2

@escarabajo nie nie, Rashford podwinął nogi i leciał przed kontaktem z Busquetsem.

0

@Faro no nie wiem, ja uważam że MATS i Busi

1

@Kidd Twoich wypocin czytać nie mogę a jakoś na la bambie wytrzymuję więc jakoś dam rade ;)

0

@sokot jest jakiś równoległy mecz? Bo póki co albo niecelnie albo do tyłu

0

Sorry ale nie mogę patrzeć na Kessiego, pasuje jak pięść do nosa.

0

@AlexDark00 Nie ma znaczenia, był gdzie miał być i zrobił swoje.

0

@AlexDark00 No chyba jednak nie tylko dzięki obronie bo mamy również najlepszy atak w lidze a dobrą obroną, bez ataku możesz najwyżej zremisować.

Mecze w lidze, w których bramki lub asysty Lewego decydowały o wygranej ( nie uwzględniam tutaj np 2 bramek w meczu który wygraliśmy 3:0)
- Mallorca
- Valencia
- Betis
- Villareal

Masz akurat 8 pkt, a tak jak mówiłem nie liczyłem meczy w których Lewy otwierał wynik spotkania ale w ostatecznym rozrachunku jeszcze ktoś strzelił.

3

@FCB24 Niezgodzę się, jeśli zagrałby Fati to tak, ale w przypadku Roberto to jest decyzja taktyczna, gramy 4 pomocnikami i kropka.

1

@Pawel13sz kluczem tutaj jest obrona moim zdaniem. Obrona w postaci Kounde - Christensen - Araujo - Balde to jest topowa formacja. Było to widać chociażby w ostatnim meczu, lekkie zmiany i cyk, błąd Alonso przy golu Rashforda i samobój Kounde na stoperze ( spokój w obronie to nie wszystko co nam daje to zestawienie, lepiej też wyglądamy w odbiorze i rozegraniu). Wszedł Christensen, Araujo wrócił na środek i do końca meczu United nie istniało.

1

@Deviler Lewy w tym sezonie 24 bramki + 6 asyst w 29 meczach, o czym my w ogóle rozmawiamy xD

@AlexDark00 widzę hejt za mocno wjechał. Auba w 17 meczach 11 bramek i 1 asysta. Jeżeli dla Ciebie to jest kilka bramek różnicy to ja nie mam pytań. Te kilka bramek i asyst sprawia że dzisiaj mamy 8pkt przewagi nad Realem.

0

@sk13 Od kiedy Kessie gwarantuje cokolwiek w obronie i kontroli ? To że jest silny nic nie znaczy, do tej pory nie radził sobie na swojej połowie, notował groźne straty albo nie doskakiwał do rywala.

4

@AmigoBlancos jestem rozczarowany składem z Camp Nou, to co wystawił Xavi w obronie nie mieści się w głowie i nie potrafię tego zrozumieć.

0

@LjakRoberciik Jeśli Xavi wystawi optymalną obronę czyli Balde - Christensen - Araujo - Kounde to jestem spokojny i myślę że jakieś 0-2, 1-3. Moim zdaniem to właśnie kapitalną obroną budujemy spokój w rozegraniu i przejmujemy kontrolę nad meczem. Wszystko co złe w tym sezonie działo się z eksperymentalną linią obrony.

6

@DonMatteo901 nie no to elegancko, przed wakacjami wystawiasz fakturę na jakieś konsultację na haiti i cyk limit Cie nie dotyczy, bo przecież wykonujesz obowiązki służbowe, a jeśli pracujesz na etacie to masz problem biedaczku, plebsie, nie dla psa kiełbasa. Limit mięsa pewnie w sejmowej stołówce też nie będzie obowiązywać :)

1

@thorin wszystko się da

1

@Faro nie 2-4 a 8 xd

7

Ten Fabinho chowający ręce żeby przypadkiem nie sfaulować Modricia… litości, facet powinien skasować tą akcje odrazu jak stracił piłke.

2

Liverpool to mem xD

0

Ciekaw jestem jak Real wytrzyma to tempo.

0

@Khajio Popatrz na skład Arsenalu i Chelsea, dodatkowo Arteta to jednak typ Guardioli, trzeba czasu żeby wprowadzić taki model od zera.

1

@Kondziubarca Oczywiście że wybory się odbędą, czemu miałyby się nie odbyć skoro mają już wyniki?

2

@sergio5 tu jest chyba jakiś błąd w tłumaczeniu, podciąganie koszulki nie jest zabronione, nie wolno jej ściągać.

0

@matirix20 tak Pedri ma bardzo wysoki współczynnik xAssistss i asyst drugiego stopnia. To też są statystyki i one również są na korzyść Raphinhi porównując do Dembele. Więc na co jeszcze mam patrzeć?

0

@BulaKG ignorantem to jest osoba która twierdzi że zawodnik jest dobry bo robi wiatr. Jeżeli nie dostrzegasz tego że Dembele nie daje więcej drużynie, bo nie strzela wiecej bramek, nie asystuje więcej ani nie stwarza więcej okazji bramkowych ( wszystkie statystyki są na korzyść Raphinhi) no to sorry ale o czym my rozmawiamy? Co masz na obronę Dembele ? Że wygrywa pojedynki? Fajnie ale nie przekłada się to na bramki.

Podawanie przykładu Iniesty to to już w ogóle wyższa skala absurdu. Dobrze że liczb Puyola nie podałeś bo w sumie to skoro pozycja nie ma znaczenia to co za różnica? Czemu nie porównasz Dembele do innych topowych skrzydłowych? Ale w sumie nie ma sensu skoro nawet z Raphinhia przegrywa.

0

@Encore co z tego że wygrywa pojedynki jak potem albo traci piłkę albo zagrywa niedokładnie? Raphinha ma również większy współczynnik xAssissts

9

Jak to jest że Dembele który „w końcu odpalił” ma gorsze G/A niż „średniak z Leeds nienadający się do Barcelony”. Do tego rozgrywając 200 minut więcej od Brazylijczyka? Ja tam do Dembele nie mam nic w tym sezonie ale nie ogarniam jak można robić z niego jakiegoś boga footballu, jednocześnie krytykując Raphinhie.

0

@Faro jak to zwykle bywa, to zależy… aktualnie nie mamy 4 pomocników trzymających odpowiedni poziom.

2

@DonMatteo901 Najbardziej wkurza to że zaraz znajdą się tacy co powiedzą że nie ma co płakać i że sędziowie mylą się w dwie strony, tyle że nie, bo to nie jest odosobniona sytuacja tylko wszystkie decyzje na granicy w tym sezonie są gwizdane przeciwko nam. A potem ludzie się dziwią że płacimy sędziemu za to żeby nas nie przekręcali ...

0

@norbi77 wchodzi Raphinia i chowa Dembele do kieszeni :) dalej uważam że Lewy robi świetną robotę. Nie trzeba strzelać w każdym meczu żeby być kluczowym.

0

@takisobiektos no to wiele wyjaśnia xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?