17

@bartas97 Jak w ogóle można bronić Asensio w tej sytuacji xDDD Nawet jak najpierw była klatka to ewidentnie widać że Asensio ruchem ręki ją odbija, ręka wysoko podniesiona, nienaturalnie ułożona, zgięta w łokciu, jeszcze do tego ruch ręki do piłki xD

0

@wasacz Tak, pewna i solidna obrona potrafi zmienić oblicze ataku. Mając w drużynie Araujo nie tylko będziemy mieć pewnego stopera w swoim polu karnym ale również faceta który potrafi strzelać gole po stałych fragmentach gry.

@msmsms prawda że istnieje takie ryzyko ale nie chce mi się wierzyć że to będzie taka plaga na dosłownie 2 pozycjach, bo co innego sytuacja gdzie wypada Ci z gry 1 z 4 skrzydłowych a co innego 2 prawych obrońców i 4 stoperów.

2

Największy pozytyw po dzisiejszym meczu jest taki że jeszcze tylko mecze z Almerią i Osasuną przed mundialem a potem wraca Araujo i Christensen

1

@Ogorinho1974 widziałeś Kessiego?

1

Nie wiem czemu ludzie uważają że na farcie wygraliśmy. Fati powinien mieć ze 2 bramki ze swoich okazji, Feran również powinien trafić. Valencia sprawiała nam tyle kłopotów tylko przez indolencje naszych skrzydłowych. Oczywiście styl nie napawa optymizmem ale stworzyliśmy sobie o wiele więcej okazji niż rywale.

0

@VegetaPolska nie, to jest kopniecie a nie groźne wejscie w nogi. Na slow motion wszystko wyglada groznie. VAR nie interweniował więc nie ma kontrowersji.

0

@Mixtape a niby na jakiej podstawie mial wyleciec za to?

5

Nie potrafię zrozumieć decyzji Xaviego, po kontuzji wraca do skladu Bellerin i pomimo braku rytmu meczowego zaczyna od 1 minuty w meczu z Bayernem, gra słaby mecz, zawala 2 bramki i Xavi sadza go na ławce i wystawia w następnym meczu duet Alba Balde… Fatalny mecz zagrał również Busquets ale on gra znowu od 1 minuty. Tymczasem Gavi na ławce… Oby się udało ale ja osobiście naprawdę nie wiem czym się Xavi kieruje przy ustalaniu składu.

0

@Pawel13sz ale popatrz na skład w tych meczach, zawsze jest kilka poważnych znaków zapytania.

1

Nie martwi mnie porażka z Bayernem, nie martwi nawet odpadnięcie z LM. Martwi mnie to że czasem mam wrażenie że Xavi w jakimś innym świecie żyje albo inne mecze ogląda bo jak przychodzi do ustalania składu to czasem na sabotaż wygląda.

0

@RosjaninBut ja się nie łudzę że ktoś z nich odejdzie, to takie myślenie życzeniowe :)

3

@Vaven przepraszam bardzo CO TO ZNACZY NIESŁUSZNE PRZEGRANE? Że nie dali nam punktów za styl czy może jesteś absolutnie pewien że jakbyśmy dostali te 2 karne to na 100% byśmy wygrali te mecze?

0

@Cule1234 sprzedać Kessiego Depaya i Raphinie. To są piłkarze absolutnie zbędni i nie na poziomie Barcy.

1

@Ojciec5tkidzieci żeby można mówić o wyzwoleniu, musieliby przywrócić wolność, jeżeli przeszliśmy z jednej okupacji do drugiej to nie ma mowy o wyzwoleniu, zdanie „wyzwolić od nazizmu” jest prawdziwe tylko jeżeli Polska staje się wolnym krajem, tak się nie stało, to była zmiana okupacji i tutaj nie ma żadnego znaczenia że pokonali nazistów.

17

Prawda jest taka że jak wychodzisz na Bayern wysokim pressingiem mając Bellerina który zaliczył 3 mecze w pół roku na prawej obronie, wolnego Busquetsa w środku i Kessiego który sam nie wie co ma robić to nie masz prawa liczyć że wygrasz.

0

@Ferenc a czy Arteta przypadkiem nie trenuje raptem pół roku dłużej??

11

Pablo Torre więcej pokaza w 2 minuty niż Kessie w calym meczu

0

Jak to jest ze jak gramy z jakims mocniejszym przeciwnikiem to nasi masowo dostają wylewu? Podania z dupy do nikogo, niedokładne zagrani, strzały w kosmos

1

Dobra, walic ten VAR ja sie pytam, co Xavi mial w glowie wystawiajac Bellerina na Mane i Kessiego w miejsce Gaviego?? Jak nie mogl grac Gavi to trzeba bylo grac z klasycznym skrzydlowym. No to jest trenerski sabotaż, ja czasem mam wrażenie że Xavi własnego zespołu nie zna, Kessie jednego dobrego meczu nie zagrał.

0

To jest zart xDDD

0

Kessiego nie ma na boisku a Bellerin to mem

0

Ciekaw jestem czy Xavi bedzie mial jaja i sciagnie Kessiego w przerwie

1

Nie da sie pokonac Bayernu z tak dysponowanym Bellerinem i Kessim

0

Obserwuje dzisiaj uważnie Kessiego, po pierwszych 3 minutach widać że on sam nie wie co tu robi

3

@Haxen ale tym razem jest asekurowany przez cofniętego FDJ a przed nimi będzie Pedri + Gavi, w meczu z Athleticiem wyszło znakomicie.

0

@Kszysiek7 Przepraszam bardzo ale Christensen to nie jest klasowy obrońca? Myślę że każdy klub na świecie chciałbym mieć taką opcję nr 3. Do tego Garcia to również nie jest zła opcja nr 3-4. Problemy jedynie mamy na bokach obrony

0

@arasz1819 Ja tam nie mam pretensji do Fatiego, uważam że idzie mu dobrze, chłopak potrzebuje czasu dlatego gra tak mało. Pamiętajmy co się działo ostatnio, za każdym razem jak wracał i zagrał kilka meczy od 1 minuty to potem zaraz kontuzja i nie ma chłopa rok. Myślę że Xavi chce żeby Ansu zagrał mniej minut ale regularnie przez np pół sezonu zanim da mu grać wszystko. To aktualnie nasz najlepszy lewo skrzydłowy.

0

@SirChuck Busquetsowi kończy się 2023, to jego ostatni sezon.

0

Nie no to jest niesamowite jak okropny jest Kessie, z całym szacunkiem ale on wygląda jak emeryt z 4 ligi który zgubił się na wakacjach.

1

Dembele w tym meczu wygląda jak piłkarz inteligentny, to jest wręcz niewiarygodne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?