0

@Comentateiro z czego większość pod swoją bramką a przeciwnikiem był grający Djurgarden xD

1

@cules100pro Znasz pojęcie sarkazmu? Za 8 baniek to możesz ustawić najwyżej Podbeskidzie z Chojniczanką

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

To naprawdę trzeba być kibicem Realu żeby narzekać na prawidłowego spalonego kiedy w całym meczu Real miał 0.58 xG przy 1.64 Barcy.

2

@Compadre dla mnie Frenkie, 5 kluczowych podań, świetna skuteczność podań, bardzo ważne odbiory.

0

@okiemtypera_lucaxx95 pamiętaj, dzisiaj gówno zagraliśmy bo nie ma Dembele a Lewy kopał się po czole, a nie czekaj…

5

Cudowny, wspaniały, wybitny mecz Frenkiego dzisiaj, obok Raphinhi najlepszy na boisku

0

@Sau_Ron a Ty pamiętasz jak my graliśmy w tym meczu?

0

@Kaamilos87 statystyki G/A xG xA, chances created Raphinha ma lepsze od Dembele. Więc gdzie te różnice? To że ładnie biega nie znaczy że więcej daje.

1

@Kaamilos87 jak ważną role odgrywa Dembele? Zagrał w lidze w 19 spotkaniach i tylko w 6 zaliczył G/A. Ostatnie 7 meczy bez niego w lidze to 6 zwycięstw i jedna porażka. Pedri to inna rozmowa bo chłopak odpowiada za całe regulowanie gry i rozgrywanie, bardzo bez niego cierpimy.

1

@SuperPatsonFCB najbardziej ciekawe w tym wszystkim jest to że w Wiśle aktualnie w pierwszej jedenastce występuje aż 6 Hiszpanów! Dodatkowo Wisła odpaliła w momencie… zwolnienia najlepszego selekcjonera w historii Polskie kadry narodowej, el Brzęczinio.

3

@arasz1819 Dlatego nie ma sensu dyskutować z nimi, ja już ich ignoruje bo szkoda nerwów, zwłaszcza że najwięcej jego obrońców zaczyna pisać swoje mądrości jak bombel jest kontuzjowany i wszyscy nagle zapominają że Dembele notuje zwykle 1 świetny mecz i potem 2-3 absolutnie beznadziejne. Nie wspominając już o tym że te kontuzje są za każdym razem jak pada hasło „w końcu odpalił”

0

@arasz1819 nie ma sensu dyskutować z obrońcami Dembele. W Fifie się sprawdza, fajnie z piłką biega, więc jest super. A to że siedzi u nas już 5 czy 6 rok, kosztował nas 160mln euro i rok w rok wypada na pół sezonu przez kontuzje a przeciętny Raphinha robi liczby lepsze od niego jest nieistotne… Dembele to zawodnik z wielkim potencjałem, najlepszy z naszych skrzydłowych ale prawda jest taka że przez chimeryczność i podatność na kontuzję opieranie na nim gry to czysty hazard…

0

@ChessInfo Zakaz sprzedaży samochodów spalinowych? Normy emisji CO2? Prawo do adopcji dzieci przez pary homoseksualne? Paszporty covidowe?

2

@hayek Z tymi robakami jest tak, że lewica odbiera to jako straszenie, tylko że problemem nie jest to co wprowadzają teraz ale to co wprowadzą za lat 10. Dzisiaj tworzenie farm robaków a jak już będzie to powszechne to cyk zakaz sprzedaży mięsa. I to jest schemat który powtarza się od dawna ze wszystkim. Za kilka lat wchodzi w życie zakaz sprzedaży samochodów spalinowych, zaraz za rogiem mamy normy emisji dwutlenku węgla nałożone na każdy produkt. Lewica próbuje robić z ludzi debili, przesuwając granice małymi kroczkami i waląc kity że to przecież nic groźnego.

0

@draxidox dobra dobra, ja wiem jak oni to liczą ale nie mam pojęcia jak im wyszło że w Krk zarabia się więcej niż w Wawie...

0

@rafa324 Aha czyli jak sędzia mówi i odnotowuje w protokole meczowym że prezes Realu namawiał go do gwizdania pod Real i chciał rozmawiać w cztery oczy to to są urojenia ale jak były wystawiane faktury za raporty i szkolenia a wszyscy sędziowie podkreślają że nigdy nie było nacisków na sędziowanie pod Barcelone to jest korupcja i skandal xD Widać od tego -9 nieźle Ci dupę odmroziło :)

3

@QQL5 no niestety to jest minus tego systemu. Demokracja nie zawsze się sprawdza. Socios to zwykli ludzie i nie mają pojęcia o biznesie, a ludzie wybierani na takie stanowiska zamist zarządzać muszą politykować żeby zostać ponownie wybranym, a w między czasie doją klub ile wlezie.

5

@tristan87 ale jak ku*** po terminie, to ten sąd w pierwszej instancji nie wiedział jaki jest termin?

0

@rafa324 Ale masz dowód na to że doszło do korupcji i nieprawidłowości czy teraz głosisz swoje mądrości bo tak Ci podpowiada logika? Czy jest gdzieś w przepisach zapisane że przewodniczący CTA nie może świadczyć żadnych usług w sposób pośredni ani bezpośredni, dla klubów w lidze? Moralność to nie prawo, jeśli nie potrafisz wybronić Pereza z tego że namawiał sędziów do gwizdania pod Real to nie oceniaj Barcelony a najlepiej wracaj na śmietankową.

0

@rafa324 No poczytaj trochę to się dowiesz, za analizy i raporty. Jeśli nie potrafisz udowodnić że nie realizował żadnych usług oraz że zamiast tego wpływał na ustawianie meczy to zamilcz a nie rzucaj argumentów z dupy. Mamy za to bezpośredniego świadka próby wpłynięcia na sędziego przez Pereza i prokuratura i UEFA powinna się tym zająć bo jest duża szansa że Perez wpływał również na innych sędziów, pytanie ilu uległo.

0

@xavi890 tak na granicy moim zdaniem, część powie że była za wysoko, część że nie ale jednak atak Muniaina ręką był ewidentny i gdyby nie ta ręka to niewiadomo gdzie znalazłaby się piłka.

0

@89kamil Dla mnie to jest głupie, nieodpowiedzialne i śmierdzi na kilometr ale nie wierzę w korupcję, biorąc pod uwagę co się działo w klubie za Rosella i Bartomeu obstawiam że to zwykłe wyprowadzanie pieniędzy z klubu bo niestety tak to ostatnio wyglądało i nie do końca rozumiem ten cały szum medialny. Niech się tym prokuratura zajmie i sąd, żeby wyjaśnić co się tam stało a nie wyrokujemy na podstawie przecieków medialnych.

27

Oficjalnie: Ernesto Valverde uważa, że można odebrać piłkę ręką o ile jest to ręka jego zawodnika

4

@Kidd Ja w ogóle mam wrażenie że w Hiszpańskiej piłce pracują sami idioci, bo co chwile dowiadujemy się o jakiś absurdach w fakturach, płatnościach, przepisach czy idiotycznych zasadach.

2

@Kidd Tak do firmy, bo Barcelona płaciła jego firmie za raporty i analizy sędziowskiego ale stawki były nierynkowe i właśnie coś z podatkami nie tak. W każdym razie wpłaty były za faktury.

3

@89kamil Jesus Gil Manzano:

Mecze Realu: 39
wygrane: 31
przegrane: 3
remisy: 5

Mecze Barcy: 27
wygrane: 16
przegrane: 5
remisy: 6

Trochę mi się procenty pomyliły bo czytałem artykuł o nim już jakiś czas temu ale na tą chwilę wygląda to tak że Real z nim jako arbitrem wygrywa aż 80% meczy a Barca raptem 60%. Myślę że to zdecydowanie sprawa do sprawdzenia bo śmierdzi korupcją na kilometr a jak wiemy Perez lubi naciskać na arbitrów.

EDIT: dodatkowo w 39 meczach Real został ukarany raptem 1 bezpośrednią czerwoną kartką, natomiast Barca w 27 meczach zobaczyła aż 5 bezpośrednich czerwonych.

6

@Kidd Urząd skarbowy się dowalił do jego firmy bo nie wiedział skąd te pieniądze.

3

@89kamil O chłopie ale wtopa, wiesz że jest sędzia który ma współczynnik 88% zwycięstw dla Realu, gdzie druga i trzecia drużyna odpowiednio Barca i Atletico mają raptem po 57 i 56% zwycięstw z nim? Rozumiem że potwierdzasz teorie że Real ustawia mecze, w końcu prześcieradło się przyznało do tego ;)

3

@konrad1661 Mnie zastanawiają te porównania do Valverde który aktualnie ma mniej punktów niż Marcelino przed rokiem i zajmuje 9 miejsce w lidze a na początku ludzie tutaj peany o nim pisali, jaki to świetny trener po pierwszych 6 kolejkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?