0

Dobrze że Chelsea sobie odpocznie od LM za rok bo to jest wręcz niemożliwe żeby wydać tyle kasy i być tak słabym.

0

@Kamiloza91 jeśli myślisz że Dembele zgodzi się na transfer do Atleti a Ci puszczą Felixa za mniej niż 100mln to sorry ale jesteś naiwny.

4

6 minuta i Camavinga już objechany jak dziecko skończył z żółtą kartką. Nasi skrzydłowi przez 90 minut nawet blisko nie byli…

4

@Maynard666 tak tylko że zarabia ok 20mln euro a jednak jest zmiennikiem

0

@goldmetaxa co Ty mówisz, za rok na bank odpali.

0

@Toretto Znowu zaklinanie rzeczywistości, zaczął się lepiej prowadzić i ... kontuzja na pół roku. Dembele już w tym sezonie nie wróci, wypadł w styczniu więc jak pytasz kogo w zamian to odpowiedź jest prosta, kogokolwiek kto będzie grać.

0

@Faro ja to bym polemizował z tymi 2 dobrymi meczami, Kessie zagrał dobrze jeden mecz kiedy cały mecz broniliśmy się na swojej połowie. W ligowym klasyku strzelił bramkę i tyle, żadne wybitne zawody.

1

@Kondziubarca warto dodać że w tych 10 meczach mamy 3 drużyny ze środka tabeli które nie grają już o nic i 3 drużyny które są w okolicy strefy spadkowej. Wystarczy wygrać te mecze i jest mistrz.

0

@talizmo wszyscy wyglądają słabo? Pedri i Frenkie w tym sezonie wyglądają kapitalnie a niestety ich nie ma, Araujo, Christensen to chyba najlepsza para stoperów aktualnie, Balde wygląda dobrze, Gavi rozgrywa dobry sezon, Lewy miał fenomenalną pierwszą rundę, MATS wyczynia cuda. Nawet Busquets grając obok Frenkiego wygląda bardzo dobrze. Problemem są skrzydłowi i zmiennicy w pomocy. Ferran, Raphinha, Fati, Kessie i Sergi Roberto to nie są zawodnicy którzy powinni grać w wyjściowym składzie i o ile jeden taki zawodnik w 11stce nie jest problemem, to jak mamy ich wszystkich to jest katastrofa.

1

@Kapitan hawk Wystarczy że wróci Frenkie i nasza gra już się poprawi bo do jego kontuzji jakoś to wyglądało. Jeśli Pedri wróci w tym sezonie to już w ogóle będzie rewelacyjnie, na Dembele nie liczę. Zostało 10 kolejek do końca, żeby zostać mistrzem musi wygrać raptem 6 o ile Real wygra wszystkie swoje mecze.

1

@Salchent no on nie jest od niczego

2

Tak hejtujemy napastników a czy ktoś pamięta że Kessie jest na boisku? XD

3

Alba > Fati na lewym skrzydle

0

@Firestone no nie, zagrał taki sam paździerz jak inni.

0

@Firestone no tak, bo Fati to wybitne zawody rozegrał…

2

Nasz środkowy ofensywny pomocnik stwierdził że nie wyprowadzi kontrataku bo nie potrafi i podał do Busiego… litości

0

Alba by się przydał, Balde dzisiaj szału nie robi. Bardzo niedokładny przy wrzutkach.

0

Dobra trzeba napisać w końcu coś pozytywnego, za tydzień powinien już wrócić Frenkie.

1

@kolomen2 po tym sezonie

1

Co za paździerz… nie da się tego oglądać

1

Widzę pewne pozytywy, nasz atak nie odstaje poziomem od lini pomocy :)

4

Nie potrafię zrozumieć jak można krytykować Lewego po takich meczach, jak widzę w jaki sposób my staramy się atakować to cud że w ogóle coś czasem strzelimy. Przecież bez Pedriego i FDJ wyglądamy jak przeciętniak z ekstraklasy. Oczywiście gra Lewego dupy nie urywa ale przy takiej kreacji to nawet Halland by nic nie ugrał.

3

Jakby do tej lini pomocy wsadzić Krychowiaka to myślę że poziom kreatywności raczej by się nie zmienił.

0

@Mixtape Xavi ma tak wąski skład że nie mam pojęcia o jakich pupilach mówisz.

11

Oglądam studio na eleven przed meczem i ręce mi opadają. Porównywanie Gaviego do Viniciusa to jakiś absurd… Gavi wchodzi może agresywnie ale nigdy nie brutalnie, jak Ramos i Pepe łamali nogi to wszyscy siedzieli cicho. Natomiast Brazol ordynarnie pajacuje, obraża sędziów, symuluje, dyskutuje i jeszcze go bronią…

2

Z Fatim na rambli jest mniej więcej tak: „O zajebiście, Fati w pierwszym składzie”, a potem „Jezu, niech go ktoś zmieni bo gramy w 10” i potem znowu „O Fati w pierwszym, zajebiście”.

Jest jeszcze wersja kiedy Fati zaczyna na ławce, ludzie chcą żeby wszedł bo Raphinha albo Ferran kaleczą, po czym Fati dostaje note 2/10 będąc na boisku 20minut.

3

VAR nie zmienia decyzji na niczyją korzyść, VAR zmienia błędne decyzje.

2

@tristan87 Podsumujmy sobie 6 lat Dembele w Barcelonie.
178 meczy 40 bramek i 41 asyst.

Dembele średnio gra raptem 30 meczy w sezonie (we wszystkich rozgrywkach) na minimum 48 i średnio na sezon notuje ok 14 G/A.
Przypomnijmy, 150mln euro i wysoka pensja. 6 lat płacimy za potencjał i robienie wiatru.

0

@slayer ja nie twierdze że to by było świetne rozwiązanie, ani nie twierdze że w ogóle by się udało bo Raphinha bronić raczej nie umie, zwyczajnie mam wrażenie że jego umiejętności ofensywne bardziej pasują do PO niż skrzydłowego. Ma świetne dośrodkowanie i dobre zejście do środka ale nie radzi sobie w pojedynkach jeden na jeden.

0

@Ghostface BRAWO, A WIDZIAŁEŚ ŻEBY KIEDYŚ KTOŚ ZMIENIŁ POZYCJĘ NA TAKĄ SAMĄ? Różnica między wahadłem a obroną aż tak duża nie jest, dobrze że nie podałeś przykładu bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?