Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 zdejmij różowe okulary i przejrzyj na oczy a nie piszesz głupoty. Miłego dnia.
0
@Krzysztof1987 myślę że przede wszystkim, powinniśmy więcej ponarzekać na rambli. Przecież to jest oczywiste że mecz z murarzami rozstrzyga się w 15 minut 1 połowy.
0
@Bartula no bo piszę na gorąco w czasie meczu, więc nie będę robić jakieś analizy poważnej. W każdym razie zgodzę się z tym że Raphinha rozczarowuje ale bez przesady. Liczby go bronią jeśli porównamy do konkurencji. A to że konkurencja również rozczarowuje to już inna sprawa.
0
@norbi77 Dembele potwierdził z Liverpoolem że ciągnąć może jedynie wózek w lidlu. Jeszcze jakieś argumenty z dupy?
0
@norbi77 No nie, bo w takim zespole jak Barcelona okazje zawsze będą, kluczem jest być w odpowiednim miejscu i wykorzystać okazję. Wystarczy zobaczyć na liczby Lewego i porównać z jego zastępcami. Z Lewym gramy o wiele lepiej i jest dużo ważniejszy niż Dembele.
0
@Mario96w no to ja Ci mogę przytoczyć wszystkie zmarnowane okazję Dembele xD wszystkie strzały w trybuny albo niedokładne ostatnie podania
0
@Bartula ale co to za absurd, to że coś wygląda mnie atrakcyjnie nie znaczy że jest mniej warte. Araujo z piłką wygląda jak drwal ale statystyki pokazują że bardzo poprawił wyprowadzenie piłki. Dembele fajnie wygląda jak mija zawodnika ale potem zwykle traci albo podaje niecelnie. Średnio w meczu notuje ok 20 strat i ok jest naszym najlepszym skrzydłowym ale to nie jest poziom światowy. Jesteśmy po jego świetnym meczu z RSS ale ja pamiętam te wszystkie mecze w których kopał się po głowie i nie wniósł absolutnie nic do ataku.
0
@Mario96w moge Ci jeszcze jego straty przytoczyć ale boje się że zniszczę Ci światopogląd xD
0
@norbi77 kiedy Dembele przedryblował 5 zawodników i strzelił gola xD zwykle po 3 zawodniku ląduje w szpitalu albo po drugim traci piłke
0
@Ali3231 fati ma 3 gole 3 asysty w lidze, raptem o 4 g/a mniej niż Dembele a zagrał mniej minut. Dembele wcale nie jest taki kluczowy dla nas.
3
Co wy macie z tym Dembele? Póki co ten wózek ciągnie Lewy a nie Ousman xD Dembele w lidzę do tej pory 5 goli 5 asyst, Lewy 13 goli 4 asysty, przepaść.
1
Skąd ten hejt na Raphinie? Chłopak ma tyle asyst co Dembele a jak czytam komentarze to tak jakby wnosił do ataku tyle co Kessie
0
No i tak to już jest z Dembele, a la bamba się oszukuje już 6 rok xD już zaraz wejdzie na najwyższy poziom, już zaraz przestanie łapać kontuzje xd
0
@KrychaFCB Tebas wychodzi z założenia że może i klub będzie musiał ogłosić bankructwo i upaść ale za to nie będzie miał nowych długów, świetna strategia, w Polsce działa to w stosunku do przedsiębiorców, jak wszyscy upadną to nie będzie wałków na vacie.
0
@Kondziubarca jeżeli Busquets będzie wystawiany w parze z FDJ to ja nie mam nic przeciwko żeby jeszcze rok czy dwa pograł, bo to rozwiązanie działa naprawdę świetnie.
1
@RonnieVEB na plus że już nie łapie kontuzji ale liczę że zacznie grać regularnie jak w meczu z RSS a nie raz na miesiąc.
1
@Gall Porównaj liczby Neymara i Mbappe z ostatnich 6 lat do Dembele... to jest przepaść, dlatego uważam że do póki Dembele nie będzie regularnie notował takich występów to nie ma sensu mówić o jakiejś zmianie.
6
@AllBundy Nie wiem co @IronSanHybrid myśli o Dembele ale nie rozumiem jak jeden mecz miałby zmienić czyjąś opinie. Dembele kosztował 160mln euro i wypadałoby żeby grał na takim poziomie w prawie każdym meczu a nie raz w miesiącu ( przy dobrych wiatrach )
0
@KlonaZepan bo nabiegał na potencjalne dośrodkowanie ale to poszło do innego zawodnika? Co Ty myślisz że w polu karnym to się stoi i czeka aż magicznie piłka pod nogi spadnie?
1
Ponad 5 lat to trwało ale w końcu trafił z tej armaty w bramkę xd
5
O co wy się De Jonga czepiacie? Przecież nie miał jak uniknąć piłki
7
@ventriloquist1 Akurat wtedy mieliśmy plagę kontuzji w obronie
2
@tristan87 No to ja już wiem skąd ta świetna forma Christensena, FDJ i Stegena w tym sezonie, Robercik ich wziął w obroty, widzę że ciągle się spotykają :)
1
@Pawel13sz ale trzeba przyznać że Pedri pięknie piłeczkę wyłożył xD
0
@Kengo ja tego nie kupuje, owszem fajnie by było pracować 4 dni zamiast 5 ale zwróćmy uwagę co to za firmy przeprowadziły. Ja sobie nie wyobrażam żeby nagle sklepy, hotele służby itd. musiałby zwiększyć zatrudnienie o 20% żeby wypełnić te brakujące godziny.
5
@masa11 Raphinha z asystą …
1
Fati to zwyczajnie nie jest 9tka, a w sytuacji w której musi grać w takim tłumie z bardzo fizycznym rywalem to już w ogóle sobie nie radzi. Dlatego myślę że nie ma co wyciągać daleko idących wniosków z tego meczu.
0
@trolownik to jeszcze straty, akurat w tym Dembele nikt nie dogoni xd
2
Krytykowany przez wszystkich Raphinha w tym sezonie 4 bramki 6 asyst w ok 1100 minut, wielbiony Dembele 7 bramek 7 asyst w ok 1600 minut :) jak jeszcze dodamy do tego że Dembele gra tutaj swój 6 sezon i kosztował 3x tyle co Brazylijczyk to mamy pełen obraz la bamby, nie ważne jak gra, ważne żeby być lubianym i mieć ten mityczny potencjał xd
2
@Comentateiro zawsze wybieram Barce, nawet jak gramy z jakimś Elche czy innymi Cadizem a alternatywą są derby Manchasteru albo jakieś topowe starcie. Inna sprawa że czasem to podchodzi pod masochizm xd