Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AbelKabel Po 1 zdaniu zrozumiałem z jakim człowiekiem mam do czynienia :) pozdrawiam i kończę dyskusję bo nie warto z Tobą jej prowadzić
9
@sendesara argumenty z czapy… Aguero wykluczyła choroba. Emerson to był czysty zarobek, facet przyszedł na chwilę. Depay to był świetny transfer, przychodził za darmo kiedy byliśmy w koszmarnej sytuacji. Część z tych transferów to w ogóle było łatanie kadry byle przetrwać, bo w tak fatalnej sytuacji byliśmy, nie wspominając że Alves, LDJ i Auba bardzo dużo dali klubowi.
0
@AbelKabel Aha, czyli prasa mówi prawdę tylko wtedy kiedy to jest na niekorzyść faceta, a w drugą stronę to tylko domysły? :) powodzenia z takim tokiem rozumowania. Do momentu w którym nie udowodni mu się winny jest niewinny i kropka. To że ma areszt absolutnie nic nie znaczy, bo przy takich sprawach zwykle faceci są dyskryminowani i z góry zakłada się że kobieta mówi prawdę. Ile już było głośnych sytuacji w których kobiety fałszywie oskarżały facetów. Dodatkowo facet nie jest Hiszpanem i sąd prewencyjnie mógł zastosować areszt żeby nie opuścił kraju przed rozstrzygnięciem sprawy.
W ogóle zarzucasz innym stronniczość a sam już skazałeś Alvesa w głowie. Absolutnie obrzydliwe zachowanie z Twojej strony.
0
@AbelKabel po pierwsze to jest coś takie jak domniemanie niewinności i to jemu mają udowodnić winę a nie on że jest niewinny.
Po drugie to sorry ale zeznania nie zgadzają się z tym co jest na kamerach. W zeznaniach mówi dziewczyna że miała iść za nim, tymczasem na kamerach widać że poszła sama a on za nią.
No i ta wisienka na torcie, 47 sekund. Sorry nie kupuje tego.
2
@Kondziubarca Reus nie odejdzie z BVB, facet zaraz kończy 34 lata i jest absolutną legendą Borussi. Myślę że skończy karierę w Niemczech a jeśli już gdzieś odejdzie to raczej na jakąś piłkarską emeryturę.
2
@Deviler a kto ją zrobi? Bo to chyba ważniejsze od wydawcy :)
2
@IronSanHybrid Widać że kobieta nigdy nie korzystała z leasingu. Owszem można skorzystać ale dla przeciętnego zjadacza chleba nie ma większej różnicy od kredytu. Auto elektryczne w najmie albo leasingu konsumenckim to bez jakiejś kolosalnej wpłaty na start, jakieś 3-4k miesięcznie przez 3-5 lat, po czym auto albo wykupujesz za brakującą kwotę albo bierzesz następne i dalej płacisz kilka tysi miesięcznie.
0
@Tridente2015 Ironia jak najbardziej na miejscu bo Twoja argumentacja jest z czapy, nie ma najmniejszego sensu. Co to w ogóle znaczy że wyłączył z gry Mendiego, role Ci się pomyliły bo to raczej Mendy wyłączył Dembele, dajesz mu note 6.5 za to że był i tracił piłki? Gdyby nie zwycięstwo to za identyczny występ dostałby notę max 4.
I proszę odpuść sobie głupie teksty o oglądaniu meczu jeszcze raz. Gdyby Ferran zaliczył taki występ to by został zniszczony w komentarzach.
0
@Tridente2015 No no dokładnie, a Vinicius taktycznie wyłączył z gry Araujo, dzięki czemu Valverde i Benzema raz za razem stwarzali zagrożenie xd
2
@michal26 przecież listy wyborcze, komitety itd buduje się na podstawie sondaży. Jeśli w sondażu im wyjdzie że dostaną 50% startując jako koalicja to wystartują jako koalicja. Tutaj wszyscy będą kalkulować a Ziobro prawdopodobnie z pisem nie wystartuje bo po co pis miałby się na to godzić. Większości mieć nie będą do samodzielnego rządzenia a Ziobro i tak daje im 1 max 2 pkt procentowe.
2
@tomek8756 Oczywiście że ma rację. Wszystkie social media są mega szkodliwe, w teorii mają ludzi łączyć a w praktyce izolują jeszcze mocniej a wiele osób wprowadzają w kompleksy. Już nie wspominając o tym że zwyczajnie pochłaniają masę czasu.
No i warto wspomnieć że o ile z takiego Instagrama, fb czy twittera da się korzystać z powiedzmy jakąś użytecznością. Tak tiktok to już zwykły pożeracz czasu.
0
Rozumiem że Dembele dostał ocenę za to że jego koledzy z drużyny zagrali kapitalny mecz? Jestem w stanie zrozumieć każdą inną ocenę ale w przypadku Dembele nikt mnie nie przekona że zasłużył na więcej niż 5 a to i tak tylko dlatego że wygraliśmy wysoko. 17 strat, 0 kluczowych podań, 0 asyst, masa wstrzelonych piłek do nikogo…
5
@Lionel_Messi10 ale dlaczego Gavi miałby nie mieć 2 asyst skoro 2 razy asystował?
1
@Peciak ja mu dałem 9 bo ten Real tak jakoś mizernie wyglądał xd
10
@Peciak zależy od przeciwnika i naszego ustawienia. Z Realem Busquets miał bardzo dużo swobody bo obok niego biegał FDJ plus w fazie ataku przechodziliśmy na trójkę stoperów. Jeśli tak mamy grać cały czas to Sergio może jeszcze ze 3 lata grać ale jeżeli mamy wrócić do klasycznego 433 to przepraszam ale ja już mam dość zbierania lania od Bayernu i każdego rywala który gra agresywnie i fizycznie.
3
Wie ktoś jak liczone są kluczowe podania? Czasem patrze w statystyki i nie potrafię zrozumieć że jeden zawodnik który ewidentnie posłał kluczową piłkę ma 0 takich podań a inny, który w sumie nie stworzył nic specjalnego ma 3 ...
3
@Emhyr ja też a fakt że ma 28 lat i nigdy o nim nie słyszałem trochę mnie niepokoi.
0
@Yoshi94 no oglądałem i widziałem jak spartolił sete i wygrał 0 pojedynków xD Ty chyba nie to el clasico oglądałeś
0
@Yoshi94 wiesz, mi się tego nawet komentować nie chce. Na sofascore ocena na poziomie zawodników Realu, jedynie Carvahal oceniony gorzej z wszystkich zawodników ale ok, żyj w swoim świecie wielbienia Dembele xd
Dobry mecz z Atletico? Proszę Cie, strzelił bramkę, brawo dla niego ale to była seta, oprócz tego 0 kluczowych podań. Mecz z Realem 4:0 faktycznie dobry i to był wyjątek od reguły, trochę mało jak na 5 lat i 160mln euro.
0
@Yoshi94 we wszystkim? Xd zagrał typowy paździerz który serwuje z każdym mocniejszym rywalem. 17 strat, 0 zagrożenia, 0 kluczowych podań i jedna świetna okazja zmarnowana xd
0
Kapitalny mecz z naszej strony, pełna dominacja. Ciężko znaleźć jakieś minusy. Chyba jedyne to fatalna forma skrzydłowych i brak wartościowych zmienników.
1
Jak widzę te zmiany to cholernie się ciesze że jest już 87 minuta i 3:0
0
Strach pomyśleć co by było gdyby Dembele dostosował się poziomem do reszty zespołu.
2
Trochę dziwie się że w momencie w którym Mendy dostał żółtą kartkę, przestaliśmy atakować prawym skrzydłem. Przecież aż się prosi pozwolić Dembele ścigać się.
1
Czy Dembele może zagrać chociaż jeden dobry mecz z topowym rywalem?
0
Jakim prawem Benzema był sam w polu karnym
1
@Azi Do nie wzmacniania rywala :)
6
Jak ma przyjść za darmo to bez znaczenia dla mnie czy ma 18 czy 20 lat. Dyskusja miałaby sens jakby trzeba było duży hajs wyłożyć.
8
@Nano22 Trzeba się zastanowić za co tak naprawdę płacisz kupując książkę. Napewno to gdzieś jest sprecyzowane. Jeżeli poprzez zakup książki nabywasz sam przedmiot fizyczny jakim jest książka no to zwrot jest jak najbardziej ok, no bo może tak naprawdę chcesz żeby ta książka robiła za ozdobę... Jeśli jednak przyjmujemy że treść, czy sam dostęp do tej treści również jest nabywany. To jest to już skomplikowana sytuacja, bo przecież mogłeś się z tą treścią zapoznać i ta wiedza nie zostaje Ci zabrana.
Nie mam pojęcia jak to prawnie wygląda ale sprawa jest ciekawa.
0
@Rust_Cohle @Emhyr A moim zdaniem zdjęcia zakłamują rzeczywistość. Czerwo za to można dać ale nie był to jakiś brutalny faul dlatego że Felix nogę cofał. Jak zauważył że nie ma szans zaatakować piłki i leci w rywala to specjalnie tą nogę zgiął ale było już za późno żeby nie doszło do ataku. Po zdjęciu można wnioskować że próbował rywala wysłać do szpitala.