Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kolomen2 po tym sezonie
1
Co za paździerz… nie da się tego oglądać
1
Widzę pewne pozytywy, nasz atak nie odstaje poziomem od lini pomocy :)
4
Nie potrafię zrozumieć jak można krytykować Lewego po takich meczach, jak widzę w jaki sposób my staramy się atakować to cud że w ogóle coś czasem strzelimy. Przecież bez Pedriego i FDJ wyglądamy jak przeciętniak z ekstraklasy. Oczywiście gra Lewego dupy nie urywa ale przy takiej kreacji to nawet Halland by nic nie ugrał.
3
Jakby do tej lini pomocy wsadzić Krychowiaka to myślę że poziom kreatywności raczej by się nie zmienił.
0
@Mixtape Xavi ma tak wąski skład że nie mam pojęcia o jakich pupilach mówisz.
11
Oglądam studio na eleven przed meczem i ręce mi opadają. Porównywanie Gaviego do Viniciusa to jakiś absurd… Gavi wchodzi może agresywnie ale nigdy nie brutalnie, jak Ramos i Pepe łamali nogi to wszyscy siedzieli cicho. Natomiast Brazol ordynarnie pajacuje, obraża sędziów, symuluje, dyskutuje i jeszcze go bronią…
2
Z Fatim na rambli jest mniej więcej tak: „O zajebiście, Fati w pierwszym składzie”, a potem „Jezu, niech go ktoś zmieni bo gramy w 10” i potem znowu „O Fati w pierwszym, zajebiście”.
Jest jeszcze wersja kiedy Fati zaczyna na ławce, ludzie chcą żeby wszedł bo Raphinha albo Ferran kaleczą, po czym Fati dostaje note 2/10 będąc na boisku 20minut.
3
VAR nie zmienia decyzji na niczyją korzyść, VAR zmienia błędne decyzje.
2
@tristan87 Podsumujmy sobie 6 lat Dembele w Barcelonie.
178 meczy 40 bramek i 41 asyst.
Dembele średnio gra raptem 30 meczy w sezonie (we wszystkich rozgrywkach) na minimum 48 i średnio na sezon notuje ok 14 G/A.
Przypomnijmy, 150mln euro i wysoka pensja. 6 lat płacimy za potencjał i robienie wiatru.
0
@slayer ja nie twierdze że to by było świetne rozwiązanie, ani nie twierdze że w ogóle by się udało bo Raphinha bronić raczej nie umie, zwyczajnie mam wrażenie że jego umiejętności ofensywne bardziej pasują do PO niż skrzydłowego. Ma świetne dośrodkowanie i dobre zejście do środka ale nie radzi sobie w pojedynkach jeden na jeden.
0
@Ghostface BRAWO, A WIDZIAŁEŚ ŻEBY KIEDYŚ KTOŚ ZMIENIŁ POZYCJĘ NA TAKĄ SAMĄ? Różnica między wahadłem a obroną aż tak duża nie jest, dobrze że nie podałeś przykładu bramkarza.
0
@slayer trochę Ci nie pykło bo Eric już jest testowany na środku pomocy, więc jak widać można przestawić piłkarza.
0
Ech, jakby tak Raphinha umiał bronić to mielibyśmy idealnego PO.
0
@michal26 W ataku mamy Dembele i Lewandowskiego czyli chcesz pół sezonu grać samym Lewym?
0
@Yoshi94 ale co Ty gadasz, Pedri jest prawie zdrowy i zakończy ten sezon spokojnie mając 2.8k minut, Dembele raczej już nie wróci a ma ich aktualnie 1850. Zobacz ile minut zaliczył Pedri w 1 sezonie(łącznie z rerezentacją), Dembele nawet blisko tej liczby nie był.
Idź powiedz że Dembele jest na poziomie Pedriego to Cie wyśmieją.
0
@Emhyr Do kwoty transferu definitywnego trzeba dodać potencjalne zmienne więc nie przesadzam.
Taka cena to standard dla klubów z PL a nie dla nas.
0
@Emhyr Raphinha kosztował nas koło 70mln euro, nie chodzi o wynagrodzenie a o to że w sytuacji w której brakuje nam zawodników do pierwszego składu to ekskluzywny rezerwowy wydaje się absurdem.
0
@Emhyr z rolą zmiennika jak najbardziej się zgodzę tylko musimy sobie zadać pytanie czy stać nas na rezerwowego za tyle kasy.
5
@Emhyr co nie zmienia faktu że zarówno jeden jak i drugi nie prezentuje poziomu na miarę Barcelony. Nie może być tak że skrzydłowy nie potrafi wygrać ani jednego pojedynku z Camavingą...
0
@Yoshi94 Pedri miał 1, SŁOWNIE JEDEN taki sezon. Dembele 6 xD ale żyj w swoim świecie. Dodatkowo Pedri jest pomocnikiem a Dembele Skrzydłowym, dobrze że nie porównałeś bombla do bramkarza bo by Ci drugi Messi wyszedł xD
W kwestii minut to zwracam honor bo podałem liczby Ferrana(1585), jebło mi się bo wczoraj porównywałem liczby skrzydłowych :)
0
@kakusus to jest tak niesamowite że aż ciężko w to uwierzyć. Kilka lat temu mieliśmy na skrzydłach Messiego i Neymara …
0
@Yoshi94 Widzę że dodatkowo masz problem z halucynacjami i wyciągasz wnioski z dupy. Pedri jest kontuzjowany jakieś 10 razy rzadziej niż Dembele jeżeli tego nie rozumiesz to Twój problem, zwyczajnie patrzysz przez sympatie i własne upodobania i nie potrafisz interpretować faktów. Pedri piłkarsko daje 20x więcej niż Dembele. Przypomnę że Dembele nawet jak gra to ma xG, xA i chances created niższe niż beznadziejny Raphinha.
EDIT: Pedri ma 2366 minut w sezonie czyli o 800 więcej niż Dembele xD kompromituj się dalej
0
@arcziFCB niestety ale jest przepis że jak zawodnik leci wślizgiem i piłka dotknie ręki podpierającej to nie ma karnego. Nie wiem czy ten zapis ma sens bo nikt Alabie nie kazał iść wślizgiem na raz ale arbiter się z tego bez problemu obroni.
0
@MrCental No ale nie szalejmy z tym Dembele bo o ile jest naszym najlepszym skrzydłowym to nie zapominajmy że facet regularnie wypada z gry przez kontuzje i stawianie na niego to trochę jak hazard...
2
@Pawel13sz no jak to gdzie? W szpitalu, klasycznie od 6 lat spędza tam pół sezonu.
0
@Yoshi94 no raczej się nie dowiem bo skoro nie potrafisz interpretować wypowiedzi i się do niej odnieść to raczej Twoje wnioski są wartę tyle co Dembele w szpitalu. Pytam się jeszcze raz, co Ci z zawodnika który CIĄGLE JEST KONTUZJOWANY. Wiesz w ilu klasykach w tym sezonie zagrał Dembele? w 2 na 5. Wiesz ile minut ma w tym sezonie? 1861 dla porównania Ferran ma ich 1561, Sergi Roberto 1531 i pewnie za 3 spotkanie wyprzedzi Dembele a mówimy tu o etatowych rezerwowych.
0
@Coutinho007 za kartki pauzował xd
0
@Yoshi94 i co Ci z niego jak w szpitalu spędza połowę sezonu i tak od 6 lat…
0
@Faro działa jak ma się 4 dobrych pomocników a nie jednego…