Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Deviler Ferran zagrał DOSŁOWNIE jeden dobry mecz, JEDEN i w tym JEDNYM meczu, zaliczył 0 bramek i 0 asyst ...
1
@Joe_Pesci Suarez z ostatniego sezonu by do tego nawet nie dobiegł, litości... Równie dobrze można napisać że prime Lewy strzeliłby to przewrotką i przy okazji zabił bramkarza...
Jeszcze sprostuje że dla mnie Suarez jest lepszym zawodnikiem na przestrzeni całej kariery niż Lewy...
14
Lewy w 2023 roku:
Liga europy: 2 mecze - 1 bramka
La Liga: 4 mecze - 2 bramki 1 asysta
Puchar: 2 mecze - 2 bramki
Supercopa: 2 mecze - 2 bramki 1 asysta
Łącznie w 2023 roku: 10 meczy - 7 bramek 2 asysty.
Komentarze: dramat, katastrofa, 0/10 sprzedać póki coś warto, LDJ wróć!, już nawet Ferran lepiej gra, dlaczego Xavi wystawia Lewego.
Ja bym bardzo chciał żeby Fati i Ferran grali takie gówno jak Lewy ...
I żeby nie było, ja nie twierdzę że Lewy gra ostatnio świetnie, widać że jest trochę pod formą ale to wciąż nasz najlepszy zawodnik ofensywny i dostarcza liczby.
0
@Azrik Alonso przy bramce Rashforda źle się ustawił a potem przegrał pojedynek biegowy i to jest w 100% jego wina. Ja nie twierdzę że to jest wina tylko obrony czy coś, nie uważam też że trzeba zwalniać Xaviego ale uważam że przekombinował w 1 meczu i widać było że drużyna nie czuje się pewnie w obronie i tyczy się to przede wszystkim rozgrywania od tyłu.
3
@Azrik Co innego stracić 2 bramki u siebie a co innego stracić 2 bramki na old trafford. Dodatkowo w 1 meczu straciliśmy bramki po błędzie Alonso i samobóju przestawionego Kounde. W drugim straciliśmy po stracie Kessiego i świetnym strzale Antonego. To jednak różnica.
2
@Sensible pełna zgoda, jego jedyny atut to siła, tylo że to nie jest defensywny pomocnik tylko ósemka tymczasem ani nie ma podania, strzału, dryblingu ani nawet szybki nie jest…
0
@kuczyniak no jednak będzie, Lewy ma w tym sezonie 30 G/A a Ferran 6
0
@Gaz no dobra, ale sam przyznasz że środek Kessie Roberto to inny wymiar absurdu xd
1
@Deviler a czym sobie ten Ferran zasłużył żeby grać na 9 za Lewego? Tym że ostatnio zagrał dobry mecz na PS? Już zastępował kilka razy Lewego na szpicy i był dramat.
1
@Deviler i kto zagra za niego?
1
@Gaz już nie przesadzajmy z tymi gorszymi zawodnikami xd dzisiaj nie było Gaviego, Pedriego i Dembele
1
@Firestone no dobrze, rozumiem że ma inny profil ale on gra na 8. Dla mnie to jest absurdalne że na 8 gra facet który jest bardziej defensywny niż 6…
0
@Coutinho007 Fati zagrał w tym sezonie 1251 minut… to nie jest mało
0
@Firestone Frenkie gra ostatnio bardzo dobrze ale tego chłopaka stać na jeszcze więcej. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać kiedy dobrze zgra się z Gavim i Pedrim. Natomiast cały czas martwi Kessie…
0
@Peciak kapitalnie asekurował obrońców. Świetnie wracał do obrony, potrafił się utrzymać pod presją przeciwnika. Kilka razy dobrze wyprowadził piłkę. Zagranie do Kounde to było jedyne jakościowe zagranie po którym stworzyliśmy sobie okazję w całym meczu. A jakie były te zagrania Busquetsa?
Dla porównania Busi, Raphinia, Kessie, Balde, Christensen Kounde, Araujo, Lewy, Fati i Ferran razem mieli kluczowych podań 0. Jedynie SR miał 3 :)
3
@Janiama czy Lewy zagrał słabo? Tak, ale czy zagrał beznadziejnie? Liczby tego nie potwierdzają, strzały 2/2 dryblingi 3/3 pojedynki 7/12. Straty 11.
Moim zdaniem ogólnie w ofensywie zagraliśmy koszmarnie słabo, więc naturalnie winimy napastnika.
0
@Peciak w 1 połowię uważam że Busquets zagrał bardzo dobrze, w drugiej przeciętnie ewentualnie solidnie (zwłaszcza że widać brak Pedriego ) ale Frenkie zagrał kapitalnie, potwierdza to nawet ocena z sofascore.
0
@Peciak serio? Przeciętnie FDJ a Busi lepiej niż dobrze? Frenkie najlepszy na boisku a Busquetsa w drugiej połowie na boisku nie było.
0
@Survier ja tam się z niego nie śmieje ale też nie śledzę United na codzień. W każdym razie Fati jest w tak tragicznej formie że nie trudno grać lepiej niż on…
0
@norbi77 widać że myślenie Cie przerasta kolego. Strzały oddaje się jak ma się ku temu okazje. Statystyki pokazują 1/1 ale trzeba doliczyć jeszcze strzał wybity przez Varana w końcówce więc 2/2. Prawda jest taka że zwyczajnie pozostali zawodnicy nie wykreowali mu żadnych lepszych okazji, kiedy Ferran mu dograł dobrą piłkę to Fati mu ściągnął z głowy.
Bawi mnie to jak próbujesz deprecjonować występ nie mając ani jednego argumentu i bronisz się jakimiś absurdalnymi banałami.
I ja tu nie twierdze że Lewy zagrał jakoś super, bo nie zagrał, ale jest różnica kiedy grasz obok Gaviego i Pedriego a kiedy grasz obok Kessie i Roberto.
A i prawie zapomniałem, ale Cie boli ten Dembele xD a jeszcze bardziej musi Cie boleć że Raphinia mimo że gra piach to wciąż ma lepsze liczby od bombla xD
0
A ja tak w sumie to o ten mecz mie mam pretensji do Xaviego, mam za to za pierwszy bo tam przekombinował. Dzisiaj z takim składem personalnym nie mieliśmy czego szukać i nie ma co się oszukiwać. W United z ławki wchodzi Antony i strzela gola, u nas wchodzi Fati i ściąga Lewemu piłkę z głowy… to są te detale.
0
@norbi77 Ty masz jakiś kompleks xD Lewy strzelił bramkę przypomnę. A dzisiaj zabrakło Gaviego i Pedriego a nie Dembele. Zwyczajnie ciężko grać z Kessim i SR w środku pomocy.
No ale czego ja oczekuje od człowieka który przydatność piłkarza ocenia po tym jak ładnie biega po boisku xD
Pozwoliłem sobie jeszcze sprawdzić statystyki Lewego.
Dryblingi 3/3
Wygrane pojedynki 7/12
Celność podań 89%
Strzały 1/1
Straty 11
Dzisiaj najlepszy w ofensywie z naszych zawodników.
0
@Sapos93 cytując klasyka, najgorszy to Ty jesteś ;)
0
Fati Kessie Roberto i Alonso to nie są zawodnicy na poważne granie. Sorry ale oni mogą grać maksymalnie w średniaku ligowym, albo w jakiejś topornej drużynie.
0
Wy myślicie że Xavi Ferrana Fatiego i Alonso na ratowanie wyniku wprowadza? XD lol oszczędza zawodników na lige
1
@Korsain w lidze to do tej pory zawsze był Gavi albo Pedri, a nie Kessie i Roberto.
5
Bądźmy szczerzy sami ze sobą. Czego my oczekujemy jak my graliśmy z Sergim Roberto i Kessie w środku xd
0
@Foro napastnik żyje z podań. Karnego strzelił
1
Kessie powinien mieć zakaz dotykania piłki poza polem karnym przeciwnika…
2
Lewy niby rozgrywa słaby mecz ale bądźmy sprawiedliwi, ile piłek dostał? Musi wychodzić do rozegrania bo w polu karnym jest sam i otrzymuje zero podań. Widać brak Pedriego i Gaviego którzy potrafili zrobić przewagę w środku.