroną a pomocą i tylko przeszkadza.

2

Lewy zrobił akcje sezonu na lewym skrzydle xd

0

@partymaker pis mógł zyskać po akcjach z Marciniakiem.

0

Ja tego nie ogarniam, milion razy napisano że Barca będzie wiedzieć co może zaproponować na początku tygodnia, a dosłownie co kilka godzin dostajemy informację jakby sytuacja się pogarszała i czas uciekał… Jakby Messiemu nie pasowało czekanie w ogóle to by już ten kontrakt z Arabią podpisał.

1

Komentarz usunięty

19

Komentarz usunięty

9

@Borneo a co miał powiedzieć? Miał do wyboru to albo koniec kariery sędziowskiej…

1

@Safrani No i już poszło dementi od sportu

0

@Safrani to się okażę, ja jestem całkowicie spokojny o LM

1

Dziennik ABC to brzmi trochę jak ASZ i prawdopodobnie ma taką samą wiarygodność.

1

@Zoker Ale kogo byś ściągnął i ilu młodych chciałbyś wystawiać? Mieliśmy przecież grać Fatim i Ferranem, okazało się że inwestowanie w nich to póki co strzał w kolano. Do tego Gavi, Pedri i Balde to bardzo młodzi piłkarze. Araujo Kounde i Dembele to też nie są weterani a Raphinha dopiero 1 sezon w topowym klubie gra.

0

@Zoker To jest takie gdybanie, co by było gdyby. Lewy w lidze zrobił 30G/A chyba w 32 meczach. Łącznie strzeliliśmy w lidze 69 bramek. Jak widać całkiem okazały dorobek. Myślę że Lewy zwłaszcza w 1 części sezonu był kluczowy.

1

Przy tym co się dzieje na rynku powinniśmy się naprawdę cieszyć że udało nam się sprowadzić Lewego. Aktualnie Bayern, Real, Chelsea i United muszą ściągnąć topowego snajpera, a na rynku praktycznie dostępnych nie ma. A przynajmniej nie ma takich których można wyjąć za przyzwoite pieniądze i gwarantują masę bramek. Kane i Osimhen będą kosztować prawdopodobnie astronomiczne kwoty a alternatyw brak.

0

@Volk Modrić w piłkę na najwyższym poziomie zaczął grać mając jakieś 25-27 lat. Busi mając 20.

0

Według Asa Benzema w Al-Ittihad, prawda to?

60

@Rewolucja123 zostawmy finanse ludziom którzy na tym się znają. Według niektórych to my już zbankrutowaliśmy 5x w trzech ostatnich sezonach.

40

Europejska nagroda budownictwa xD Widzę nieźle się tam bawią... nagroda za 3 palety i parking?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?