0

@Coutinho007 teraz to bym wszystkich zmienił…

1

No prawda jest taka że jak nie ma w składzie Pedriego, FDJ, Christensena i Dembele to nie ma co oczekiwać cudów xd

0

Kessie na raz w polu karnym…. Serio?

0

@Coutinho007 no tak bo oni są gwarantem wysokiego poziomu. Raphinia dzisiaj dramat ale alternatywa słaba

0

@Traba727 no w przypadku Realu to w sumie nic nowego, przecież oni grają na poziomie Celty, gdyby nie sędziowie to w gablocie pewnie max puchar tymbarku by mieli :)

0

To jest już klasyka, sędzia nie może drukować w kluczowych momentach bo var więc zwyczajnie drukuje w środku, tu jeden odbiór, tu drugi, tu faula nie gwizdnie, tam łokcia nie zauważy.

2

@Qba2312 nie ma też rozumu ani godności

29

Ja chce zobaczyć powtórkę z Lewym w polu karnym bo tam mógł być faul.

0

@wodztek97 co Ty, oni narzekają na sędziów jeśli karnego im nie drukną

1

Militao i Małpa już powinni wylecieć ale klasycznie sędziowie drukują pod Real

0

@draxidox Człowiek sobie legalnie kradnie a Ty się czepiasz.

0

@Encore no nie wiem... póki co to mistrzostwo wygrał jedynie z GSW :) ale zdecydowanie top 1-2 ligi.

6

@Cotutajsiedzieje od toksycznych ludzi trzeba trzymać się jak najdalej.

21

@osa91 idź na lekcje historii to się dowiesz czym jest faszyzm i nie używaj tego określenia bo obrażasz ofiary prawdziwych faszystów.

W kwestii religii, wyjdź z piwnicy to zorientujesz się że żyjesz w kraju który od zawsze jest katolicki… Nie było ani jednej partii od 89 roku która odcięłaby się od kościoła będąc u władzy a przypomnę Ci że jesteśmy po 8 latach rządów lewicy i 8 latach rządów PO.

W kwestii Mentzena, wytłumacz mi jak PiS miałby wrzucić liberalnego Mentzena na stanowisko ministra finansów? Jak Ty sobie to wyobrażasz w sytuacji w której program konfy jest skrajnie odmienny gospodarczo od pisu?? Raczej nie pójdzie tam dla kasy bo na swoich kancelariach podatkowych kosi grube miliony.

3

@KlonaZepan kiedy można się zacząć śmiać?

2

@FcPortoFan1999 ciekawe czemu odkąd wynaleziono fotografie a nauka się rozwinęła, drastycznie spadła ilość cudów…

4

@FcPortoFan1999 a kto zasłużył? Jakbyś miał wgląd w życie świętych od deski do deski to okazałoby się że zwyczajnie nie ma świętych ludzi.

0

@Emhyr ale co ma 3 klasyk w miesiąc do Superligi? W tym sezonie to będzie 4 klasyk i to tylko pokazuje że nie przeszkadza Ci kolejny mecz z Realem a to że gramy z nimi co 2 tygodnie…

0

Doncic 34pkt na skuteczności 74% do tego 9 zbiórek 7 asyst w 32 minuty i Mavs tracą 6pkt … aż się wierzyć nie chce

0

Brawo Fati ale co zrobił obrońca w tej akcji to nie mam pytań xD

1

@macio_944 nie bądź taki skromny miszczu! Myślę że utrzymasz tempo raz dziennie! Może być rumiankowa, szarpnę się dla takiego asa, w końcu nic tak nie mobilizuje wyborców jak ciągły hejt i wyzywanie od debili :)

0

@quarto panie jakie UI jakie UX, tutaj na rambli lud o wszystkom decyduje, nawet skład przed meczem Czawiemu wysyłamy.

0

@macio_944 jezu dobrze że napisałeś bo już się bałem że dzisiaj nie przeczytam o konfie na rambli xD na przyszły tydzień przygotuje chyba dla Ciebie maść na poślady bo do wyborów możesz nie wytrzymać na sucho xD

5

@michal26 odważne stwierdzenie, musisz uważać bo zaraz Cie od ruskich trolli i szurów zwyzywają. Nie wolno krytykować UE!

0

@ranger3120 a mężczyźni rodzą dzieci!

52

Jakiś typ w Kanadzie podał się za kobietę i pobił rekord wyciskania sztangi o 45kg po czym powiedział że robi sobie jaja i nikt nawet nie sprawdził czy faktycznie jest kobietą, po prostu mu uwierzyli xD Umieram ze śmiechu, facet nawet brody nie zgolił xD

1

@TaughtMule ja się z nim nie zgadzam i uważam to za absurd ale ja jestem ateistą, nie dziwi mnie takie zdanie u osoby wierzącej. Mało tego, on tego nigdy nie ukrywał, nie wiem czemu jesteś w szoku.

0

@Nhyz Ja się nie zdziwiłbym gdyby były naciski ze strony CVC żeby Messi wrócił. W sumie ciekawe że Tebas wypowiadał się na temat dosłownie każdego zawodnika łączonego z Barcą, a w kwestii Messiego milczy :)

5

@Barca1992 Weź przestań szerzyć te szurowskie teorie faszysto, UE jest cudownie wspaniała i dba o Twoje dobro a Ty chcesz mordować przyszłe pokolenia... TYLKO PEŁO TYLKO LEWICA, AVE DONALD, oni nas nigdy nie oszukają.

3

@IronSanHybrid Ależ obrzydliwa manipulacja! pokażcie mi te elektryki do 150k ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?