1

@norbi77 Bo Busquetsa już każdy rozczytał. Wystarczy stanąć przed nim i koniec, piłka do boku albo wycofanie bo przecież ruchu z piłką zrobić nie potrafi.

0

Ciekaw jestem kto u nas będzie karne wykonywać…

1

@lucca87 trzeba było anulować to sobie wymyślili, dosłownie, że duży palec Raphini był na spalony.

2

Gramy o superpuchar, może nie jest to najważniejsze trofeum ale jak k**** można takie zmiany robić? Kessie? Ferran za Dembele? Alonso zamiast Balde? Jeszcze Busquets w 60minucie z Frenkiego… to jest jakaś patologia…

0

Zaczęliśmy prowadzić więc trzeba kolejnego kloca wprowadzić …

1

@PJ777 ewentualnie gdyby te zmiany były koło 80 minuty, ale na litość boską w 60?

1

Wy się nie znacie, Xavi wie co robi, on zwyczajnie nie chce grać z Realem w niedziele xd

0

Nikt tak nie potrafi zarządzać meczem jak Xavi xD

0

@Enduu 10 lat temu grał wybitnie a do dzisiaj odcina kupony

0

@LewoSkrzydlowy11 mówisz masz

9

Ale mu piękną asystę zabrał Lewy xd

0

Legenda głosi że te pół automatyczne spalone sam Tebas mierzy

1

@Foro ja korzystam z mx mechanical i jestem mega zadowolony. Ale to wszystko zależy od tego co dla Ciebie jest wygodne. Jak chcesz coś ergonomicznego to popatrz na klawiatury personalizowane i 2 częsciowe

0

Nie odpali już, chłopak jest już zdrowy od wielu miesięcy i w bardzo dobrej formie fizycznej. Mimo to widać że stracił na szybkości która była kluczowa. Chłopak nie ma dryblingu, aktualnie nie ma również szybkości ani warunków fizycznych. Na moje czeka go przeciętność, ale obym się mylił.

3

@Emhyr 5 lat w klubie i facet strzelał raptem w 37 meczach ... 160mln euro, to jest jakiś dramat.

28

10mln euro, przejęcie pensji Depaya w 100% i zakaz gry w meczu z nami. W żadnym innym wypadku nie opłaca nam się oddawanie Holendra, choćby miał siedzieć na ławce do końca sezonu.

0

@PatrykBarca nie, nie tą samą. W 1 sezonie z Messim nie miał Gaviego a Pedri debiutował.

0

Ciężko mi ocenić Busquetsa w tym meczu bo Xavi zapomniał powiedzieć chłopakom jak właściwie mają współpracować w pomocy. Po prostu wystawił 4 pomocników i elo.

0

@PatrykBarca i na tym koniec bo nie miał ani pomocy ani obrony

0

@PatrykBarca ta, zajebiście zagraliśmy, nie ma co. Z takim składem to i pewnie Koeman by lepiej zagrał bo ciężko sobie wyobrazić większe dno.

1

Ciekawostka, Barcelona to jedyny topowy klub w 5 najlepszych ligach europejskich który na DMie ma zawodnika mającego 34 lub więcej lat

1

Sorry ale Xavi jest równie jednowymiarowy jak Setien… plan b? A co to?

0

Brakuje mi słów… FDJ zagrał słabo ale dlaczego wchodzi kolejny pomocnik zamiast wrócić do 433? ewidentnie widać że tam nikt nie ogarni jak bronić na 2 DMow

0

Kiedy Atletico przyciska to Busquets i FDJ absolutnie nie mają pojęcia kto za co odpowiada i co ma robić i to jest wina trenera.

1

Fati to jest jakiś dramat… nie mam pojęcia co on ma w ogóle robić na boisku bo nie robi nic oprócz tracenia piłek.

0

@Champs_Elysees nawet kartki nie było

0

@LewoSkrzydlowy11 jakoś w Holandii jest i zwykle jest najlepszy na boisku

0

@Sawik_10 A mi się wydaję że największy problem z nim jest taki że niektórzy to by chcieli żeby grał jak prime Busquets mimo że to inny typ zawodnika.

2

@barcelonaLM chodzi o przedłużenie kontraktu o 6 miesięcy do końca roku bo do czerwca jest ważny kontrakt. Problem polega na tym że Busquets zarabia bardzo dużo a nie można mu zredukować pensji bardziej niż o 50%(dokładnej liczby nie pamiętam ale jest zapis o ile można zejść z kasy przy nowej umowie), posiadanie zawodnika z zarobkami na poziomie 10-13mln euro żeby grał sobie z przeciętniakami to absurd w naszym przypadku, gdzie mamy problem z rejestracją nowych umów.

0

@NaFazieHitman No ale z drugiej strony co miał powiedzieć? Jakby powiedział "tak, gramy jak gówno" to byłaby taka medialna burza że wole nie myśleć o tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?