Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz 2 najgroźniejsze sytuacje Valencii były po koszmarnych błędach Ferrana.
0
@Gruak a moim zdaniem nie jest to dobry pomysł. Jeśli ktoś piszę głupoty to lepiej wejść w polemikę i wyjaśnić czemu ktoś nie ma racji niż po prostu dać minusa.
Ponadto wierzysz w to że tych rozsądnych jest więcej a ja się obawiam że jednak więcej jest hejterów którzy piszą pod wpływem emocji. Dziś Lewy jest do dupy a jak załaduje kilka bramek to znowu będzie najlepszy…
2
Żeby grać ładną ofensywną piłkę trzeba mieć zawodników którzy grają ładnie ofensywnie i skutecznie. My w Madrycie nie mieliśmy atutów w lini ataku żeby atakować. Przecież gdybyśmy w tym meczu zamiast Ferrana i Raphinii mieli Viniego i Benzeme to Real dostałby z 4-5 bramek po kontrach.
7
@Peciak xD myślę że przypadek po bramce z samobója to idealne określenie.
0
@kylian7 podobnie myślę, widać że on najlepiej czuje się w ostatniej tercji boiska, między liniami kiedy może atakować bramke.
4
Co myślicie o Gavim w tym meczu? Mam wrażenie że sporo traci kiedy nie ma obok siebie Pedriego. Oczywiście waleczność jak zawsze top.
2
No i jak tam sadzanie Lewego na Ławce? Ja tu nie będę twierdził że Lewy ostatnio grał wybitnie ale zwyczajnie jak go nie ma to nasza gra do przodu nie istnieje. Lewy robi masę czarnej roboty, inna sprawa że my zwyczajnie nie mamy żadnej alternatywy dla niego.
1
@BulaKG jak zobaczyłem że w 93 minucie Fati ma autostrade na lewej stronie a biegający cały mecz Militao goni go niczym Bale Bartre to straciłem resztki nadzieji że z niego coś jeszcze będzie
3
@bartas97 nie ma czegoś takiego że już miał kartke xD albo oboje dostają albo żaden
1
@Rewolucja123 jakby Lewy zagrał takie 45 minut to Rambla już by go zmieniała :)
0
@karci0 jedyne co go wyróżnia w tym meczu od innych pomocników to to że Militao strzelił samobója po tym jak Kessie zmarnował sete xd
2
Araujo to jest prze kot, najaśniejszy punkt tego zespołu. Boje się pomyśleć co by się działo jakby na PO dzisiaj miał grać SR. Kounde i Alonso też póki co na plus. Niestety, moim zdaniem, pomoc i atak katastrofa. Dobrze że Militao walnął samobója.
1
@626 Kessie to sobie wypuscil pilke na 5 metrow jak już ją opanował. To że Kessie nie potrafi grać w piłkę to nie wina Holendra
1
@Derean jego jedyny atut jest taki że ciężko go przepchać. Koniec atutów
6
@Witekk10 A dlaczego jest tyle przypadków morderstw, gwałtów, znęcania się na drugim człowiekiem, kradzieży itd. Żadne kary niestety nie sprawią że ludzie będą lepsi,
0
@tomek8756 Mnie dziwi w tym wszystkim czas reakcji. Bo ten mecz to był chyba ponad miesiąc temu a oni dopiero ostatnio się obudzili.
9
@draxidox chłop chyba ma duże ciśnienie bo jakiś taki agresywny się wydaje.
3
@AmigoBlancos Tu nie chodzi o to że my jesteśmy osłabieni, my praktycznie gramy bez 2 kluczowych zawodników dla których nie mamy nawet pół alternatywy. Jak byś podchodził do meczu w którym nie zagrałby Benzema Modrić i Vini??
6
@patrix211 dzięki że piszecie o tym viaplay bo zapomniałem anulować pakietu po odpadnięciu z United xd
0
@Encore Wygląda potężnie ale zobaczymy jak sobie wszyscy poradzą z dzieleniem się piłką, trochę mało czasu na zgranie mają, bo jak wrzucasz do składu KD to jednak masz nową pierwszą opcję w ataku.
0
@koziar Wiesz co? Masz rację, totalnie nie warto.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@wasacz O czym Ty w ogóle mówisz xD Weź wyłącz internet i telewizje bo nabijasz wszystkim kabze ... Stanowski to akurat ma kasy jak lodu i to bez mojego wyświetlenia. No i co to jest za argument że mówi co chce usłyszeć, czyli mam w mediach czytać tylko o promowaniu prostytucji wśród nastolatek bo akurat tego nie chce przeczytać? Dla mnie to jest mega na plus że poruszył tak istotny temat kiedy wszyscy milczą.
2
@kynio302 No i zajebiście, jeśli ma zarabiać na tym że pokazuje patologie która się dzieje to ja mu zaraz jeszcze kasę przeleje. Mam totalnie w nosie jego motywację jeśli robi coś dobrego. Widziałeś chociaż ten odcinek?
1
Komentarz usunięty
20
Oczywiście to że mało biegał to była wina Barcelony nie jego, 18 letni Gavi robi 14km w meczu ale to pewnie wina tego że nikt mu nie powiedział że w Barcelonie biega się 8.
4
@Kondziubarca może sobie rozważać, i tak sąd uchyli tą karę przynajmniej do czasu rozwiązania sprawy która nie nastąpi zapewne w ciągu najbliższych 3 lat.
0
@Coutinho007 a to my próbowaliśmy w tym meczu czegoś innego?
3
@hayek kredyt 0% oczywiście skończy się na tym że bank podbije marże, państwo dopłaci z budżetu a obostrzenia będą takie że w dużym mieście i tak nie kupisz mieszkani bo cena za metr przekroczy limit. Kiedy się ludzie nauczą że nie ma nic za darmo?