Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 wchodzi Raphinia i chowa Dembele do kieszeni :) dalej uważam że Lewy robi świetną robotę. Nie trzeba strzelać w każdym meczu żeby być kluczowym.
0
@takisobiektos no to wiele wyjaśnia xd
0
@bartas97 w Madrycie 56 - 48 to nie jest 8?
25
@ChessInfo aha, no zabłysnął. Dobrze że napisałeś że jest arcymistrzem bo po poziomie komentarza bliżej mu do Najmana.
3
Nie wiem czemu wszyscy myślą że to ataki Realu, na moje to ataki Tebasa a że prasa Madrycka chętnie to opublikuje to już inna sprawa.
30
Mnie to bardziej ciekawi jakie tam jest lobby anty Barca skoro trzeba płacić żeby nie drukowali przeciwko nam…
0
@Firestone końcówka Valverde? I 8:2 za Setiena?
0
Gra PSG przypomina naszą za Valverde. Myk piłeczka do Messiego i fajrancik, pora na cs’a
0
@supraomnes1 ja powiem wow dopiero jak dobrze zagra. Bo może się okazać że chłopak nie wytrzyma. Chociaż sam fakt że trener mu ufa daje do myślenia.
0
@SinMistico tak, Fati miał 17 lat i 40 dni. Warren w Marcu dopiero skończy 17 lat.
2
@Tatazolwinia ograniczał się do bezpiecznych zagrań i asekurowania pozostałych pomocników i bardzo dobrze. Bo widać że nie czuje tej gry, jego największy atut to w tej chwili fakt że Fati i Ferran są tak słabi że lepiej grać przeciętnym Kessim.
2
@Kuba_1 Ronaldo tam jest bo to gwarantuje zasięgi. Finalnie w XI go nie będzie.
2
@tomek8756 Przecież to jest kumpel Putina, on by własny kraj za hajs z Moskwy sprzedał.
0
@Sawik_10 Ale wiesz to? Czy tak Ci się wydaje, masz jakieś źródło tych rewelacji? 10mln euro do niedawna zarabiał Sergi Roberto.
1
@Sawik_10 Czyli jakich pieniędzy? Tych odroczonych? Czy 10mln za sezon to za dużo według Ciebie?
1
@Kidd jak najbardziej, chociaż w przypadku Xaviego to moim zdaniem wynikało z tego że uparcie trzymał się 433 i dopiero niedawno coś mu w głowie przeskoczyło i zaczął dostosowywać taktykę zespołu w taki sposób aby uwypuklać zalety zawodników. Taki Balde grając z ustawionym szeroko skrzydłowym traci połowę swojego potencjału.
1
@Kidd NIe wszyscy. Była spora część kibiców która widziała że problem nie leżał we Frenkim a w tym że nie grał na swojej pozycji, a jak już miał grać na 6tce to oczekiwano że będzie grał jak Busquets. Jak znalazł się w odpowiednim kontekście to zaczął wyglądać kapitalnie.
1
@Kuba_1 No było tutaj sporo takich co chcieli sprzedawać Frenkiego i MATS'a, na szczęście do niczego takiego nie doszło.
4
@TheNekro94 Biorąc pod uwagę fakt że on założył Tesle, SpaceX czy Paypala od zera to myślę że jednak nic nie stracił i facet się świetnie bawi w życiu.
3
@TheNekro94 Uwielbiam te teksty o tym że ktoś stracił 200mld $, on nigdy 200mld na oczy nie widział a straciły to jedynie na wycenie jego akcje. Równie dobrze zaraz mogą skoczyć o 400 mld $ do góry.
0
Jak Raphinha zwykle daje w meczu przynajmniej kilka dobrych piłek, tak dzisiaj to jest dramat…
1
Żółte kartki miały być za łokcie a nie za przypadkową dłoń w okolicy twarzy…
0
Wszystko spoko ale mam wrażenie że Kessie znowu jest ciałem obcym. Niczego nie zawala ale mało go na boisku.
0
Kessie ma dzisiaj jedno zadanie, asekurować FDJ i Holender daje koncert.
3
W piłce to jednak trzeba mieć szczęście… przecież Atletico po czerwie praktycznie nie istniało, jeden feralny rykoszet i Celta przegrywa.
0
Święto w LA, Lakersi pozbyli się Westbrooka, niesamowite.
0
@escarabajo serio ktoś śledzi co się dzieje w lidze Saudyjskiej? Ludzie chyba naprawdę nie mają co robić
0
@MichelGrz W mojej opini w ogóle nie bierzesz pod uwagę obecnych realiów i zmiany otaczającego Cie świata. Nie ważne czy nam się to podoba czy nie, on się już zmienił i zmienia jeszcze bardziej. 30 lat z punktu widzenia piłki to całe milenia. Wystarczy sprawdzić jakie wtedy były pieniądze w piłce a jakie są dzisiaj.
W ogóle to sam przyznałeś że szklany sufit istnieje i dzisiaj mniejsze kluby nie grają o wygraną w LM a jedynie o to żeby tam być. A czemu im na tym zależy? Kasa, kasa, kasa.
Czy w pierwotnej wersji SL było miejsce na klubów pokroju Ajaxu? Mi się wydaje że finalnie by się znalazło bo to był tylko draft.
Owszem zbiednieją, jeśli mają w perspektywie zarobić 10mln euro na meczu z Chelsea albo dopłacić 100 tys do meczu ze Słowakami.
0
@MichelGrz FC Porto wygrało LM prawie 19 lat temu, to jest prehistoria, argument który nie ma najmniejszego sensu. Nie wspominając o tym że ciężko Porto nazwać małym klubem. W ostatnich 30 latach najmniejsze kluby jakie wygrywały LM to Ajax, Porto i Marsylia... Kluby które spokojnie mogłyby grać w SL ale porównywanie tamtych czasów do obecnych to absurd.
Nie ma czegoś takiego jak spełnianie marzeń za darmo, przepraszam ale to o czym mówisz to jest utopia. To tak jakbyś powiedział że każdy zespół muzyczny powinien zrobić objazdówkę po Afryce i grać za darmo żeby było sprawiedliwie i biedni ludzie mieli dostęp do koncertów. Jeżeli chcesz żeby było mniej meczy ale jednocześnie żeby duże zespoły grały z małymi to jednocześnie musiałoby być mniej meczy dużych drużyn. Zaspokajasz pragnienia jednostek kosztem większości. Nie zgadzam się z tym, topowa piłka powinna być topową piłką, nie ma lepszej reklamy dla piłki nożnej niż rozgrywanie meczy najlepszych drużyn.
0
@MichelGrz Dlaczego odwiedzanie Camp Nou podczas meczów SL z United, PSG, Bayernem, Chelsea itd. miałoby być ,mniej przyjemne?
Nie do końca rozumiem twierdzenia o szklanym suficie, przecież on już jest. Jeden zespól, raz na 10 lat dojdzie do 1/4 LM. A LE ? A niech sobie będzie dalej. SL to tylko mały ułamek klubów w europie i nikt tutaj nie mówi o tym żeby resztę klubów zlikwidować. Zwyczajnie nie ma sensu rozgrywać meczy między gigantami ze składem o wartości miliarda $ z kopciuszkiem bo taki mecz jest atrakcyjny tylko dla wąskiego grona kibiców kopciuszka a piłkarze są obciążeni kolejnymi lotami i meczem w napchanym do granic możliwości terminarzu.
Zwróć uwagę na to że topowe kluby rozgrywają w sezonie po 60 - 70 meczy a piłkarze potem jeszcze muszą latać na zgrupowania kadr...