0

@Kubsoleon z kim? Getafe? Spektakularny mecz to można mieć grając z Realem albo wyczyniając cuda a nie wykonać 3 celne dośrodkowania w meczu z Cadizem.

1

@Kubsoleon nie, Dembele nie ma meczy spektakularnych, on kosztował 160mln euro a nie potrafi z metra w bramkę trafić, fajnie że ze 189 dośrodkowań i 96 strat jest wstanie zrobić 3 asysty ale to trochę za mało. Przychodzi mecz z mocnym rywalem i Dembele intelektualnie nie wyrabia.

2

@Jakchcesz Nie no wszystko się zgadza, on daje kartki tylko za dyskusje, krzywe spojrzenie albo nieodpowiednią minę, nogi łamać można.

1

@pax Ja nie wiem jak Ty możesz wystawiać oceny jak masz problem z podstawowymi zwrotami jak np "Nie było to dobre spotkanie Holendra", jeżeli według Ciebie to nie oznacza że zagrał słabo no to ja pytań nie mam.

Nie będę wymieniał każdej sytuacji akcja po akcji bo mi zwyczajnie szkoda czasu zamiast tego podam liczby z sofascore.

Ocena 7.4 trzecia najwyższa po Christensenie i Raphini (7.6, 7.5)
skuteczność podań 97% 57/59
długie piłki 2/2
przerzuty 2/3
kluczowe podania 1
dryblingi 1/1
pojedynki wygrane 4/4
odbiory: 1
przechwyty: 2
straty: 3

Do kontekstu trzeba dodać jeszcze statystyki Espanyolu:
posiadanie piłki: 22%
strzały: 1/4 (karny)

Sorry ale jak przeciwnik jest tak zdominowany to oczywistym jest że nie będzie miał w meczu 40 odbiorów bo zwyczajnie nie było tyle do roboty.

Sorry ale będę się czepiać bo to jest nagminna sytuacja przy ocenach, jest różnica między napisaniem np "zagrał solidnie ale bez błysku" a "Nie było to dobre spotkanie Holendra, które po raz kolejny pokazało, że pozycja osamotnionego defensywnego pomocnika całkowicie ogranicza jego atuty. "

Jak dla mnie to potwierdził że jak najbardziej może grać na pozycji DM'a i nie ma co upychać tam Busquetsa w dalszym ciągu, który zostanie zezłomowany przez pierwszy zespół który podkręci tempo.

1

@pax
Busquts:
"Zagrał na swoim co najmniej przyzwoitym poziomie."

Frenkie:
"Nie było to dobre spotkanie Holendra, które po raz kolejny pokazało, że pozycja osamotnionego defensywnego pomocnika całkowicie ogranicza jego atuty. "

Nadinterpretuje, no ok ...

W pierwszej połowie Espanyol miał pół dobrej okazji, Frenkie nie popełnił żadnego błędu, nie krytykuje Busquetsa za ten mecz ale nie potrafię zrozumieć jak można pisać że Holender zagrał słabo. Alba dostał czerwoną kartkę, zaliczył 18 strat, 0 asyst 0 bramek i ma wyższą ocenę od Holendra, sorry ale nie i nie interesuje mnie to że sędzia był jaki był.

1

A ja się chętnie dowiem w czym Busquets był lepszy od FDJ na pozycji DM'a w meczu z Espanyolem, moim zdaniem absolutnie w niczym. Frenkie zagrał dobry mecz, jako DM zapewnił spokój w tyłach i przy rozgrywaniu a kiedy przeszedł wyżej to starał się dać coś ekstra, moim zdaniem jeden z najlepszych na boisku, chwalony również przez komentatorów i ekspertów po meczu ale oczywiście według redakcji jeden z najgorszych na boisku :) Nowy rok te same tendencje.

3

@Seledynowy Barcelona jest jaka jest bo mamy fatalnych skrzydłowych i kropka. Xavi chce stwarzać przewagę w bocznych sektorach i jak najczęściej transportować piłkę do boku. Tymczasem 4 naszych skrzydłowych głównie kopie się po czole. Jeśli nie poprawią efektywności to na samych bramkach Lewego daleko nie zajedziemy.

5

@IronSanHybrid Nie no typ ma rację, jak widzę kolumnę Bidena to zdecydowanie zbiorkom pasuje...

3

Komentator mówi że dzisiaj strzały Dembele nie wychodzą, szukam w pamięci kiedy mu wychodziły ale niestety moja pamięć tak daleko nie sięga

1

Balde > Fati, Torres

0

@LewoSkrzydlowy11 jak był wysunięty, to ma jeszcze 10 kolegów za nim, nie wszyscy muszą zawsze wracać.

1

Kabaret, cyrk, nieśmieszny żart. Nie oglądam więcej meczów które będzie prowadzić ten pajac.

1

Ten pajac powinien dostać zakaz wykonywania zawodu. Faul na urwanie nogi bez gwizdka, ale krzywe spojrzenie to najlepiej zawieszenie na 2 lata.

2

To się nazywa frajerstwo… nie da się inaczej tego nazwać, Espanyol nie zasłużył na nic w tym meczu.

0

@LewoSkrzydlowy11 z krzesła spadłeś? Gra na 8 teraz to nie musi wracać na pełnym gazie za każdym razem, jest jeszcze reszta drużyny. Frenkie i tak się często cofa.

@pax moim zdaniem w 1 połowie zagrał solidnie ale faktycznie nie dał niczego extra

1

Ależ Frenkiego dzisiaj się świetnie ogląda

0

@tbas zejdzie w 60minucie

1

Ten facet to parodysta a nie sędzia, ja nie wiem jak on to robi że tyle lat typa oglądam i dalej się dziwie że można być tak słabym

1

@MajkiYB to był wylew Lahoza a nie wina Fatiego, to nie był łokieć.

0

Fajnie wygląda dzisiaj nasz środek pola

3

@4Fabregas4 ta, w kwestii piłkarzy to Laporta ma jedną wizję, bierze tych od kolegów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@BartqRKO Jak przeczytałem pierwszy raz że Lakersi sięgają po Westbricka to myślałem że to żart, potem jak zobaczyłem kogo oddają w wymianie to już byłem pewien że ktoś sobie jaja robi. Ten transfer nie tylko pogrzebał szansę Lakersów na chociażby walkę o PO, ten transfer doszczętnie zarżnął najbliższą przyszłość, aktualnie jedyny asset jeziorowców to pick w drafcie 2027 xD, ciekaw jestem czy zdecydują się w pewnym momencie na handel AD i co dalej z LBJ.

0

@Rl9k1nG w punkt bo? Znając jej inteligencje to pewnie nawet nie wie kto wybiera selekcjonera.

1

Mi sie najbardziej podobał Christensen, głównie dlatego że się tego nie spodziewałem, Frenkie również zagrał dobry turniej ale jak mam być szczery to na Holendrów po prostu ciężko się patrzyło. Najbardziej rozczarował mnie chyba Dembele, oczekiwałem że na tym turnieju udowodni że aspiruje do bycia jednym z najlepszych, tymczasem okazało się że zwyczajnie się łudzimy dobrymi występami z Getafe czy inną Granadą. Jako grupowe rozczarowanie to chyba cała reprezentacja Hiszpanii.

16

@takisobiektos Chłopaki się cieszą w szatni i dogryzają rywalom, to nagranie nie powinno wyciec. Zawsze się zastanawiam co to za idioci to publikują...

9

Dembele rozgrywka taki mecz średnio z co drugim mocniejszym rywalem niż Betis więc nie ma w tym nic dziwnego, zwyczajnie na rambli dużo osób lubi walić tekstem "przynajmniej próbuje coś zrobić", jak widać w finale mundialu nie ma miejsce na "chcem ale nie umiem", ewentualnie na 48 strat przy jednym udanym dryblingu.

0

@cris2706 Inny mecz oglądaliśmy, w całym meczu wyszedł mu gol na 2:2, oprócz tego karne i to by było na tyle. 0 kluczowych podań, zero zagrożenia.

3

Ciekawe czy Francuzi przełkną tą porażkę i 8 złota piłka trafi w ręce najlepszego piłkarza wszech czasów czy dadzą ją Makembe

5

Ja nie wiem po co Argentynie selekcjoner, chłop tam chyba za maskotkę robi, tu już 4 dodatkowe zmiany powinny być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?