4

@Allbi dziwne że Arnolda gra biały aktor, myślę że powinni obsadzić w roli głównej jakiegoś czarnoskórego aktora a nie Schwarzenegger'a

0

@pax Aha czyli Frenkie w ogóle nie pracuje w obronie i destrukcji, w ogóle nie pokrywa przestrzeni które Busquets zostawia wolne bo fizycznie nie wyrabia, Frenkie w ogóle nie wspomaga Hiszpana w rozegraniu i w ogóle nie jest tak że są momenty kiedy to Frenkie jest wklejony w linie obrony a Busi operuje wyżej. No i najważniejsze, to nie jest tak że Busquets zaczął dobrzy wyglądać w momencie w którym zaczął grać z Frenkim na 2 pivotów, to wszystko to tylko zbiorowa fatamorgana a Busquets ostatnie lata grał na najwyższym światowym poziomie tylko koledzy nie dojeżdżali.

2

Z jedną rzeczą się nie zgodzę w tym artykule, Busquets owszem wyglądał dobrze w tym sezonie ale moim zdaniem, tylko wtedy kiedy graliśmy na 2 pivotów z Frenkim obok niego. Kiedy Holendra brakowało to Busquets bez asekuracji już tak dobrze nie wyglądał.

Ale artykuł bardzo dobry.

0

@Patro98 Kessie to nie jest defensywny pomocnik, Kessie to ósemka i to dość ograniczona technicznie i mało kreatywna.

1

Wielki szacunek dla Busquetsa, legenda i wybitny piłkarz, zawodnik który przez lata definiował pozycję ŚPD. Myślę że teraz dopiero możemy mówić o nowym projekcie, do tej pory wszystko kręciło się dookoła Busiego, teraz pora znaleźć nowe rozwiązania.

0

@JordiAlbion z całym szacunkiem ale ogranie Liverpoolu i Chelsea z tego sezonu to nie jest dla mnie ani cud ani wyczyn. W zeszłym sezonie była całkiem inna historia i Real był słabszy w 1/8 1/4 i 1/2

3

Ja tylko przypomnę wszystkim że Real te wszystkie cuda to zwykle w rewanżu na Bernabeu wyczynia a teraz będzie mecz na Etihad.

0

@Esteban_ nie oglądam City na codzień, dzisiaj cała obrona jest obsrana jak Real zbliża się do pola karnego.

0

Obrona City to jest dramat, jedynie Walker jest coś wart…

0

Niemożliwe przecież Real już awansował więc jakim cudem remis?

4

Pierwsza połowa pierwszego dwumeczu a z tego co czytam to City już odpadło.

0

@Rust_Cohle tak Real zaplanował że wyjdą z połowy raz na 45 minut xD

0

@Rust_Cohle co ma akcja z kontry do kontrolowania meczu?

0

@Rust_Cohle nie byli, nie oddali strzału

1

@Rust_Cohle Real ma taką kontrole że w 30 minut jest 72/28 w posiadaniu i 6/0 w strzałach. Mam nadzieje że Real dalej będzie tak kontrolować mecz.

1

@Tomo1989 Busi przez wiele lat był najlepszy na swojej pozycji, niestety najlepsze lata ma już za sobą.

6

Przedłużenie Dembele ma sens tylko jeśli dostanie niski kontrakt z bonusami za rozegrane mecze i G/A inaczej zablokujemy sobie budżet płacowy zawodnikiem który może będzie dostępny a może nie, ale raczej pól sezonu spędzi w szpitalu.

1

@DonCarletto nikogo, sprzedaż Dembele to czysty zarobek bo transfer się zamortyzował już, więc na PS mógłby grać Messi lub Raphinha. Hajs z Dembele pomógłby zarejestrować zawodników.

0

@Emhyr boli mnie mega słaby występ Abde??

1

@Bartula no raczej nie

0

@DonCarletto jak chcesz wygrywać wszystko to skład budujesz z gwiazd lub zawodników minimum dobrych lub utalentowanych a Abde jest zwyczajnie przeciętniakiem, ta Osasuna to jego maks.

0

@DonCarletto no nie, skończmy z tą bylejakością jak ktoś jest za słaby to grać nie powinien i kropka. Jak nie masz dobrego LS to albo kupujesz dobrego albo grasz bez LS a nie wpuszczasz kolejnego średniaka. Zagra kilka beznadziejnych meczy i nikt już nie będzie pamiętać jak chciano go ściągać pomimo że nic nie pokazał.

0

@MesQueUnClub96 kogo zjada? Abde ma 7 g/a w 29 meczach. No potwór normalnie, zjada wszystkich na śniadanie, nowa nadzieja Barcy…

0

@MesQueUnClub96 aha czyli chcesz zastąpić jednego średniaka drugim? Genialny pomysł

0

Nie rozumiem jak można chcieć ściągnąć Abde po sezonie… chłopak gra na poziomie maks średniaka la liga.

0

@Hadim w zeszłym roku chodziły plotki że PSG chce za niego 100mln, Neymar wciąż wykręca kapitalne liczby i nikt nie rozwiąże z nim kontraktu za frajer. PSG nie jest tak głupie.

0

@Hadim nie, chcą go sprzedać za kase, szejk na bank nie odda za darmo typa który kosztował 220mln euro.

3

@Hadim Neymar ma ważny kontrakt z PSG

8

@krol211 mało popularna odpowiedź ale moim zdaniem model socios zwyczajnie już nie działa. To fajnie brzmi że klub jest w rękach kibiców ale niestety prowadzi to do patologi typu niegospodarność i brak ciągłości projektu. Prezydent zmienia się co kilka lat i jego priorytetem jest wygranie wyborów.

14

@Emhyr no oczywiście że nikt nie chce odejść, dostali kontrakty na x lat, grają piach i siedzą w ciepłej Barcelonie. Gdzie mają iść? Do Crystal Palace?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?