11

Skąd ten gen frajerstwa w Argentynie i Barcelonie? Czemu te 2 drużyny zawsze muszą się obsrać w kluczowych momencie.

1

@Criss18Barca niestety u nas jest mania 433 i zwyczajnie nie ma pozycji dla 10tki. Messi to inna bajka bo on schodził ze skrzydła, Griezman musiałby grać centralnie

0

@maroon no ja nie wiem czy trener który stawia na Busquetsa który potem mu zawala najważniejsze mecze ma rację tylko dlatego że znajdzie się inny trener, oczywiście Hiszpan, który dalej na niego stawia i któremu również Busquets zawala najważniejsze mecze.

1

@Rust_Cohle tylko co innego ten mundial a co innego następny turniej. Teraz drużyna musi być budowana pod euro 2024. Ramos bedzie mial wtedy 38lat.

5

@PawkoFCB a może wystarczy nie oczekiwać od pomocnika że będzie drugim Busquetsem, Xavim i Iniestą tylko ustawiać drużynę tak żeby z zawodników wyciągać to co najlepsze ??

15

@sevs Jak o tym przeczytałem to pomyślałem sobie że koleś miotał tym kotem niczym Fajdek Młotem a tutaj się okazuje że facet najpierw kotka pogłaskał, potem złapał tak jak kota należy złapać i puścił tak że ten spokojnie sobie wylądował. Kotu dosłownie nic się nie stało, facet zrobił wszystko prawidłowo ... Ludzie którzy się pultają mają chyba siano zamiast mózgu, polecam się przejść do weterynarza i zobaczyć jak czasem trzeba przytrzymać zwierze.

1

Nie mamy kasy na rejestracje nowej umowy Gaviego i Balde a chcemy ściągać rezerwowego??

0

@czółkovsky No AD jak wejdzie w rytm to jest nie do zatrzymania, tylko że on nigdy w rytm na długo nie wchodzi bo łapie kontuzję xd

0

Busquets zawalający w kluczowym momencie, czy to nie jest symboliczne? Xd

0

@Szreko jak byłbyś trenerem i wystawiłbyś Busquetsa do karnego to chyba sam byłbyś sobie winien xd nie wspominając już o wprowadzaniu zawodników na karne, oni zawsze pudłują

1

@Mixtape Michniewicz pracuje z tą reprezentacja rok z czego pierwsze kilka miesięcy to było przygotowywanie się do meczy o wszystko ze Szwecją, potem raptem kilka treningów i mundial. Kiedy on miał wprowadzić jakieś schematy ofensywne? Czesiu meczem z Francją pokazał że on wie co robi, gdybyśmy zdobyli 1 pkt w grupie po ładnej grze to wszyscy by go zlinczowali. Zrobił swoje, zasługuje na prace z reprezentacją.

0

@Janiama Tylko Mbappe ma taką pakę że to się w głowię nie mieści, kadrowo są dwie półki wyżej niż każda inna drużyna na tym turnieju. Argentyna natomiast na niektórych pozycjach jest gorzej obsadzona niż Polska.

1

@Cochise ale kogo innego miał wprowadzic xd

2

Ej a ja mam taki szalony pomysł. Może zanim zjedziemy z góry na dół skład, ustawienie i taktykę, poczekamy na koniec meczu??

0

Jak tam fani Lautaro Martineza? Xd

10

@Comfortable_ Holendrzy tak grają cały turniej, szybka bramka i czekanie. Ogólnie bardzo mało okazji stwarzają.

0

Czemu nie mogą pokazać pełnej powtórki akcji, na której widać linie splonego?

1

@Jarema2000 sprawdź jakie masz sterowanie ustawione, może przełączyłeś przez przypadek i masz alternatywne albo przypisało Ci inne klawisze.

4

@ChessInfo liczy się obwód piłki, jeżeli choćby milimetr piłki znajduję się nad linią bez fizycznego kontaktu to piłka jest w boisku.

3

@IronSanHybrid ja proponuje nie promować osób które robią karierę przez łóżko i żywią się prowokacjami i kontrowersją. Wystarczy nie udostępniać, nie reagować a bardzo szybko ten pan zniknie.

1

@Emhyr Bereś akurat bardzo dobry turniej rozgrywa i śmiem twierdzić że w Dembele nie będzie miał z nim tak łatwo.

1

@escarabajo po Copa America zeszły z nich nerwy, wszystko było ok i nagle na mundialu wróciły stare demony, wyglądają na sparaliżowanych na boisku.

4

Jeśli nie zaliczą tej bramki Bruno to chłopak zaliczy najlepszą asystę w historii piłki, Ronaldo nawet dotykać piłki nie musiał żeby wpakować ją do bramki xd

1

@michal26 5 lat temu w Polsce 0.1% Polaków zarabial 96+ tys miesiecznie, czyli 5 lat temu ponad 360 tys polakow tyle zarabiala, z dzisiejsza inflacja mysle ze spokojnie znajdzie sie milion osob ktore zarabiaja 20tys+ miesiecznie. (oczywiście brutto)

0

@michal26 ale przecież to że kraj jest biedny nie znaczy że nie ma w nim ludzi bogatych ... Ghana ma 31mln obywateli, myślę że spokojnie znalazłby się milion osób których stać na mundial.

1

@Lucassito Trenerzy często doceniają zawodników którzy nie tylko atakują ale też mocno pracują w obronie. Raphinia w ataku faktycznie jest przeciętny ale bardzo mocno pracuję na całej długości boiska.

5

@Homeopata8989 Co to znaczy bronić w bardziej tradycyjny sposób? Nie wychodzić z lini bramkowej?

1

@Pawci023x ale spalonego centymetrowego gwiżdżą, w erze w VARU niestety każdy centymetr ma znaczenie co według mnie jest absurdalne. Sam karny był absurdalny

0

@Pawci023x no nie prawda, wszystkie karne w których noga nie dotyka lini są powtarzane.

0

@adi7adi8 widziałeś kiedyś oficjalną informację że VAR dał dupy?? Są stop klatki pokazujące że noga z której wybijał się Szczesny nie dotykała lini, dosłownie pół centymetra brakło ale jednak. Jak potrzebujesz dostać oficjalną informację z FIFA to powodzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?