Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 teraz to bym wszystkich zmienił…
1
No prawda jest taka że jak nie ma w składzie Pedriego, FDJ, Christensena i Dembele to nie ma co oczekiwać cudów xd
0
Kessie na raz w polu karnym…. Serio?
0
@Coutinho007 no tak bo oni są gwarantem wysokiego poziomu. Raphinia dzisiaj dramat ale alternatywa słaba
0
@Traba727 no w przypadku Realu to w sumie nic nowego, przecież oni grają na poziomie Celty, gdyby nie sędziowie to w gablocie pewnie max puchar tymbarku by mieli :)
0
To jest już klasyka, sędzia nie może drukować w kluczowych momentach bo var więc zwyczajnie drukuje w środku, tu jeden odbiór, tu drugi, tu faula nie gwizdnie, tam łokcia nie zauważy.
2
@Qba2312 nie ma też rozumu ani godności
29
Ja chce zobaczyć powtórkę z Lewym w polu karnym bo tam mógł być faul.
0
@wodztek97 co Ty, oni narzekają na sędziów jeśli karnego im nie drukną
1
Militao i Małpa już powinni wylecieć ale klasycznie sędziowie drukują pod Real
0
@draxidox Człowiek sobie legalnie kradnie a Ty się czepiasz.
0
@Encore no nie wiem... póki co to mistrzostwo wygrał jedynie z GSW :) ale zdecydowanie top 1-2 ligi.
6
@Cotutajsiedzieje od toksycznych ludzi trzeba trzymać się jak najdalej.
21
@osa91 idź na lekcje historii to się dowiesz czym jest faszyzm i nie używaj tego określenia bo obrażasz ofiary prawdziwych faszystów.
W kwestii religii, wyjdź z piwnicy to zorientujesz się że żyjesz w kraju który od zawsze jest katolicki… Nie było ani jednej partii od 89 roku która odcięłaby się od kościoła będąc u władzy a przypomnę Ci że jesteśmy po 8 latach rządów lewicy i 8 latach rządów PO.
W kwestii Mentzena, wytłumacz mi jak PiS miałby wrzucić liberalnego Mentzena na stanowisko ministra finansów? Jak Ty sobie to wyobrażasz w sytuacji w której program konfy jest skrajnie odmienny gospodarczo od pisu?? Raczej nie pójdzie tam dla kasy bo na swoich kancelariach podatkowych kosi grube miliony.
3
@KlonaZepan kiedy można się zacząć śmiać?
2
@FcPortoFan1999 ciekawe czemu odkąd wynaleziono fotografie a nauka się rozwinęła, drastycznie spadła ilość cudów…
4
@FcPortoFan1999 a kto zasłużył? Jakbyś miał wgląd w życie świętych od deski do deski to okazałoby się że zwyczajnie nie ma świętych ludzi.
0
@Emhyr ale co ma 3 klasyk w miesiąc do Superligi? W tym sezonie to będzie 4 klasyk i to tylko pokazuje że nie przeszkadza Ci kolejny mecz z Realem a to że gramy z nimi co 2 tygodnie…
0
Doncic 34pkt na skuteczności 74% do tego 9 zbiórek 7 asyst w 32 minuty i Mavs tracą 6pkt … aż się wierzyć nie chce
0
Brawo Fati ale co zrobił obrońca w tej akcji to nie mam pytań xD
1
@macio_944 nie bądź taki skromny miszczu! Myślę że utrzymasz tempo raz dziennie! Może być rumiankowa, szarpnę się dla takiego asa, w końcu nic tak nie mobilizuje wyborców jak ciągły hejt i wyzywanie od debili :)
0
@quarto panie jakie UI jakie UX, tutaj na rambli lud o wszystkom decyduje, nawet skład przed meczem Czawiemu wysyłamy.
0
@macio_944 jezu dobrze że napisałeś bo już się bałem że dzisiaj nie przeczytam o konfie na rambli xD na przyszły tydzień przygotuje chyba dla Ciebie maść na poślady bo do wyborów możesz nie wytrzymać na sucho xD
5
@michal26 odważne stwierdzenie, musisz uważać bo zaraz Cie od ruskich trolli i szurów zwyzywają. Nie wolno krytykować UE!
0
@ranger3120 a mężczyźni rodzą dzieci!
52
Jakiś typ w Kanadzie podał się za kobietę i pobił rekord wyciskania sztangi o 45kg po czym powiedział że robi sobie jaja i nikt nawet nie sprawdził czy faktycznie jest kobietą, po prostu mu uwierzyli xD Umieram ze śmiechu, facet nawet brody nie zgolił xD
1
@TaughtMule ja się z nim nie zgadzam i uważam to za absurd ale ja jestem ateistą, nie dziwi mnie takie zdanie u osoby wierzącej. Mało tego, on tego nigdy nie ukrywał, nie wiem czemu jesteś w szoku.
0
@Nhyz Ja się nie zdziwiłbym gdyby były naciski ze strony CVC żeby Messi wrócił. W sumie ciekawe że Tebas wypowiadał się na temat dosłownie każdego zawodnika łączonego z Barcą, a w kwestii Messiego milczy :)
5
@Barca1992 Weź przestań szerzyć te szurowskie teorie faszysto, UE jest cudownie wspaniała i dba o Twoje dobro a Ty chcesz mordować przyszłe pokolenia... TYLKO PEŁO TYLKO LEWICA, AVE DONALD, oni nas nigdy nie oszukają.
3
@IronSanHybrid Ależ obrzydliwa manipulacja! pokażcie mi te elektryki do 150k ...