3

@Vernon_Roche Ale prawda jest taka że w momencie gdy na boisku pojawił się Frenkie a potem dodatkowo wszedł Pedri to nasza gra wyglądał o wiele lepiej i stwarzaliśmy dużo więcej okazji z bardzo mocnym Atletico. Lewy nie licząc sytuacji w której powinien wystawić na pustaka ( i tak był na spalonym i VAR by to cofnął ) to grał bardzo dobrze. Widać że czuje się lepiej i jestem pewien że jeszcze z 5-6 bramek spokojnie strzeli.

0

@Rewolucja123 na Raphinhi nic nie zarobimy bo trzeba transfer zamortyzować. Jeśli już kogoś sprzedawać to Fatiego, fatalna forma, ostatni do grania i możliwy największy zarobek.

16

Barca xG 2.33 Atleti 1.37

Posiadanie 62 : 38

A studio: MECZ NA REMIS

0

Zawodnicy Atletico grają jak rzeźnicy i boiskowi bandyci i nikt nic nie mówi, Gavi mocniej wejdzie bark w bark i skandal na pół Hiszpanii.

0

O nie… Kessie i Garcia na boisku to zabójcza mieszanka, niestety dla nas.

0

Ja się teraz zastanawiam czy to Frenkie jest aż tak zajebisty czy Kessie jest aż tak słaby.

2

Co oni tam sprawdzają? Czy jeszcze karnego nie dać?

1

A może w końcu to piłkarze powinni zastrajkować i powiedzieć że z tymi parodystami podającymi się za sędziów grać nie będą

0

Panie i Panowie o to najlepiej opłacani sędziowie na świecie! A ja myślałem że to my mamy zawyżone wynagrodzenia.

0

Ja już rozumiem kiedy jest zagranie ręką! Kiedy sędzia sobie ubzdura że akurat teraz gwizdnie. A to jak sobie sędzia ubzdura to już element losowy.

0

Jeżeli Ferran i Raphinha wylosują dzień konia to mamy spore szanse, jeśli będą grać jak ostatnio to trzeba grać na 0:0 xd

0

@ViscaBarca123 gdyby chociaż te statystyki były realistyczne … 8.0 key passes na 90 to nawet Messi blisko nie jest xd

0

@Emhyr no i im to nawet kiepsko poszło co akurat nie zmienia faktu że polityka energetyczna PO była nawet mniej odpowiedzialna niż ta Niemiec, bo Niemcy liczyli chociaż że zarobią na tym.

1

@Emhyr no ma 100% racji, tylko zapomniał dodać że za PiSu rosła: bieda, inflacja, dług publiczny, podatki, złodziejstwo i korupcja

0

@varosso to że łamią zasady finansowego fair play i jakoś nikt nie robi z nich pariasa europy.

0

@varosso z lewymi firmami? Real rozdawał sędziom prezenty w reklamówkach z logiem Realu xD

A City ma wyrok za podpisywanie podwójnych umów.

Neymar miał podpisane kontrakty na promowanie mundialu w katarze, kontrakty podpisane z … właścicielem PSG.

Przecież to wszystko to ordynarne łamanie przepisów.

0

@Herbert nie ma czegoś takiego jak więcej niż klub, skończmy z farmazonami... To wszystko śmierdzi na kilometr ale nie oszukujmy się chociaż że robimy coś czego inne kluby nie robią. Cała piłka wali korupcją na kilometr z FIFA i UEFA na czele, a my się mamy kalać przed wszystkimi??

1

@Herbert a prezenty dla sędziów które funduje Real są moralne i ok?

2

@sendesara A masz informację o premiach i bonusach? Bo jeśli nie to już samo podawanie zarobków nie ma sensu. Skąd wiesz że Dias nie dostał 20mln euro za podpis? Skąd wiesz że nie ma premii za minuty, mecze i trofea?

15

Ahahahahahaha xD no to jest hit! Jak pracował jako analityk w telewizji to Negreira kazał mu uważać na to co mówi xD no gnije! Ależ są w dupie skoro takie absurdy wyciągają, no sorry „znalazłem nabój na miejscu parkingowym” xD ja wczoraj widziałem reklamę pistoletu, myślę że ktoś próbuje mnie zastraszyć xD

0

@David_Beckham Raczej la liga > united

0

@Tasde No jak widać masz nie więcej niż naście skoro myślisz że nabiorę się na idiotyczny tekst "NIKOGO NIE POPIERAM", dlatego będę atakował tylko konfe i to bez żadnego powodu odkopując stare wpisy :)

Jeżeli uważasz że zwracanie uwagi nie ma znaczenia to tylko pokazuje jak mało wiesz i jak mało rozumiesz. Przypomnij sobie poprzedni Twór Korwina o nazwie KNP, otóż weszli do europarlamentu w 2014 roku po czym część członków stwierdziła że będąc w okolicach 4-5% można się odciąć od gadającego głupoty Korwina i innych wymysłów o pewnym akwareliście. Jak się skończyło? KNP nie istnieje a Korwin wszedł do sejmu. czemu? A no temu że gadał głupoty publicznie i dzięki temu był zapraszany do mediów. Jeżeli nie rozumiesz że tak to działa to Ty jesteś naiwny a nie partia która ma średnio w sondażach 10% czyli zwiększyła poparcie dwukrotnie w czasie 4 lat.

0

@taxky W ogóle to przepraszam ale pomyliłem nicki xD oba na "T". Z tą obroną jest tak że zwyczajnie zaczyna być to irytujące że z każdej strony ludzie zaczynają szczuć i krytykować, wyciągają wypowiedzi sprzed x lat i każdą rzecz jaką człowiek powie, tylko że to działa tylko w stronę konfy, bo to że od lewej do prawej wszyscy walą głupoty, kłamią, kradną, opluwają to już jest ok.

0

@Deviler w teorii mamy lepszy skład ale my chcemy grać inaczej w piłkę. Chcemy grać wysoko i dominować, żeby tak grać nie wystarczy mieć lepszych zawodników, trzeba mieć ich na odpowiednim poziomie, niestety nasi rezerwowi takiego poziomu nie prezentują. A skrzydłowi to jest już w ogóle jakaś historyczna porażka.

0

@taxky Czekam aż odpowiesz na pytanie, nie potrafisz bo nie reprezentujesz sobą nic oprócz hipokryzji i naiwności.

Jeżeli uważasz że klaps powinien być karany przez sąd to jesteś większym odklejeńcem nawet od Korwina i Brauna a to jest już wyczyn xD Ale zgaduje że Ty to jesteś z tych co dzieciom by płcie zmieniali w wieku 7 lat i zaprowadzali na spotkania z transami xD

0

@Tasde Widzisz kolego nie potrafisz mi odpowiedz na pytanie, podaj tego swojego wspaniałego polityka którego popierasz. Nie podasz bo wiesz że się skompromitujesz.

W czasach korwina padło dużo głupich zdań i służyły one temu żeby zarócić uwagę wyborców na partie liberalne gospodarczo a nie komunistów. Może Cie to boleć, możesz tego nie rozumieć, Twój problem. Chociaż znowu odniosę się do zadanego przeze mnie wcześniej pytania, kogo popierasz? W kogo tak wierzysz? Podaj mi tą wspaniałą partie w Polsce która nie ma na koncie głupich wypowiedzi albo nie jest skompromitowana politycznie. Szczekać bez alternatywy jest bardzo łatwo.

0

@Tasde nie, to nie jest pomysł jak zlikwidować podatki ale żeby to zrozumieć trzeba umieć myśleć i interpretować i informację a nie przyjmować wszystko dosłownie. Metzen wtedy chyba nawet nie kandydował i w ogóle to miał 29lat. Powiedz mi na kogo głosujesz a udowodnię Ci albo hipokryzję albo głupote.

0

@Tasde zarzucam Ci manipulację albo głupotę, możesz sobie wybrać.

Odnosisz się do posta na FB sprzed 7 lat i teraz twierdzisz że to jakiś plan. Wyjdź na zewnątrz, przejdź się i zostaw politykę osobom które potrafią interpretować rzeczywistość a nie klepać głupoty które ktoś im pod nos podstawi.

0

@Tasde No nie, kłamiesz. Nie jest to program Mentzena na obniżenie podatków. Jakbyś słuchał tego co mówi a nie znajdywał z dupy wyjętych zdań które pojawiły się w necie 100 lat temu to byś wiedział jaki plan na obniżenie podatków ma Metnzen.

1

@Tasde To nie działa na zasadzie takiej że zlikwidujmy to i wprowadźmy tamto, liczą się konkrety. Prywatna służba zdrowia może byś zorganizowana na milion sposobów, USA i Singapur mają prywatne a jednak różnią się wszystkim.

Emerytur nie można od tak zlikwidować bo aktualnie utrzymujemy ze składek poprzednie pokolenia które składki płaciły, więc tutaj trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie.

Nie rozumiem na jakiej zasadzie i dlaczego chcesz zlikwidować CIT, przecież firmy nie będą płacić podatku pogłownego...

EDIT: Szkolnictwo wyższe powinno zostać w większości ograniczone, powinno się zlikwidować 90% uniwersytetów i kierunków, wtedy nie trzeba by było problemy z finansowaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?